eGospodarka.pl

 • Osiedle Forma: kolejne 210 mieszkań na Pradze

  (...) Osiedla Forma odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Hermanowicz Rewski Architekci. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A. W ramach kontynuacji prac przy II etapie powstaną trzy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT/D, poznaj opinie o Candy DSI 730 X PLAN Light czy przeglądaj oferty pracy z miasta lubartów.


 • Parkowanie samochodu pod domem pracownika z pełnym odliczeniem VAT

  (...) w wyroku z 9 listopada 2017 r., sygn. akt I FSK 234/16. W rozpatrywanej sprawie spółka zajmowała się przetwórstwem owoców i warzyw, oraz sprzedażą hurtową i detaliczną produkowanych (...)

 • Rynek nieruchomości i kredytów IV kw. 2017

  (...) kwartał minionego roku, zarówno w ujęciu wartościowym, jak i ilościowym, zamknął się wynikiem nieco niższym niż poprzednie trzy miesiące. W IV kwartale banki udzieliły 44 745 nowych (...)

 • DIY - szansa na produktowy product placement

  (...) przestrzeni ostatniego roku pojawiło się blisko 900 tysięcy wzmianek na temat DIY. Ponad połowa dyskusji miała miejsce pod treściami z kategorii foto i video. Najpopularniejszą przestrzenią (...)

 • Oszczędności i kredyty rosną coraz wolniej

  (...) zgromadzonych w bankach przez osoby prywatne wynosiła 686,6 mld zł i była o 23,3 mld zł, a więc o 3,5 proc. wyższa niż rok wcześniej. To przyrost najsłabszy od jedenastu lat. Jeszcze w (...)

 • Bądź Fair w biznesie!

  (...) certyfikatu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest skutecznym narzędziem budowania pozytywnego wizerunku firmy, silnej marki pracodawcy i godnego zaufania partnera w biznesie. Firmy - Laureaci (...)

 • Czy problemy mieszkaniowe nie dają nam spać?

  (...) stycznia br., a więc na około miesiąc przed ogłoszeniem przez włodarzy rządowego programu fiaska jego pierwotnych założeń i zakomunikowania opinii publicznej radykalnej zmiany koncepcji (...)

 • Rynek magazynowy z kilkoma rekordami

  (...) - Rynek powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce" Czego dowodzi najnowsze opracowanie Savills? Okazuje się, że zeszłoroczną sytuację można określić jako co najmniej dobrą. Tak (...)

 • Lokaty bankowe w odwrocie. 60% oszczędności na kontach

  (...) lutym 2016 r. Polacy mieli rekordowo dużo pieniędzy na lokatach bankowych (prawie 300 mld zł). Od tego czasu niemalże co miesiąc ich wartość spada. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu (...)

 • Czwarta rewolucja przemysłowa. Jeszcze nie jesteśmy gotowi

  (...) coraz więcej. W Davos zagadnienia związane z czwartą rewolucją przemysłową były jednym z głównych tematów, nie pomijając jednak kluczowych kwestii społecznych czy środowiskowych, które (...)

 • Rolnik na VAT zapłaci podatek od sprzedaży działek budowlanych

  (...) Wnioskodawca jest rolnikiem i z tego tytułu . Część posiadanych gruntów ornych (V i VI klasa) o powierzchni ok. 1 ha zainteresowany postanowił podzielić na mniejsze działki i sprzedać. Nie (...)

 • BIK o kredytach w I 2018 r.

  (...) wartości wszystkich analizowanych produktów kredytowych to efekt wyższych kwot kredytów i przyznawanych limitów, co z kolei jest następstwem wyższej . Na tą ostatnią pozytywny wpływ (...)

 • Długi emerytów powstają na prezentacji garnków?

  (...) oraz BIK dowodzą, że z zaległościami w spłacie rat kredytów, pożyczek i bieżących rachunków boryka się przeszło 335 tys. Polaków powyżej 65 roku życia. Ich łączne zadłużenie sięga (...)

 • Aktywność ekonomiczna ludności IV kw. 2017

  (...) 15 lat i więcej według BAEL Z najświeższych danych GUS wynika, że w IV kwartale 2017 roku rzesza ludności aktywnej zawodowo w wieku 15 lat i więcej liczyła sobie 17173 tys. osób, z czego (...)

 • Donald Trump wraca do retoryki protekcjonizmu

  (...) powinny w najbliższym czasie rozlewać się także na inne ryzykowne klasy aktywów i przełożyć także na odpływ kapitału z gospodarek wschodzących. Z tego względu widzimy spory potencjał (...)

 • Już nie Wrocław. Gdzie teraz zapłacimy najwięcej za OC?

  (...) obrazuje zmiany, jakim na przestrzeni ostatnich miesięcy ulegał rynek obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Poniższe zestawienie prezentuje , jakie proponowano kierowcom w 17 miastach (...)

 • Co zastąpi Skype’a for Business?

  (...) zaskoczeniem. Aplikacja cieszy się dużą popularnością i spełnia podstawowe zadania w zakresie firmowej komunikacji. Następcą programu Skype for Business ma być Teams. Dlaczego gigant z (...)

 • Mapa Ryzyk Politycznych Marsh 2018

  (...) bazuje na danych BMI Research - firmy uchodzącej za wiodące źródło niezależnej analizy ryzyka politycznego, makroekonomicznego, finansowego i branżowego. Jej autorzy przyglądają się (...)

 • Monitory Philips serii E9

  (...) ramki, cienki profil i stopkę wykonaną w całości z aluminium. Matryca IPS typu Ultra Wide-Color pokryta jest powłoką Anti-Glare, redukującą refleksy świetlne. Wyświetlacz zapewnia bogatą (...)

 • Włączający model zarządzania talentami

  (...) osoba o wysokim potencjale rozwojowym lub posiadająca wyjątkowe, ważne dla firmy kompetencje. Cudze chwalicie Rynek staje się coraz bardziej wyspecjalizowany, a równocześnie grupa osób (...)

 • Infiniti Q30s 1.6 156KM - gwiazda z małym „ale”

  (...) rozpoznawalną w Polsce, ale Q30-tek jeździ trochę po naszych drogach. Auto prezentuje się bardzo dobrze, sylwetce nie można odmówić sportowego sznytu i jednocześnie elegancji. Bryła auta (...)

 • STIR czyli podgląd i blokada rachunku bankowego przez fiskusa

  (...) uzasadniony niepokój wśród przedsiębiorców, zwłaszcza że przyznane szefowi KAS szerokie uprawnienia naruszają wolności i prawa zagwarantowane w Konstytucji, w szczególności pojawiają się (...)

 • Ataki DDoS, czyli koszty liczone w milionach

  (...) bezpieczeństwa IT dowodzi, że na organizacje ciągle rosną. Szacuje się, że reakcja na atak DDoS, zarówno jeśli jest to jeden incydent, jak element złożonego cyberataku, kosztuje małe i (...)

 • Umowa przedwstępna: zwrot nienależnego świadczenia bez przedawnienia

  (...) o następujący stan faktyczny. W dniu 15 marca 1999 r. pozwana Małgorzata P. zawarła z Jerzym P. umowę przedwstępną, w której zobowiązała się do sprzedania mu 350 akcji serii A (...)

 • Protenis - W ofercie rakiety, naciągi, piłki, owijki, torby i akcesoria tenisowe.

  Czytaj więcej: Sport i turystyka


strony : [ 1 ]
 
2
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1986
CHF 3,6470
USD 3,4200
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.