eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Mamy rekordowo niskie zaangażowanie w pracę. Dlaczego?

  (...) tempa Dziś właściwie co rusz dobiegają naszych uszu informacje o poprawie kondycji ekonomicznej Polaków. Resort pracy mówi o najniższym od początku lat 90-tych poziomie , więc nie jest (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa zamiany mieszkania, poznaj opinie o Knorr Gorący kubek Gulaszowa z makaronem czy przeglądaj oferty pracy z miasta golub-dobrzyń.


 • Sprzedaż samochodu osobowego z prowadzoną kilometrówką

  (...) Na początku postanowił w niej wykorzystywać swój prywatny samochód osobowy, który posiada już kilka lat. Ponieważ jest podatnikiem VAT, od dokonywanych zakupów związanych z jego (...)

 • Osiedle Życzliwa Praga. Nowe mieszkania już w sprzedaży

  (...) na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego oraz ulicy Modlińskiej. Prace budowlane przy drugim etapie tej inwestycji mają rozpocząć się na początku nadchodzącego roku, a ich (...)

 • BIK o kredytach we IX 2017 r.

  (...) wrzesień 2017 r. spory wzrost ujęcia wartościowego i nieznaczny ilościowego oznacza, że banki i udzielają klientom kredytów i limitów na wyższe kwoty. Liczba kredytobiorców praktycznie (...)

 • Branża budowlana. Zadłużeniowy efekt domina

  (...) wspominać z dużym sentymentem. Poprawę przyniósł dopiero początek bieżącego roku i wiele wskazuje na to, że budownictwo powoli wychodzi na prostą. Potwierdzeniem tego mogą być chociażby (...)

 • Utworzenie księgi wieczystej dla mieszkania nie jest jego nabyciem

  (...) W styczniu 2013 r. wnioskodawczyni sprzedała swój udział w mieszkaniu, które zostało utworzone z części wspólnych wszystkich właścicieli budynku na podstawie zawartej w 2009 r. ugody (...)

 • Opodatkowany wynajem samochodu pozbawia odliczenia VAT?

  (...) postępowania podatkowego Całą sprawę rozpoczął wniosek o wydanie interpretacji, który został złożony przez jednego z polskich przedsiębiorców. Wskazał on, że w swojej działalności (...)

 • Bad Rabbit. Atakuje nowa epidemia ransomware

  (...) chwilę obecną wiadomo o atakach na kilka rosyjskich mediów, w tym Interfax i Fontanka. Pojawiły się także doniesienia o atakach, prawdopodobnie tego samego szkodliwego programu, na lotnisko w (...)

 • Oszczędzanie na emeryturę. Raczej męska rzecz?

  (...) emerytalnych typu IKE i IKZE. To o prawie 59 tys. więcej niż mężczyźni. Teoretycznie można więc pomyśleć, że płeć piękna jest bardziej zapobiegliwa. W rzeczywistości tak jednak nie (...)

 • Ceny OC ciągle rosną, ale wolniej

  (...) przyniósł wyhamowanie podwyżek, ale fakt pozostaje faktem - ciągle idą w górę. O ile bowiem różnica pomiędzy początkiem roku a III kwartałem jest naprawdę niewielka, to jednak biorąc (...)

 • Koniunktura przemysłowa X 2017

  (...) budownictwo nie mają większych zastrzeżeń do koniunktury. Ocenia ją podobnie jak w październiku ostatnich lata, ale nieco gorzej niż . Na koniunkturę nie narzeka również handel hurtowy (...)

 • Portico Marina - apartamenty nad Jeziorem Zegrzyńskim

  (...) tuż nad Jeziorem Zegrzyńskim działce o powierzchni niemal 9000 m2. Do zakupu tego terenu doszło w 2015 roku. Koncepcja butikowej zabudowy inwestycji, która obejmie około 100 mieszkań wraz z (...)

 • Czego milenialsi szukają u pracodawcy?

  (...) jego autorzy podzielili na dwie grupy. Pierwsza z nich to , a więc osoby, które w chwili badania miały od 21 do 36 lat. Kolejna to z kolei osoby w wieku 45-60 lat, a więc rodzice pierwszej grupy (...)

 • Co piąty Polak lubi sprzątanie mieszkania

  (...) zabieramy się raz na kilka dni. Duże porządki najczęściej robimy raz w tygodniu (37%), a generalne raz na 2 tygodnie (31%). Sprzątanie wykonujemy raczej kompleksowo - przeważnie zaprowadzamy (...)

 • Ubezpieczenie grobu w ramach polisy mieszkaniowej

  (...) mają dla nas dużą wartość sentymentalną, nie trzeba przekonywać chyba nikogo. I to właśnie najczęściej z tego powodu decydujemy się na ich ubezpieczenia. Polisa daje nam nie tylko (...)

 • Co ECB zrobi z programem QE?

  (...) że na rynku najwięcej zwolenników ma opcja przedłużenia QE o 9 miesięcy w tempie 30 mld EUR/mies. Jednakże po rynku stopy procentowej widać nieco bardziej jastrzębie nastawienie – pierwsza (...)

 • Honda HR-V 1.6 i-dtec i czterech wspaniałych….

  (...) świata", prawdopodobnie Honda HR-V znalazłaby się tam na dość odległej pozycji. O ile w ogóle. Również w albumach poświęconych najpiękniej stylizowanym autom prawdopodobnie o niedużej (...)

 • Philips Xenium E106 w Media Expert i RTV Euro AGD

  (...) 1,77" TFT o rozdzielczości 128x160. Ma wymiary 108,3 x 46,3 x 15,8 mm i waży 72,7 g. Obsługuje dwie karty SIM – dzięki temu nie musimy nosić ze sobą dwóch telefonów. Został wyposażony w (...)

 • Najczęściej cytowane media IX 2017

  (...) w Polsce przykuła sprawa powiązań finansowych Michała Królikowskiego oraz kontynuacja tematu reformy sądownictwa w Polsce. Prasa We wrześniu 2017 roku najczęściej cytowanym tytułem (...)

 • Łańcuch dostaw przechodzi cyfrową rewolucję

  (...) Deloitte i stowarzyszenie MHI raportu „The 2017 MHI Ann ual Industry Report Next-Generation Supply Chains: Digital, On-Demand and Always-On”. Podstawą opracowania były wywiady przeprowadzone z (...)

 • Wynajem krótkoterminowy - jak zarobić na nim najwięcej?

  (...) Sharing economy to trend, który nie od dziś zaznacza swoją obecność na Zachodzie i coraz silniej także w naszym kraju. Styl życia, który generuje oszczędności, jest przyjazny środowisku i (...)

 • Irbis Poznań - Wyposaża w meble biurowe firmy i instytucje.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
26
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2458
CHF 3,6318
USD 3,5939
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.