eGospodarka.pl

 • Fiskus zagląda Polakom do zbiórek pieniędzy przez internet

  (...) w ramach finansowania społecznościowego, na cele charytatywne, indywidualne, we własnym imieniu lub kogoś czy też zbierając pieniądze na rozwój firmy – od zebranych kwot organom podatkowym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-EN, poznaj opinie o V. Laboratories Woda po goleniu CB Viento czy przeglądaj oferty pracy z miasta wałcz.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 41/2017

  (...) wzrostu naszej gospodarki w 2017 r. ma wynosić 3,8 proc. Krajowi ekonomiści uważają, że założenia ekspertów Funduszu są dość konserwatywne. Główny analityk Domu Inwestycyjnego Xelion (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 41/2017

  (...) sprawozdania dotyczącego rynku pracy bezrobocie w UE jest obecnie na poziomie 7,6 proc. (zbliża się do poziomu sprzed kryzysu). Analiza rynku pracy pokazuje, że przybywa miejsc pracy w krajach (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 41/2017

  (...) Po długim okresie milczenia w sprawie kryptowalut ta prestiżowa instytucja zabiera głos. Szefowa MFW Christine Lagarde wyraża pogląd, że "nadszedł czas, aby światowe banki centralne i organy (...)

 • Kolizja na drodze - jak zgłosić szkodę ubezpieczycielowi?

  (...) wręcz kluczowa. Nie mniej ważne jest, aby miał on świadomość przysługujących mu praw i obowiązków, jak również tego, do czego zobligowany jest ubezpieczyciel. Taka wiedza przydaje się (...)

 • Wynagrodzenia w HR w 2016 roku

  (...) Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2016. W badaniu uczestniczyło 450 zakładów zatrudniających w sumie 173 514 pracowników na 445 stanowiskach. Raport zawiera ogólne analizy wynagrodzeń dla (...)

 • Stopy procentowe czy rosnące ceny? Co zatrzyma popyt na mieszkania?

  (...) Corp S.A. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku zostanie pobity kolejny rekord w sprzedaży mieszkań, która od 2013 roku rośnie średnio rok do roku o 20 proc. Nikt nie spodziewał się takich (...)

 • Extrawheel - Sklep oferuje profesjonalne przyczepki rowerowe.

  Czytaj więcej: Kolarstwo


strony : [ 1 ]
 
15
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2603
CHF 3,6927
USD 3,6010
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.