eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 49/2017

  (...) w strefie euro. W tych projektach warto zwrócić uwagę na koncepcje: utworzenia osobnej linii budżetowej dla eurolandu, Europejskiego Funduszu Walutowego oraz stworzenie stanowiska ministra (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-R, poznaj opinie o ZF Unia Acifungin czy przeglądaj oferty pracy z miasta toruń.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 49/2017

  (...) narodowych. W tej ważnej rywalizacji sprawdza się międzynarodową opinię na temat produktów z 50 krajów świata. Zestawienie rankingowe zostało przygotowane firmę GfK, a w nim Polska spadła (...)

 • Zobacz, jak przygotować mieszkanie na wynajem

  (...) oczekiwana rentowność netto z inwestycji w w największych miastach. Z obliczeń Home Brokera wynika, że najlepiej wróży zakup w Gdańsku, Katowicach, Białymstoku i Warszawie. Trzeba jednak (...)

 • Renault Megane Grandcoupe

  (...) Laguny, w gamie Renault powstała duża luka, którą postanowiono zastąpić modelem Talisman. Podobnie jak w przypadku Laguny mamy do wyboru wersję Grandtour lub limuzynę. Gabaryty oraz (...)

 • Imigrancki balast

  (...) CDU wygrała, ale ma najgorszy wynik w historii, podobnie jak SPD, która odchodzi do opozycji. Merkel będzie rządzić, ale jest zdana na egzotyczny sojusz z Zielonymi i FDP. Czy liderzy tych (...)

 • Enviro - Doradztwo, szkolenia i wdrażanie norm zarządzania jakością w branży spożywczej.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
9
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2026
CHF 3,5924
USD 3,5808
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.