eGospodarka.pl

 • Co pracodawcy i biznes myślą o "5 Morawieckiego"?

  (...) rządu zmian jest obniżenie stawki CIT dla małych podatników. Przypomnijmy, dziś podstawowa stawka tej daniny to 19 proc., a od 1 stycznia ubiegłego roku podatnik rozpoczynający działalność (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja DT-1, poznaj opinie o Stihl Pilarka elektryczna MSE 160C-BQ czy przeglądaj oferty pracy z miasta mońki.


 • 10 błędów, które robisz używając smartfona

  (...) oczywisty wzór Marte Loge, absolwentka Norweskiego Uniwersytetu Nauki i Technologii dowiodła, że tak popularna wśród dzisiejszych użytkowników blokada telefonu kreślonym palcem wzorem nie (...)

 • Restrukturyzacja dla mikrofirm oczami przedsiębiorców

  (...) od dzisiaj mówią o zbyt niskiej wiedzy w zakresie możliwości, jakie dają małym przedsiębiorcom i mikrofirmom znowelizowane przepisy . Termin „restrukturyzacja” pojawia się w dyskusjach (...)

 • Infinity - nowy biurowiec w sercu Wrocławia

  (...) drugi największy w naszym kraju, który dysponuje przeszło 906 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a kolejne 286 tys. m kw. znajduje się w budowie. O atrakcyjności Wrocławia przesądza (...)

 • Wynajem gospodarstwa na potrzeby filmu z ryczałtem ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w postaci . Obok tego zainteresowany wraz z żoną posiada , które nigdy nie służyło prowadzonej działalności gospodarczej. Zainteresowany (...)

 • Jak skorzystać z ulgi na start w opłacaniu składek ZUS?

  (...) Prawo przedsiębiorców (Dz. U. z 2018 r. poz. 646) wprowadza do porządku prawnego tzw. działalność nierejestrowaną oraz ulgę na start dla początkujących przedsiębiorców. Szerzej na temat (...)

 • FMCG przoduje wśród firm oferujących pracę zdalną

  (...) burze, to nie pracuje. Takie, dość zresztą kuriozalne, przekonanie do niedawna funkcjonowało w wielu organizacjach. Pracodawcy z rzadka oferowali , podnosząc, że jest ona po prostu mało (...)

 • Jakie kierunki studiów gwarantują wysokie zarobki na start?

  (...) pensja w naszym kraju sięgała 4 000 brutto. Dziś (dane GUS za styczeń 2018 r.) wynosi już niemal 4700 brutto. I wprawdzie dane te nie uwzględniają zarobków w przedsiębiorstwach, które (...)

 • The Dust SA na NewConnect

  (...) Me & My Friends S.A. oraz T-Bull S.A., podmioty o ugruntowanych pozycjach, na rynkach odpowiednio marketingu 360O i produkcji gier na urządzenia mobilne zawiązały spółkę The Dust Sp. z o.o (...)

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w I kw. 2018

  (...) szukali rekruterzy przez Wyszukiwarkę Kandydatów? Prowadzone statystyki wskazują, że na przestrzeni trzech pierwszych miesięcy br. zaproszenie do rekrutacji rozesłano do 117 492 osób (...)

 • Jak rozwija się rynek mieszkaniowy w Szczecinie?

  (...) bliskość granicy Niemiec oraz Morza Bałtyckiego, Szczecin stał się ośrodkiem gospodarczym regionu. Znajduje się tu port morski, stocznie remontowe, jachtowe oraz żeglugi morskiej. Miasto jest (...)

 • Ryzyko niewypłacalności Polski najniższe od dekady

  (...) swoje zadłużenie oraz zaciągać nowe zobowiązania finansowe. Rentowności 5-letnich spadły do poziomu 2,25 proc., czyli najniższego od października 2016 r. Ruch spadkowy w ostatnich (...)

 • Sprzedaż mieszkań. Czy to koniec "księgi rekordów"?

  (...) potwierdzają dane portalu RynekPierwotny.pl już od 2014 roku wyniki sprzedaży giełdowej deweloperki mieszkaniowej z trzech pierwszych miesięcy roku okazują się niezawodnym czynnikiem (...)

 • Rejestracja PPE. Co warto wiedzieć?

  (...) 7 ustawy o PPE, pracodawca przedstawia reprezentacji pracowników ofertę utworzenia programu na warunkach uzgodnionych w umowie przedwstępnej z instytucją finansową, a ważność tej oferty (...)

 • Atak na Syrię bez wpływu na rynki

  (...) przeczucie, że temat syryjski może mieć przykre rozwinięcia w weekend, jednak reakcja rynku jest zdumiewająco niemal niewidoczna. Cofnięcie USD/JPY o 30 pipsów, czy wahania ceny złota w (...)

 • Wojna handlowa: Polska znowu zieloną wyspą?

  (...) wolny handel powinien opłacać się wszystkim jego uczestnikom. Specjalizacja w produkcji towarów czy wymianie zagranicznej usług zwiększa konkurencję oraz , obniża ceny, a także poprawia (...)

 • Dostawa towaru zamówienia w ciągu 2 godzin?

  (...) Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA) badania „Future of Fulfillment Vision Study”. Globalna analiza bierze pod lupę sposoby, jakie stosują producenci, firmy transportowe i logistyczne (...)

 • Darmowe aplikacje mobilne, czyli pod wirtualną lupą

  (...) więcej niż przypuszczasz. O tym, w którym sklepie robisz zakupy, jaki tramwaj zawozi cię do pracy. Także to, o czym „nie wie nikt”, bo trochę wstyd: że podróż umilasz sobie smartfonową (...)

 • Rekrutacja. Jak znaleźć pracownika do kontaktu z klientem?

  (...) komunikowania się ze światem przekłada się na to, jak jesteśmy postrzegani. Chodzi nie tylko o rozmowy z klientami, ale też z dostawcami czy partnerami biznesowymi. Zespół, który dobrze (...)

 • Mercedes-Benz E 200 d 9G-TRONIC. Ukłon w stronę klasyki

  (...) jaką miałem do czynienia zdobił pakiet stylistyczny AMG. Dodaje on odrobinę sportowego charakteru, ale czy aby na pewno pasuje do wizerunku limuzyny Mercedesa? To już kwestia indywidualnego (...)

 • TimeOff - Umożliwia wyłączanie komputera z zadanym opóźnieniem.

  Czytaj więcej: Freeware


strony : [ 1 ]
 
16
kwiecień 2018

kwiecień 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1628
CHF 3,5054
USD 3,3666
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.