eGospodarka.pl

 • Nie pozwól, żeby cyberprzestępcy zniszczyli ci święta

  (...) Wielu z nas nie wyobraża sobie, żeby kupować inaczej niż z poziomu laptopa, smartfona czy tabletu. Warto zdawać sobie sprawę, że nasze przywiązanie do urządzeń mobilnych szczególnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-28, poznaj opinie o Armatura Kraków STANDARD bateria zlewozmywakowa 303-415-00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta trzcianka.


 • Wtórny rynek nieruchomości XI 2017

  (...) sukcesem branży deweloperskiej, ale po części także dobrego tempa sprzedaży na wtórnym rynku nieruchomości, większość uczestników rynku zapewne odpowie, że będą to inwestorzy. Nie jest (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych XII 2017

  (...) udzielać kredytów, w sytuacji, gdy klient posiada tylko 10% wkładu własnego. Wcześniej wymagał on aż 20% wkładu. W przypadku tej nowej oferty marża to 2,1%, co jest wartością niższą od (...)

 • Dzierżawa gospodarstwa rolnego w podatku dochodowym

  (...) W 2015 r. wnioskodawczyni wraz z mężem (grunty orne, pastwiska, grunty zadrzewione i zakrzewione, lasy, nieużytki, grunty pod rowami, grunty rolne zabudowane) o powierzchni 63 ha innemu rolnikowi (...)

 • Termin płatności za fakturę? Nikt nie chce czekać ponad 30 dni

  (...) za fakturę nie ustają. Potwierdzeniem tego jest chociażby najnowsza edycja badania , co kwartał realizowanego przez KPF i KRD. Wynika z niej, że z nieterminowością kontrahentów lub wręcz (...)

 • Kradzież dokumentów a wyłudzenia III kw. 2017

  (...) plastiku jest dowód osobisty, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. Jego wartość doceniają nie tylko sami posiadacze, ale i oszuści, którym skradziona lub może posłużyć do całego szeregu (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia XI 2017

  (...) i umorzeń osiągnęło pułap +1,9 mld zł, w efekcie czego przeciętna wartość miesięcznego salda w bieżącym roku "dobiła" do imponującego poziomu 1,2 mld zł. Tak zadowalającego wyniku (...)

 • Najczęściej cytowane media XI 2017

  (...) w Polsce przykuły wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy o działaniach Antoniego Macierewicza, szefa MON, wobec generała Jarosława Kraszewskiego. W listopadzie kontynuowano także temat (...)

 • Zarobki menedżerów 2x wyższe niż przeciętnego pracownika

  (...) prezentuje się na tyle dobrze, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby pracownicy snuli odważne plany na zbliżający się rok. Poczuciu bezpieczeństwa sprzyja bez wątpienia stabilność (...)

 • Świąteczne zakupy w 20 krajach. Kto wyda najwięcej?

  (...) bywają rozrzutni, ale dominującą tendencją jest racjonalizm. W tym roku większy budżet na prezenty świąteczne przewidział co piąty respondent badania. Niemal połowa badanych gospodarstw (...)

 • Zyskowne inwestycje w nieruchomości to mit?

  (...) wśród Polaków inwestowanie w nieruchomości, najlepiej świadczą statystyki. Na przestrzeni ostatniej dekady, liczba osób, które czerpią wzrosła pięciokrotnie i przewyższyła już pół (...)

 • Wakacje 2018: ceny (na razie) korzystne

  (...) w turystyce wyjazdowej 1.Dynamika wzrostu sprzedaży wycieczek w raportach z MerlinX bije rekordy… Ósmy z kolei raport z systemu MerlinX (48/2018), poświęcony rezultatom sprzedaży wycieczek (...)

 • Na FX aktywność wygasa

  (...) oraz kluczowe dane z gospodarki USA, a po rynku FX nie widać, aby coś takiego w ogóle miało wczoraj miejsce. Najwięcej emocji zapewnił Norges Bank, który przybliżył oczekiwania na podwyżkę (...)

 • Polskie firmy. Co przeszkadza im wrzucić wyższy bieg?

  (...) 2 mln przedsiębiorstw, które odpowiadają za wytworzenie niemal 3/4 rodzimego PKB. Wprawdzie najbardziej liczną reprezentację w tej grupie posiadają , ale to małe, średnie i duże (...)

 • Pozwolenie na budowę i decyzja o warunkach zabudowy - będą zmiany

  (...) związku z uproszczeniami procesu inwestycyjno-budowlanego ma doprowadzić przede wszystkim do uproszczenia formalności budowlanych. Wśród uwzględnionych tam zmian znajdują się także zapisy (...)

 • Fiat Talento Kombi - dwa światy

  (...) do testu otrzymaliśmy najdłuższą wersję nadwozia o długości 5,39 metrów wyposażoną w najmocniejszy dostępny silnik – 1.6 ecoJet TwinTurbo o mocy 145 koni mechanicznych z manualną, 6-cio (...)

 • Czym nas kuszą księgarnie internetowe?

  (...) Badanie, które Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia zrealizował na zlecenie Virtualo, dowodzi, że głównym powodem korzystania z oferty księgarni internetowych jest szeroki wybór tytułów oraz (...)

 • Rynek gastronomiczny 2017

  (...) ostatnich 12 miesięcy przybyło nam całorocznych placówek gastronomicznych. Wzrost sięga 1,8 pp. i dotyczy wszystkich rodzajów lokali z wyjątkiem tych, które zaliczane są do kategorii klubów (...)

 • Wullert Pracownia Witraży Bojano k/Wejherowa - Witraże sakralne, świeckie, do mebli, drzwi i okien, wykonawstwo, projektowanie i konserwacja.

  Czytaj więcej: Wystrój wnętrz


strony : [ 1 ]
 
15
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2217
CHF 3,6227
USD 3,5786
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.