eGospodarka.pl

 • Prognozy na 2018 rok: dobrze w gospodarce, niepewnie na rynkach

  (...) ostatnich kilkunastu miesięcy nastąpiła wyraźna poprawa koniunktury gospodarczej oraz postrzegania jej perspektyw. Nie sprawdziły się więc dominujące jeszcze na początku 2017 r. obawy, że (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-4R, poznaj opinie o First fa-2410 czy przeglądaj oferty pracy z miasta gorlice.


 • Koszty budowy coraz wyższe. Co na to ceny mieszkań?

  (...) Corp S.A. Tylko w ciągu ostatniego półrocza oferty składane przez w zakresie generalnego wykonawstwa podrożały o około 8-10 proc. Wykonawcy uzasadniają to wzrostem cen materiałów oraz (...)

 • Koniec MdM już 5 stycznia?

  (...) można składać dopiero od 2 stycznia 2018 r., ale wiele banków pozwala już na rozpoczęcie wstępnego procesu . Dzięki temu klienci mogą dowiedzieć się jaką kwotę kredytu będą w stanie (...)

 • Odliczenie VAT z faktury od podmiotu oczekującego na wpis do rejestru VAT

  (...) zgłoszenia rejestracyjnego trwa nawet kilka miesięcy. A w tym czasie firma istnieje i musi się rozliczać. Mało tego - rozliczać muszą się także z transakcji zawartych z takimi start-upami (...)

 • Dokumentacja podatkowa: Jak liczyć limit transakcji z podmiotami powiązanymi

  (...) Spółka produkuje części samochodowe. Jej przychody przekraczają rocznie 2.000.000 euro. Spółka zawiera transakcje z w myśl ustawy o CIT. Są to transakcje o zróżnicowanym charakterze (...)

 • Loapi - nowy trojan na Androida

  (...) tego fałszywe kampanie reklamowe, w których podszywa się pod antywirusa bądź aplikację dla dorosłych. Po zainstalowaniu trojan domaga się nadania mu uprawnień administratora, a gdy już mu (...)

 • Tajlandia hitem zimowych wyjazdów

  (...) jesienno-zimowy to czas, w którym dominować powinny . Tymczasem okazuje się, że coraz większą popularnością wśród Polaków cieszy się Azja. Statystyki prowadzone przez eSky dowodzą, że w (...)

 • Lean Management, czyli jak dogonić zachód?

  (...) dane OECD. Wynika z nich, że choć należymy do najciężej pracujących w Europie nacji, to wypracowywana przez nas wartość produktów i usług ciągle pozostawia wiele do życzenia (...)

 • Czy mamy zawodowe postanowienia noworoczne?

  (...) sobie sprawę, że w dość trudno jest wytrwać, ale jednocześnie po prostu mamy ochotę sobie coś postanowić. Myślimy o tym, że nadchodzący rok będzie lepszy, bardziej udany od (...)

 • Nissan Navara NP300 2.3 dCI kontra Mitsubishi L200 2.4D Monster

  (...) sprzedawanych w Europie pickupów to taki fragment rynku, w którym modele są do siebie bardzo podobne. W końcu jak wiele można wymyślić działając według schematu “kabina+paka, duży (...)

 • McAfee Labs: w 2018 roku ransomware nie osłabnie

  (...) przez kilkudziesięciu specjalistów z centrum McAfee Labs, a także zespołu specjalizującego się w badaniu zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych (McAfee Advanced Threat Research) oraz biura (...)

 • Uwaga! Zmiany w zatrudnianiu cudzoziemców

  (...) 20 lipca br. ustawy, której przepisy zaczną obowiązywać wraz z początkiem nadchodzącego roku. To istotna informacja z punktu widzenia pracodawców, którzy w przyszłym roku zamierzają (...)

 • Media tradycyjne i cyfrowe: prognozy 2018

  (...) publikacji Kantar Millward Brown, której autorzy corocznie formułują prognozy dla rynku mediów tradycyjnych i cyfrowych. Dziesiąta już edycja raportu rzuca światło na perspektywy, wyzwania i (...)

 • Krajowy Zasób Nieruchomości. Część pierwsza

  (...) Zasobu Nieruchomości (w skrócie: KZN) regulowane są przez ustawę z 20 lipca 2017 r. , której treść weszła w życie z dniem 11 września 2017 r. W ustawie tej określone zostały zasady (...)

 • Jak przygotować pakiet relokacyjny?

  (...) miasta na stałe lub na określony czas. Inne świadczenia będą atrakcyjne dla pracowników, którzy zmieniają miejsce zamieszkania jedynie na rok, a inne dla tych, którzy przenoszą się na (...)

 • Kłopotliwa sukcesja firmy transportowej

  (...) prowadzone w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Tego rodzaju podmioty, w skali wszystkich branż, generują niemal 50 procent polskiego PKB, zatrudniając przy tym około 2 milionów (...)

 • Flexergis - Producent zadrukowanych opakowań miękkich wykonywanych w technice fleksograficznej. Nowy Sącz.

  Czytaj więcej: Opakowania


strony : [ 1 ]
 
27
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1909
CHF 3,5651
USD 3,5253
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.