eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

 • Phishing: cyberprzestępcy postawili na oszustwa finansowe

  (...) , które w swej treści zawierają linki do fałszywych, ale łudząco przypominających oryginały, stron internetowych. Ich nadrzędnym celem jest uzyskanie danych umożliwiających dostanie się (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WH, poznaj opinie o Triumph Satin Temptation biustonosz z fiszbinami czy przeglądaj oferty pracy z miasta bielawa.


 • Nie stać nas na pomijanie kobiet w biznesie

  (...) odwzajemniania uśmiechów przy odbieraniu przysłowiowych goździków, ale przede wszystkim do zwrócenia uwagi na to, jak kobiety muszą wciąż walczyć o swoje prawa w domu, na ulicach, ale (...)

 • Toyota Prius Prestige - bez wtyczki, ale za to na pełnym wypasie!

  (...) aktorzy, pisarze, biznesmeni, ekolodzy, miłośnicy gadżetów. Jeżdżą, bo tak wypada, bo modnie jest pokazać się w tym aucie, bo jest to w dobrym smaku. W sumie z zasady powinienem więc (...)

 • Przyszłość jest kobietą?

  (...) to kobiety będą wprowadzać zmiany na świecie”. Z tym mocno podkreślającym kobiecą siłę stwierdzeniem, zdecydowanie zgadza się 45,6% polskich kobiet i tylko 24% mężczyzn. Co ciekawe (...)

 • Spóźniona faktura z odwróconym VAT nie wpływa na odliczenie podatku

  (...) wprost Zgodnie z dyrektywą VAT w przypadku korekty faktury VAT prawo do odliczenia podatku wynikające z tej faktury odnosi się do okresu, w którym powstał obowiązek podatkowy, a nie do okresu (...)

 • Po JPK_VAT Centralny Rejestr Faktur

  (...) otrzymają pełny i szczegółowy obraz transakcji dokonywanych przez wszystkich czynnych podatników VAT w Polsce. Nowy rok, nowe obowiązki dla firm Wraz z początkiem 2018 r. wszyscy podatnicy (...)

 • Korygowanie przychodów po wyroku sądu

  (...) Spółka z o.o. świadczy usługi w zakresie dostawy wody i odbioru ścieków. Zawarła ona umowę ze spółką X., którą to fakturowała za zużyte media na podstawie wskazań wodomierzy. W (...)

 • Dlaczego kobiety mają mniejsze długi? Łamiemy stereotypy

  (...) zawodowa, bardziej niż mężczyźni lubią zakupy i wydawanie pieniędzy, a do tego chętniej niż panowie zaciągają zobowiązania. Mogłoby się zatem wydawać, że powinno stać się to (...)

 • myPhone Flip 4 w Biedronce

  (...) kolorowy ekran 2,4 cala i obrazkowe menu. Uwagę przykuwa zewnętrzny panel z ikonami notyfikacji. Dzięki jego zastosowaniu wystarczy tylko jeden rzut oka na telefon, aby wiedzieć o (...)

 • Wynagrodzenia Polek, czyli luka płacowa ma się dobrze

  (...) niestety pozostaje faktem. Z danych opublikowanych przez resort pracy wynika, że polskie kobiety zarabiają przeciętnie od 7 do 18,5% mniej niż panowie, czyli średnio o 700 zł brutto mniej (...)

 • Gdzie lokować produkcję? Ranking najatrakcyjniejszych krajów

  (...) Cushman & Wakefield raportu „Manufacturing Risk Index”. W opracowaniu znajdujemy ranking 42 światowych lokalizacji, które oferują najbardziej korzystne warunki dla ulokowania na ich terytorium (...)

 • Jak podróżują polscy narciarze - miasto kontra wieś

  (...) i ośrodki blisko polskiej granicy Jeżeli przyjrzeć się preferencjom narciarzy ze względu na ich miejsce zamieszkania, to okaże się, że 66% Polaków szusujących po zagranicznych trasach to (...)

 • Rekordy na rynku nieruchomości magazynowych w Europie Środkowej

  (...) również na historycznie wysoki poziom średniego wskaźnika powierzchni wynajętej (95,1%). Przy ponadstandardowej wielkości popytu nowe rozchodzą się jak świeże bułki, znajdując najemców (...)

 • Dyskryminacja w pracy: mamy 5 miejsce w UE

  (...) Ustawa ta zobliguje pracodawców do zapewnienia pracownikom równego traktowania (por. art. 18 3a K.p.) w szczególności bez względu na: płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię (...)

 • Rynek pracy: masowe rekrutacje i podwyżki

  (...) jest mocno rozgrzany, ale możemy się spodziewać, że w kolejnych miesiącach jego dynamika jeszcze przyspieszy. Wrzucenie wyższego biegu wymuszają z jednej strony coraz większe firm, a z (...)

 • Kiedy i jak wyprowadzić się z biura coworkingowego?

  (...) nadszedł najwyższy czas na zmiany jest brak miejsca. I nie chodzi tu tylko o aspekty logistyczne, ale w dużej mierze również o kwestie natury wizerunkowej. Wraz z osiągnięciem pewnego pułapu (...)

 • RPP nie zmienia stóp

  (...) sytuacji trochę jak zbity pies. Dostał tyle kopniaków od Trumpa, że nieufnie podchodzić będzie do ręki, która chce go pogłaskać, czyli do spekulacji o zapowiadanym na dziś złagodzeniu (...)

 • Firmy dla pokoleń X, Y i Z. Jak przyciągnąć pracowników?

  (...) nastręcza z pewnością nieco więcej trudności niż kierowanie grupą pracowników reprezentujących jedno pokolenie, to jednak warto postarać się, aby w strukturach naszej organizacji (...)

 • 5 symptomów kryzysu w relacjach z klientami

  (...) powinien zdawać sobie sprawę, że dobre relacje w biznesie to klucz do rynkowego sukcesu. Jak o nie zadbać? Elementów jest tu wiele. Warto m.in. utrzymywać stały kontakt z kontrahentami (...)

 • Tablety 2w1 Kruger&Matz EDEGE1086LTE i EDGE1162

  (...) IPS (10” w przypadku modelu EDGE 1086LTE oraz 11,6” w EDGE 1162). Urządzenia zmienimy w notebooka dzięki dołączonej do zestawu klawiatury z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem (...)

 • Eksport nie zwalnia

  (...) się, że drugi silnik polskiej gospodarki, czyli eksport, zaczyna zwalniać. Jednak ostatnie dane GUS, informacje z firm, a także prognozy analityków temu przeczą. rośnie i to całkiem szybko (...)

 • Stłuczka za granicą - jak uporać się z formalnościami

  (...) już, że zachowanie nawet najwyższego stopnia bezpieczeństwa może nie uchronić nas przed nieszczęśliwym zdarzeniem na drodze. Wystarczy, że inny kierowca zagapi się, w porę nie wyhamuje (...)

 • Oblatum - Wytwórnia opłatków wigilijnych, komunikantów i hostii. Informacje o firmie, oferta, możliwość zakupów on-line, dane kontaktowe. Wolbrom.

  Czytaj więcej: Pieczywo


strony : [ 1 ]
 
8
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2024
CHF 3,5907
USD 3,3935
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.