eGospodarka.pl

 • Decyzja zabezpieczająca wykonanie zobowiązań podatkowych

  (...) 33 Ordynacji podatkowej, zobowiązanie podatkowe przed terminem płatności może zostać zabezpieczone, jeżeli zachodzi uzasadniona obawa jego niewykonania, w szczególności gdy podatnik trwale (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WI, poznaj opinie o Bakalland Pistacje kalifornijskie czy przeglądaj oferty pracy z miasta ostrzeszów.


 • Podatek dochodowy od posiadanych środków trwałych 2018

  (...) projektu nowelizacji ustaw o podatku dochodowym, nowa danina została wprowadzona z uwagi na to, że w wielu przypadkach podatnicy nie wykazują lub wykazują dochody w kwocie nieadekwatnej do skali (...)

 • Boże Narodzenie, czyli ataki na terminale POS?

  (...) zaowocował nie tylko gwałtownym wzrostem (+ 16%) ataków DDoS, ale również działań, w których przestępcy wykorzystywali luki istniejące w zabezpieczeniach terminali POS. Liczba ta pozwala z (...)

 • Proporcja VAT a pełne odliczenie podatku od zakupu nieruchomości

  (...) Spółka prowadził działalność mieszaną, opodatkowaną stawkami 8% i 23% jak też zwolnioną od podatku. W związku z tym obowiązana jest do stosowania proporcji VAT, o której mowa w art. 90 i (...)

 • Jakość masła: drogie, ale czy dobre?

  (...) mechanizmy rynkowe, które przyczyniły się do tak znacznych podwyżek. Sprawdziliśmy również, czy skład masła nie jest przez producentów fałszowany – mówi Marek Niechciał, prezes Urzędu (...)

 • TFI: wartość aktywów netto XI 2017

  (...) a warto podkreślić, że dynamika mogłaby prezentować się jeszcze okazalej, gdyby nie przeszkodziła jej słaba , która zaowocowała spadkami aktywów wybranych grup funduszy. Indeks WIG (...)

 • Systemy ERP: polskie firmy w cyfrowym ogonie Europy

  (...) badania poświęconego nasyceniu przedsiębiorstw działających w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Okazuje się, że na przestrzeni 5 lat odsetek firm, w których znajdują (...)

 • Urządzenia mobilne pracowników w niebezpieczeństwie

  (...) Software Technologies nie pozostawia żadnych złudzeń - ataki na urządzenia mobilne nie robią wyjątków. Nie dość, że zetknęło się z nimi 100% przedsiębiorstw, to jeszcze okazuje się (...)

 • Jakie ubezpieczenie dla lekarzy?

  (...) związane z bezpieczeństwem, powinien rozważyć wykupienie dwóch rodzajów ubezpieczenia. Są to: , przydatna w razie konieczności zrekompensowania szkód wyrządzonych pacjentom oraz , dzięki (...)

 • BCC: najbliższe zadania dla premiera Morawieckiego

  (...) Parlamencie, wypracowanej wraz z organizacjami przedsiębiorców, Konstytucji Biznesu – prawa zapowiedzianego przez Mateusza Morawieckiego w ubiegłym roku – z zasadami m.in. domniemania (...)

 • Perspektywy zatrudnienia I kw. 2018

  (...) prezentuje się dobrze. Pracodawcy nie porzucili , wobec czego osoby poszukujące pracy raczej nie powinny mieć powodów do zmartwień – mówi Iwona Janas, Dyrektor Generalna ManpowerGroup w (...)

 • Premie i podwyżki wynagrodzenia, czyli wielka niewiadoma

  (...) badanie * dowodzi, że na przestrzeni ostatniego roku z cieszyć mógł się co drugi polski pracownik. W tej beczce miodu jest jednak i spora łyżka dziegciu - okazuje się bowiem, że dla niemal (...)

 • Inflacja, Fed i Alabama

  (...) przegrał walkę o miejsce w Senacie USA z Demokratą Dougiem Jones’em. Niespodzianka bierze się z tego, że stan Alabama jest uznawany za silny bastion Republikanów i większość sondaży (...)

 • Trend Micro: zagrożenia internetowe 2018

  (...) rok raportu „Paradigm Shifts: Trend Micro Security Predictions for 2018” nie pozostawiają złudzeń - postępująca konwergencja technologii informatycznych (IT) i operacyjnych (OT) sprawi, że (...)

 • Czy wolny zawód to nadal spełnienie marzeń pokolenia Y?

  (...) samemu sobie, a do tego elastyczne godziny pracy i zarobkowanie z zacisza domowego. Okazuje się, że millenialsi zza oceanu z coraz mniejszym entuzjazmem podchodzą do pracy w takim modelu. W Polsce (...)

 • Indeks NBI: Niemcy znowu na prowadzeniu

  (...) pod lupę 50 rozwiniętych i rozwijających się krajów. Główny indeks NBI (Nation Brands Index SM) stanowi syntetyczną miarę, na którą składają się indeksy cząstkowe określające poziom (...)

 • Co bagatelizują firmy ubezpieczeniowe?

  (...) i UOKiK Kłopoty mogą bowiem przyjść z najmniej oczekiwanego i spodziewanego kierunku… Nowa ustawa regulująca pośrednictwo ubezpieczeniowe ma bowiem wejść w życie w końcówce lutego 2018 (...)

 • Świąteczna awaria telefonu nikogo nie dziwi

  (...) grudniowa awaria telefonu nie jest rzadkością. Poniżej przedstawiamy 4 przykłady uszkodzeń, które z powodzeniem można uznać za typowo świąteczne. 1. Uderzył w barierkę po ostrym (...)

 • Polityka wynagrodzeń w spółce Netia SA

  (...) wynagradzania członków zarządu Spółki Netia SA. Dużo uwagi poświęciliśmy zmiennym częściom , czyli premiom oraz funkcjonującym w spółce programie motywacyjnym opartym na opcjach (...)

 • Technologia w branży spożywczej

  (...) zaufania biznesowego przedstawicieli branży, okazja do bezpośrednich kontaktów i przestrzeń wymiany doświadczeń. Co wyróżnia Anuga FoodTec na tle innych branżowych wydarzeń targowych (...)

 • Centrum Elektroniki Stosowanej - Oferta produktów i usług w zakresie zasilania bezprzerwowego, sterowania napędów elektrycznych oraz izolatorów sn i nn. Kraków.

  Czytaj więcej: Elektronika i elektrotechnika


strony : [ 1 ]
 
13
grudzień 2017

grudzień 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2155
CHF 3,6186
USD 3,5880
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.