eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Wykształcenie wyższe opłaca się wszystkim

  (...) rozpoczęli naukę na polskich uczelniach, mogą się zastanawiać, czy rzeczywiście się opłaca? Z opublikowanych kilka tygodni temu danych Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZU, poznaj opinie o BabyOno Mata edukacyjna z lusterkiem - kurczak czy przeglądaj oferty pracy z miasta garwolin.


 • Mleczarnie w bardzo dobrej kondycji

  (...) znaki wielu polskim przedsiębiorstwom, które musiały stawić czoła nieznanym dotychczas wyzwaniom, postawionym przez zupełnie nową rzeczywistość rynkową. Jedne poradziły sobie z tym lepiej, (...)

 • Zmiany w ryczałcie ewidencjonowanym na 2018 r.

  (...) r. Pierwszy projekt (druk 1878) wpłynął do sejmu 4 października i w zakresie ryczałtu ewidencjonowanego mówi o zmianach w rozliczaniu przychodów z prywatnego najmu oraz zasadach składania (...)

 • Obowiązki płatnika przy delegowaniu pracowników do pracy w Niemczech

  (...) Spółka świadczy usługi z zakresu zarządzania urządzeniami informatycznymi, doradztwa w zakresie informatyki, technologii informatycznych i komputerowych, z zakresu inżynierii i związanego z (...)

 • Outsourcing pracowniczy na kontrolowanym

  (...) podmiotu nie jest zabroniona. Wręcz przeciwnie, takie sytuacje dopuszcza wprost . Mogą mieć one jednak charakter czasowy. Podobnie jest w przypadku zatrudniania pracowników tymczasowych (...)

 • Wraca Osiedle Regaty

  (...) kameralnych, 3-piętrowych budynków, a w nich 5 lokali usługowych oraz 267 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33,6 mkw. do 83 mkw. Każde z nich będzie miało balkon lub taras, a mieszkańcy (...)

 • Ile kosztuje mieszkanie w Warszawie?

  (...) mieszkania, zwraca uwagę na jego lokalizację, a 85 proc. na cenę za metr kwadratowy – wynika z badania przeprowadzonego niedawno przez ARC Rynek i Opinia. Home Broker przyjrzał się, jak pod (...)

 • Faktoring coraz popularniejszy?

  (...) wprowadzonego na początku 2015 roku indeksu informującego o skłonności firm z do rozwoju dowodzi, że polscy przedsiębiorcy z coraz większą przychylnością patrzą na faktoring (...)

 • Rynek pracy w III kwartale 2017 r.

  (...) wynika ze statystyk serwisu Praca.pl, w III kwartale br. niemal co piąte (18%) ogłoszenie o pracę pochodziło z Mazowsza, w czym 60% z Warszawy. Na kolejnych miejscach uplasowały się Śląsk i (...)

 • Smartfony Ulefone Gemini Pro, T1 i Power 2

  (...) Gemini Pro ma 5,5-calowy ekran, który charakteryzuje się odwzorowaniem kolorów NTSC na poziomie 95%. Ekran został pokryty szkłem Gorilla Glass 3, które chroni przed skutkami upadków i (...)

 • Gdzie na jesienne wakacje w Polsce?

  (...) na ? Powodów jest co najmniej kilka. Zwolennicy jesiennego zdobywania szczytów wskazują m.in. na warunki pogodowe. Jesienią nie doskwierają nam ani upały ani też nawałnice, które mocno dały (...)

 • NewConnect: czasem słońce, czasem deszcz

  (...) sierpnia 2007 r. Pod koniec 2007 r. były na nim ledwie 24 spółki o wartości 1,18 mld zł. 3 sierpnia 2017 r. notowane były już 402 firmy o kapitalizacji 10 mld zł. W trakcie dekady liczba (...)

 • Dane pacjentów w niebezpieczeństwie: raport McAfee Labs IX 2017

  (...) przez sześć kwartałów pozycji lidera pod względem ilości ujawnionych incydentów bezpieczeństwa. Z McAfee Labs Threats Report: September 2017 wynika, że w II kwartale br. pierwsze miejsce ze (...)

 • Zakaz reklamy piwa nic nie zmieni?

  (...) Problemów Alkoholowych (PARPA) wynika, że co czwarty minimum raz w tygodniu (38% mężczyzn i ponad 10% kobiet). Statystyki Instytutu Psychiatrii i Neurologii wskazują z kolei, że alkoholu (...)

 • Co się dzieje z euro?

  (...) się zwycięstwem Partii Ludowej, która pokonała swojego wieloletniego koalicjanta – Socjaldemokratów. W związku z brudną kampanią tych dwóch, ponowny sojusz wydaje się nieprawdopodobny i (...)

 • Nieruchomości komercyjne: Niemcy gonią Wielką Brytanię

  (...) największym zainteresowaniem ze strony inwestorów cieszą się nieruchomości komercyjne w Niemczech. Okazuje się, że w II kwartale br. na niemieckim rynku ulokowano 13,8 mld euro, a w całym I (...)

 • Zakup mieszkania z duszą? Czy apartament w nowej inwestycji?

  (...) w kamienicach, których części wspólne i elewacje przechodzą gruntowne procesy remontowe stanowią nie lada gratkę dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim piękno dawnej architektury i (...)

 • Eksport na Ukrainę w rozkwicie?

  (...) miał łatwo - pełny powrót na tamtejszy rynek zabrał nam aż cztery lata. W najtrudniejszym 2014 roku wartość wysyłanych w tamtym kierunku towarów spadła o przeszło 27 proc (...)

 • WskaźnikiHR 2017 dla branży IT

  (...) spotykanych opinii dotyczących sektora IT jest bardzo wysoki poziom rezygnacji i rotacji pracowników. Badanie WskaźnikiHR 2017 potwierdziło, że wskaźnik rezygnacji jest wyższy o ponad (...)

 • Ogicom - Firma skupia się na usługach hostingowych. Konta pocztowe, www i serwery wirtualne. Świadczy szeroki wachlarz usług związanych z budową serwisów WWW. Dostęp komutowany i łącza stałe.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ]
 
16
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2449
CHF 3,6914
USD 3,6004
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.