eGospodarka.pl

 • Planujesz majówkę 2018? Lepiej się pospiesz

  (...) pierwsza w roku okazja do dłuższego wypoczynku. Dotychczas w przypadku weekendu majowego dużą popularnością cieszyło się last minute, ale w tym roku czekanie z zakupem wycieczki do ostatniej (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-DKK-01, poznaj opinie o ZM Gzella Schab z morelami czy przeglądaj oferty pracy z miasta leżajsk.


 • Złośliwe oprogramowanie: wzrost liczby ataków skryptowych

  (...) poświęcone bezpieczeństwu internetowemu. Jego autorzy pochylają się nad najbardziej znaczącymi obecnie zagrożeniami bezpieczeństwa komputerowego i sieciowego, które wywierają istotny wpływ (...)

 • Czy młodzi kierowcy zyskają na telematyce w ubezpieczeniach?

  (...) przekłada się na ceny OC, przekonał się każdy, komu zdarzyła się chociażby drobna stłuczka. Wystarczy bowiem jedna szkoda na koncie kierowcy, aby jego kolejne OC poszybowało na poziom (...)

 • Trendy 2018. Gdzie zmierza reklama cyfrowa?

  (...) najświeższych badań Salesforce. Aby poznać, jakim najważniejszym tendencjom ulega dziś reklama cyfrowa, jego autorzy zebrali opinie 900 respondentów, w tym pracowników i szefów marketingu (...)

 • myPhone Pocket, myPhone FUN, myPhone Prime i HAMMER Energy na MWC w Barcelonie

  (...) cali, panoramiczny ekran oraz 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Wyposażony został w akumulator 2000 mAh. Smartfon ma podwójny aparat główny 5 Mpx+0,3 Mpx, aparat przedni, funkcję DualSIM oraz (...)

 • Będzie więcej czasu na sporządzenie dokumentacji cen transferowych

  (...) rozszerzyły i uszczegółowiły zakres informacji, które podatnik zobowiązany jest przedstawić w dokumentacji podatkowej. W szczególności, podatnicy zobowiązani zostali do prezentowania (...)

 • Rozliczenie dochodów z pracy w Polsce dla belgijskiej firmy

  (...) Wnioskodawca jest obywatelem Belgii ale mieszka i pracuje w Polsce. Od 2015 r. ma tutaj . W latach poprzednich (od 2014 r.) wnioskodawca był rozliczany przez pracodawcę w Belgii, gdzie (...)

 • Ransomware nie odpuszcza, zabezpieczenia nie wystarczają

  (...) końcowych” objęła swoim zasięgiem przeszło 2,7 tys. decyzyjnych osób w zakresie IT, reprezentujących firmy z sektora SMB w dziesięciu krajach. Wnioski z niej nie napawają optymizmem (...)

 • Dla kogo wolne niedziele są szansą?

  (...) przypadnie 11 marca, ale nie od razu będzie obowiązywał w pełnym wymiarze. Niehandlowe dni będą wprowadzane stopniowo tak, aby Polacy mogli się do nich przyzwyczaić. W bieżącym roku zakaz (...)

 • Długi w spadku. Co z nimi zrobić?

  (...) Weźmy przykład. Jeżeli odziedziczymy samochód, którego wartość sięga 30 tys. zł, a spadkodawca zostawił po sobie dług wysokości 70 tys. zł, to wówczas musimy spłacić jedynie 30 tys (...)

 • Czy francuskie firmy to dobry partner biznesowy?

  (...) Global Business Monitor 2017 dowodzi, że nastroje wśród przedstawicieli francuskiego biznesu są raczej mieszane. O dobrej sytuacji gospodarczej swojego kraju przekonany jest zaledwie co piąty z (...)

 • Polacy a usługi assistance 2017

  (...) dowodzi rosnącej popularności usług assistance. Obecnie ten rodzaj ubezpieczenia posiada 38% Polaków, co względem pomiaru z 2015 roku oznacza wzrost na poziomie 8 p.p. częściej posiadają (...)

 • Finanse w związku, czyli razem, ale na własny rachunek…

  (...) Wonga badanie „Młodzi Polacy w związkach – podział ról finansowych” wyraźnie dowodzi, że młodsza część polskiego społeczeństwa optuje za tym, aby w związkowych finansach panowały (...)

 • Dolar pozostaje mocny

  (...) prezesa Fed J. Powella z wtorku pomagaą dolarowi, ale zawirowania końca miesiąca mogły spotęgować reakcję. Wall Street zaliczył najgorszy miesiąc od dwóch lat (S&P500 -3,9 proc.), co (...)

 • Postępowanie restrukturyzacyjne - układ częściowy

  (...) zawarcie układu częściowego z zasady powinno być także mniej czasochłonne niż zawieranie układu ze wszystkimi wierzycielami – może mieć to w wielu przypadkach niebagatelne znaczenie (...)

 • Robienie zdjęć i porównywanie cen to prawa konsumenta

  (...) takich praktyk. Jednym z podstawowych jest możliwość swobodnego wyboru oferty, która mu najbardziej odpowiada pod względem ceny czy właściwości produktu. Musi mieć więc możliwość (...)

 • Wizerunek pracownika w materiałach marketingowych firmy

  (...) stronie internetowej pracodawcy jest zrozumiałe i przydatne. Poznanie zespołu danej firmy może okazać się kluczowe dla kontrahentów czy potencjalnych klientów. Równie często spotykaną (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - marzec 2018

  (...) zyskał już 3,56%. Bez stosowania stop losów i metodą zakupu 3 spółki/miesiąc. W tym samym czasie indeks WIG stracił -6,51%. OPONEO.PL Oponeo.pl porusza się w bardzo silnym trendzie (...)

 • Życie na kredyt? Polacy w europejskiej czołówce

  (...) badania Intrum Justitia. Opracowanie, tradycyjnie już, bierze pod lupę sytuację finansową oraz konsumentów. W bieżącej edycji analizie poddano 24 europejskie kraje (w tym Polskę) i zebrano (...)

 • Nowe Ogrody wzrosną o kolejne etapy

  (...) użytkowania trzy etapy osiedla Nowe Ogrody. Łącznie jest to 265 mieszkań oraz 13 lokali przeznaczonych pod działalność handlowo-usługową. Na początku tego roku klucze do swoich M otrzymali (...)

 • Inwestowanie na giełdzie: analiza spółki Livechat

  (...) do bezpośredniej komunikacji pomiędzy odwiedzającym stronę, a jej właścicielem. Dla użytkownika końcowego ma ono postać okna rozmowy umieszczanego w witrynie internetowej. Z kolei (...)

 • Kryptowaluty w świetle legalności prawa

  (...) kolejne podmioty zajmujące się pośrednictwem w obrocie wirtualną walutą wpisywane są na listę ostrzeżeń. Dodatkowo KNF zawiadamia właściwą rzeczowo prokuraturę okręgową o możliwości (...)

 • Czy skuteczna sprzedaż bez szkoleń jest możliwa?

  (...) firmach temat szkoleń dla pracowników i rozwoju ich kompetencji ciągle traktowany jest po macoszemu. Nie jest zaskoczeniem, że taka sytuacja może się negatywnie przekładać na wyniki (...)

 • Stelar, Kraków - Oferuje meble domowe oraz instytucjonalne.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
1
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1854
CHF 3,6333
USD 3,4356
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.