eGospodarka.pl

 • Rynek walutowy 25-29.12.17

  (...) odwrót. Dość powiedzieć, że dolar intensywnie traci od dobrych kilkunastu dni, a pewnym sensie nawet od wczesnego listopada, gdy wykres był przy 1,1550. Ba, traci także od samego początku (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Jak zgodnie z prawem zatrudniać i zwalniać pracowników, poznaj opinie o Ravensburger Puzzle Rzym wieczorem czy przeglądaj oferty pracy z miasta prudnik.


 • Transakcje z podmiotami wykreślonymi z rejestru VAT

  (...) organów podatkowych do jest jednoznaczne: podmiot dokonujący transakcji z podmiotem nie odzyska podatku. Bez znaczenia pozostaną przy tym wszystkie inne okoliczności – m.in. to, czy (...)

 • Świetlana przyszłość biurowej Warszawy

  (...) oczy każdemu, kto odwiedza Warszawę po latach nieobecności, jest postęp urbanistyczny, który dokonał się na jej terenie. W ostatnich latach podwoił swoje zasoby, które obecnie (...)

 • Jaki będzie Sylwester 2017/2018?

  (...) Zdecydowana większość z nas, bo aż 9 na 10 badanych, uważa, że to dni, które należy wręcz poświęcić zabawie. Dla co drugiego ankietowanego obchody sylwestrowe to tradycja, a dla co (...)

 • Franklin Templeton: prognozy na 2018 rok

  (...) ROK 2018 NA POLSKIM RYNKU DŁUGU? Michał Oleszkiewicz, CFA, Zarządzający funduszem, Templeton Asset Management (Poland) TFI S.A. Rok 2017 powoli zbliża się ku końcowi. Zyski najlepszych (...)

 • Taniec z gwiazdami - Telewizyjny program rozrywkowy. Aktualności, archiwum, informacje o prowadzących oraz uczestnikach, multimedia, forum. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Reality show


strony : [ 1 ]
 
30
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1709
CHF 3,5672
USD 3,4813
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.