eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Młody kierowca + wypadek = drogie OC

  (...) wywiera szkodowość na oferowaną doświadczonemu kierowcy. Jej eksperci przeanalizowali, jak zmienia się cena obowiązkowego ubezpieczenia w zależności od liczby wcześniejszych szkód (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/M, poznaj opinie o Panasonic NN-GD367 czy przeglądaj oferty pracy z miasta dobczyce.


 • Tablety SmartView już w sprzedaży

  (...) poręczny tablet z ekranem TFT o rozdzielczości 1024x600 px. Tablet jest wyposażony w GPS, DualSIM, Wi-Fi, aparat 2 Mpx oraz modem 3G zapewniający dostęp do internetu i wszystkich aplikacji. Ma (...)

 • Spóźnione badanie techniczne samochodu a pełne odliczenie VAT

  (...) z jednym rzędem siedzeń i oddzieloną od części pasażerskiej częścią ładunkową typu VAN, z otwartą częścią ładunkową czy nadwoziem przeznaczonym do przewozu ładunków jako (...)

 • Budowa sieci wodno-kanalizacyjnej przez gminę z odliczeniem VAT

  (...) Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną Ministra Finansów od wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Rzeszowie, który przychylił się do skargi jednej z gmin na interpretację (...)

 • Łączenie metod ustalania różnic kursowych w PIT

  (...) Wnioskodawca (osoba fizyczna) będzie komandytariuszem w , która to zaprowadzi księgi rachunkowe zgodnie z ustawą o rachunkowości. Działalność spółki może skutkować powstawaniem . W (...)

 • Kolejna Wielkanoc i znowu podwyżki ceny paliw

  (...) ponad 240 zł, czyli blisko 10 proc. więcej niż dwa tygodnie temu. „Czarne złoto” jest również o włos od ustanowienia najwyższych poziomów od połowy 2015 r. Droższa ropa ciągnie w (...)

 • Jak mądrze korzystać z karty kredytowej?

  (...) to niemal to samo co zwykła karta płatnicza, czyli kawałek plastiku, którego standardowo używamy do transakcji bezgotówkowych, to jednak różnica pomiędzy tymi dwoma produktami jest znaczna (...)

 • Nie ma co liczyć na tanie powierzchnie biurowe w Europie?

  (...) czynszów ma być efektem kilku czynników. Chodzi tu o niższą od przewidywanej podaż, która da o sobie znać głównie w centralnych lokalizacjach, ale także o rosnącą aktywność najemców (...)

 • Wynajem mieszkania: na jakie problemy z lokatorami być gotowym?

  (...) z perspektywy najemców. Osoby najmujące mieszkania narzekały przede wszystkim na zbyt wysokie ceny i niski standard oferowanych lokali. Problemem okazało się również podejście właścicieli (...)

 • Ataki DDoS. Branża finansowa pod ostrzałem

  (...) Akamai wyraźnie wynika, że w IV kwartale minionego ataki DDoS, których celem były banki i instytucje finansowe, nieco straciły na sile, ale jednocześnie wzrosła ich częstotliwość. W (...)

 • Ceny mieszkań w Europie. To już nie wzrosty, to galop

  (...) już od niemal 5 lat, ale zaczęły zdecydowanie rosnąć dopiero w 2017 roku. Najnowsze dane NBP sugerują, że pod koniec 2017 roku za metr mieszkania z drugiej ręki trzeba było w dużym (...)

 • Produkcja przemysłowa, czyli zatrudnienie na szeroką skalę

  (...) poziomie +26% może być traktowana jako zapowiedź pokaźnego wzrostu liczby ofert pracy. Taki rezultat to poklosie wielu pozytywnych trendów w gospodarce wewnętrznej oraz lokalnej, powiększenia (...)

 • Poznańskie os. Kosmonautów w zupełnie nowej odsłonie

  (...) może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą, wysoką zabudową oraz dobrym skomunikowaniem z pozostałymi częściami miasta. Nowa inwestycja Monday Development, dewelopera z grupy (...)

 • Pracodawcy a zniesienie limitu składek ZUS

  (...) prawem roczna roczna podstawa wymiaru jest ograniczona do 133 290 zł. W praktyce oznacza to, że powyżej tej kwoty składki nie są już opłacane. To jednak już wkrótce ma się zmienić. Ustawa (...)

 • Specustawa mieszkaniowa. Sojusznik czy wróg deweloperów?

  (...) 2018 roku GUS zmienił metodykę podawania danych dotyczących mieszkań rozpoczętych i nowych pozwoleń na budowę. Jak się okazało, do końca ub. roku prezentacje danych w punkcie „budownictwo (...)

 • Na FX cofają się USD i JPY

  (...) szokującej nowej „rewelacji” z Białego Domu, za to pojawiły się sygnały ze strony Chin i USA o chęci do negocjacji, więc główna dyskusja na rynkach w ciągu ostatnich 24 godzin zaczęła (...)

 • Czy Facebook jest bezpieczny dla Twojego dziecka?

  (...) polskiej rzeczywistości. Z ubiegłorocznego, czerwcowego badania statista.com wynika, że z serwisu Marka Zuckerberga korzysta już przeszło 15 milionów naszych rodaków, z czego co ósme konto (...)

 • Monitoring mediów: cytowania II 2018

  (...) przedrukowi fragmentu wywiadu jakiego udzielił premier Mateusz Morawiecki dla „Die Welt”. W potwornych warunkach, jakie panowały w okupowanej Polsce, były setki, tysiące ludzi, którzy (...)

 • Volvo XC60 D4 AWD 190 KM - oaza komfortu

  (...) spokojny nie jest. Spory przód z wysoko poprowadzoną maską wygląda groźnie i agresywnie. Pionowy grill z nowoczesnymi reflektorami, które posiadają LEDy do jazdy dziennej w kształcie (...)

 • Jak motywować pracowników produkcji?

  (...) stażem pracownicy, których może służyć za wzór. To ideał, o którym marzy wielu przedsiębiorców. I nic dziwnego - dysponując takim zasobem kadrowym, ogranicza się koszty związane z (...)

 • Yeti - Oferuje puchowe: kurtki, śpiwory, kołdry.

  Czytaj więcej: Wspinaczka


strony : [ 1 ]
 
27
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2164
CHF 3,5843
USD 3,3921
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.