eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Najbardziej poszukiwani pracownicy w III kw. 2017

  (...) direct search jest faktem. Ta, bez wątpienia dobra dla kandydatów, wiadomość okazuje się być nieco gorszą dla pracodawców, którzy coraz częściej utyskują na braki kadrowe i są zmuszeni (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o pracę w celu przygotowania zawodowego, poznaj opinie o ELDOM WL40 czy przeglądaj oferty pracy z miasta ustrzyki dolne.


 • Najtańsze ubezpieczenie samochodu. Ranking IX 2017

  (...) - nie inaczej niż 32 poprzednie - przygląda się czterem kategoriom ubezpieczeń. Ocenie podlegają ceny obowiązkowego , a także koszty oferowanych przez ubezpieczycieli pakietów: OC + NNW, OC + (...)

 • Piekarnia w formie spółki cywilnej na ryczałcie ewidencjonowanym?

  (...) Wnioskodawca jest jednym z dwóch wspólników piekarni prowadzonej w formie . Piekarnia zajmuje się produkcją pieczywa oraz wyborów cukierniczych. Obecnie spółka wynajmuje część budynku (...)

 • Całodobowa kontrola skarbowa coraz bliżej

  (...) z obrotu gospodarczego nieuczciwych przedsiębiorców jest szlachetna. Ministerstwo Finansów pracuje w pocie czoła, by uszczelnić system podatkowy i nie uronić ani kropli, która może wpaść do (...)

 • Czytelnictwo w Polsce. Kto i jak czyta książki?

  (...) internauta przyznał (19%), że w zeszłym roku nie przeczytał żadnej książki. Przeczytanie ponad 20 z nich zadeklarowało 5% badanych. Wśród tych 5% częściej znajdują się niż (...)

 • Wyniki finansowe SKOK-ów 2016

  (...) GUS, względem 2015 roku sieć dystrybucji skurczyła się o 232 oddziałów i punktów obsługi klienta, a zatrudnienie o niemal 1/5. Statystycznie na jeden przypadało 30 placówek obsługi (...)

 • Największe firmy budowlane w Polsce 2016

  (...) Deloitte „Polskie spółki budowlane 2017 – najważniejsi gracze, kluczowe czynniki wzrostu i perspektywy rozwoju branży”. Czego dowodzi opracowanie? Okazuje się m.in., że po odnotowanym w (...)

 • Sienna 65 - nowe apartamenty w centrum Warszawy

  (...) mogą odwiedzić zlokalizowane przy Złotej 61 biuro sprzedaży i wybrać z oferty lokum, które - jak zapewnia deweloper - zaprojektowano z myślą o funkcjonalności, swobodzie aranżacji i (...)

 • Smartfon myPhone Prime 2

  (...) w ekran HD o rozdzielczości 1280 x 720 px, wspierany przez technologię IPS zapewniającą żywy obraz i szersze kąty widzenia. Ma smukłą obudowę o grubości 8,5 mm oraz zakrzywione szkło 2.5D. (...)

 • Małe i średnie firmy polubiły faktoring

  (...) raport „Finansowanie działalności przez MŚP w Polsce” wyraźnie dowodzi, że najbardziej popularnym sposobem na mikro, małej i średniej firmy pozostają kredyt bankowy i limit na koncie (...)

 • Samsung Galaxy Tab Active2 dla biznesu

  (...) ekran 8,0” WXGA TFT o rozdzielczości 1280x800. Wyposażony został w ośmiordzeniowy procesor 1,6GHz. Ma 3GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej oraz MicroSD do 256GB. Tablet Galaxy (...)

 • Boom na budowę domu zaczyna się gdy rosną ceny mieszkań?

  (...) decyzji o takim przedsięwzięciu? Potrzeba to rzecz jasna, ale zanim zdecydujemy się kupić działkę, zdobyć pozwolenia i rozpocząć inwestycję, potrzebne jest finansowanie i motywacja. Bez (...)

 • Polska szkoła w dobie cyfryzacji, czyli jak dużo zostało do zrobienia

  (...) Jak duże znaczenie ma dla niej postęp technologiczny? W jaki sposób nowe technologie wykorzystują nauczyciele, a w jaki uczniowie? Co o cyfrowych technikach edukacyjnych myślą rodzice? To tylko (...)

 • Jak wynegocjować najlepszy kredyt hipoteczny?

  (...) Development, do tej pory główną siłą napędową koniunktury na rynku mieszkaniowym były . - Większość naszych klientów, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania w warszawskich (...)

 • RODO: nowy i zmieniony obowiązek informacyjny

  (...) zmian związanych z prawidłowym pozyskiwaniem i przetwarzaniem danych osobowych, daje nowe uprawnienia osobom fizycznym a także wprowadza szereg zmienionych obowiązków w zakresie chociażby (...)

 • Dolar z nieoczekiwanym wsparciem

  (...) będzie się kolejna bardzo istotna kwestia o charakterze politycznym: personalia prezesa Fed kolejnej, rozpoczynającej się w lutym kadencji. Największą szansą dla dolara mogłoby stać się (...)

 • Smart city. Inteligentne miasto potrzebuje mądrej ochrony

  (...) dane statystyczne. W drugiej połowie 2016 roku ok. 40% systemów kontroli przemysłowej (zarządzających infrastrukturą fizyczną) zostało zainfekowanych (Kaspersky Labs). Do końca 2017 2,3 (...)

 • Zanim podpiszesz umowę kredytową. 3 kwestie, na które zwróć uwagę

  (...) Tabela to dokument, do którego kredytobiorcy zaglądają z rzadka. Tymczasem to właśnie w niej znajduje się wiele istotnych informacji, nie tylko odnośnie marży i oprocentowania, ale również (...)

 • Mercedes-AMG C 43 Cabrio - ostatnie promienie słońca

  (...) nas pogodą, za oknem było szaro, a wyjście z domu bez parasola mogło skończyć się przemoknięciem do suchej nitki. Wychodząc z domu w poniedziałek po deszczowym weekendzie nie byłem do (...)

 • Bioton - Oferuje rekombinowaną insulinę ludzką i jej formy farmaceutyczne, preparaty z grupy antybiotyków cefalosporynowych, aminoglikozydowych oraz makrolidowych. Warszawa.

  Czytaj więcej: Farmacja


strony : [ 1 ]
 
20
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2452
CHF 3,6601
USD 3,5966
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.