eGospodarka.pl

 • Handel, czyli wolne niedziele i 1,6 mld zł długu

  (...) się w czasie. Tego samego nie można powiedzieć o . Długo dyskutowane nowe przepisy obowiązują od początku bieżącego miesiąca, a 11 marca to pierwsza z ustawowo . W tym roku sklepy będą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W9, poznaj opinie o Zwoltex Ręcznik MARIBA czy przeglądaj oferty pracy z miasta złocieniec.


 • Amortyzacja dziedziczonego majątku: galimatias legislacyjny

  (...) stycznia 2018 r., to jeszcze przed ich wejściem w życie Ministerstwo Finansów przyznało, że nowe regulacje mogą wywołać niepożądane skutki dla firm rodzinnych i uzasadnione jest (...)

 • Gospodarka Włoch podupada przez emerytów?

  (...) z reklam popularnych dyskontów można użyć wobec napływu informacji po wyborach w Italii. Warto jednak na chwilę odejść od politycznej gorączki na Półwyspie Apenińskim i spojrzeć na (...)

 • Wyższe stopy procentowe na dalszym planie

  (...) część ekonomistów zakładała, że Rada Polityki Pieniężnej podniesie w tym roku, wydawało się to bardzo mało prawdopodobne, tym bardziej że taki pogląd wyraźnie kontrastował z (...)

 • Rośnie Nowy Rynek w Poznaniu

  (...) w skład inwestycji Nowy Rynek rozpoczęła się w sierpniu minionego roku. Jego powierzchnia sięgać będzie około 25 tys. mkw. Drugi z budynków, przy którym - jak informuje Skanska (...)

 • Niskie stopy procentowe dały 11 tys. zł oszczędności

  (...) już łagodnym podejściem Rady Polityki Pieniężnej do ustalania w Polsce. Efekt jest taki, że trochę ponad 5 lat temu kredyty zaczęły tanieć, a od 2015 roku ich ceny są rekordowo niskie (...)

 • Zaliczka na środek trwały 2017 a amortyzacja jednorazowa w 2018 r.

  (...) Spółka zamówiła maszynę - fabrycznie nowy w postaci nożyc do cięcia materiału. Maszyna zostanie zakupiona w Czechach za 37 335 euro. Zamówienie zostanie złożone w grudniu 2017 r., zaś (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w II 2018 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, sięgnęła w minionym (...)

 • 7 mln USD w pół roku. Tak hakerzy zarabiają na kryptowalutach

  (...) a ich notowania przypominają tor jazdy kolejki górskiej, to jednak ciągle budzą ogromne zainteresowanie. Ubiegłoroczny, potężny skok wartości bitcoina rozpalił wyobraźnię nie tylko (...)

 • Rusza sprzedaż inwestycji Vilda Park w Poznaniu

  (...) ul. Droga Dębińska oznacza m.in., że spacer stąd do Starego Browaru, Dworca Głównego, Starego Rynku czy samej Warty zajmie zaledwie kilka minut. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nie (...)

 • Chatboty i voiceboty podbiją firmy jeszcze w tym roku?

  (...) roku większość z nas zamieni choć jedno zdanie z chatbotem. Czy ten ostatni na stałe wpisze się w otaczający nas krajobraz? Zdaje się, że tak. Automatyzacja oznacza między innymi niższe (...)

 • Na Wielkanoc 2018 wydamy 30% więcej niż rok temu

  (...) już zaledwie 3 tygodnie. To najwyższa pora, aby skalkulować wydatki związane z organizacją tych świąt. Zaplanowanie budżetu wydaje się tym istotniejsze, że sumy, które zamierzamy w tym (...)

 • Masz dopłatę MdM? Uważaj, bo możesz ją stracić

  (...) się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas całego okresu jego funkcjonowania dopłatę wypłacono do blisko 100 tysięcy kredytów. Pierwsze dofinansowania przyznano w 2014 r. a więc żaden z (...)

 • Przelew na zły rachunek bankowy: będzie łatwiej odzyskać pieniądze

  (...) aktualnym stanie prawnym? Niegdyś, gdy dokonywało się przelewu, należało podać bankowi szereg danych, które musiały się zgadzać, aby dyspozycja została przyjęta, a zlecenie wykonane (...)

 • Wakacje 2018: 15 złotych taniej niż rok temu

  (...) w turystyce wyjazdowej. Popyt na zagraniczne wakacje bez większych zmian W mediach pojawiła się dziewiętnasta odsłona raportu z systemu MerlinX (08/2018), poświęconego rezultatom sprzedaży (...)

 • Niedopłata podatku? Długi w ZUS-ie? Dogadaj się z urzędnikiem

  (...) dniu po terminie Koniec kwietnia to tradycyjnie już ostateczny termin, do którego należy rozliczyć się z fiskusem. Pół biedy, jeśli jest to nadpłata. Twardszy orzech do zgryzienia mają ci (...)

 • Kiedy jest sezon na sprzedaż mieszkania?

  (...) minione 12 miesięcy zapisało się na kartach historii rodzimego rynku nieruchomości. Chodzi tu chociażby o ostatnie miesiące obowiązywania programu i pokaźną sprzedaż mieszkań, za którą (...)

 • Donald Trump dotrzymał słowa

  (...) punktowe ograniczenia dla wymiany handlowej nie uderzą szybko we wzrost gospodarczy, ale za to przyniosą wzrost inflacji (droższe towary z importu lub krajowe zamienniki), co z zadowoleniem (...)

 • Ukarano kolejne firmy pożyczkowe

  (...) z podstawowych uprawnień konsumenta jest prawo do pełnej i rzetelnej informacji i to już na etapie reklamowania produktów. - Tymczasem ukarane firmy wprowadzały w błąd co do istotnych (...)

 • Leasing samochodów w Polsce. Jakie mamy preferencje?

  (...) pozwalają stwierdzić, że najczęściej dotyczy aut używanych, których poszukiwało 58% badanych. 38% było zainteresowanych nowym pojazdem, a 4% nie miało jeszcze zdania. Osobówka czy (...)

 • Wynajem mieszkania: rodzaje umów i inne dokumenty

  (...) zwykły jest najczęściej wybieraną formą umowy pomiędzy najemcą a wynajmującym mieszkanie. Jest to klasyczna umowa cywilnoprawna, która zawiera regulację najważniejszych praw i obowiązków (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI II 2018

  (...) badania Gemius/PBI bez zmian na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem 95,7%. Na (...)

 • Peugeot 5008 2.0 THP 150 KM - pogłaskać i przytulić

  (...) klienci mówili, że są trochę za duże, to wymyślono crossovery. Gdy miały za małe bagażniki lub zbyt małą liczbę miejsc, to nawet segment MPV miał przypominać uterenowione auto (...)

 • Czym jest skarga pauliańska? Przesłanki i jej elementy

  (...) skargi pauliańskiej jest ochrona interesów wierzyciela. Zapewnia ona bowiem wierzycielowi możliwość dochodzenia spłaty, nawet jeżeli dłużnik wskutek czynności prawnej przeniósł swój (...)

 • ZPH Fama, Halina i Wiesław Nowak Sp. J. - Producent dań kulinarnych mrożonych i świeżych. Informacje o firmie, prezentacja asortymentu, sieć hurtowni, mapka dojazdowa i dane teleadresowe. Sosnowiec.

  Czytaj więcej: Dania gotowe


strony : [ 1 ]
 
9
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1989
CHF 3,5923
USD 3,4132
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.