eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

 • Odliczenie VAT z faktur od niezarejestrowanych podatników: fiskus a TSUE

  (...) VAT, z otrzymanej faktury zostało uzależnione od rzeczywistego wykorzystywania towarów lub usług do wykonywania czynności opodatkowanych. Niestety, organy podatkowe niejednokrotnie kwestionują (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PCC-3/A, poznaj opinie o Tescoma PRESTO Sitko do herbaty z rączką czy przeglądaj oferty pracy z miasta paczków.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 9/2018

  (...) zmieniły się zasady wpłat do ZUS... Mamy teraz indywidualne numery rachunków do wpłat składek ubezpieczeniowych. Składki odbywają się na jeden indywidualny rachunek zamiast cztery lub pięć (...)

 • Zarabianie na reklamach: 5 sposobów aby podnieść fill rate

  (...) strony reklamami, które są wyświetlane za każdym razem gdy użytkownik odwiedza daną stronę. Są to reklamy, które pojawiły się na witrynie lub po prostu zostały wyeksponowane. Fill rate (...)

 • Rynek pracownika potrzebuje osób 50+

  (...) bezrobocia jest charakterystyczny dla początku roku. Podobnie było w latach ubiegłych. W grudniu 2016 wynosiło ono 8,2 proc., a w styczniu 2017 - 8,5 proc. Na przełomie lat 2015-2016 mieliśmy z (...)

 • Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku

  (...) „Wynagrodzenia w Warszawie w 2017 roku” wydanego przez Sedlak & Sedlak. Raport powstał w oparciu o Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń. Uwzględniono w nim dane o płacach 19 986 osób (...)

 • Webster-Studio - Firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia stron WWW i fotografii. Oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które chcą aktywnie uczestniczyć w internetowym prezentowaniu swojej działalności.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
4
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1986
CHF 3,6470
USD 3,4200
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.