eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Polnord rozbudowuje Fotoplastykon

  (...) osiedlu Fotoplastykon powstanie 161 mieszkań zlokalizowanych w trzech kameralnych budynkach: dwóch czteropiętrowych i jednym trzypiętrowym, których jasne, wykończone ciekawymi detalami elewacje (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WM, poznaj opinie o ZM Skiba Udziec z kurczaka wędzony czy przeglądaj oferty pracy z miasta bełżyce.


 • Szkodliwe oprogramowanie nęka produkcję przemysłową

  (...) przez Kaspersky Lab, w I połowie br. jego produkty zdołały zablokować ataki wycelowane w 37,6% spośród kilkudziesięciu tysięcy objętych ochroną komputerów ICS. Statystyki względem (...)

 • Mamy najlepsze od 10 lat nastroje konsumenckie

  (...) ekonomiczna naszego kraju w ciągu nadchodzących 12 miesięcy ulegnie poprawie, jest już 40% Polaków, a to oznacza, że optymistami jest dziś większe grono z nas niż w okresie największego (...)

 • Polski sektor MŚP nadal optymistyczny

  (...) jeżeli zapytać respondentów o . W tym przypadku oceny okazują się gorsze od tych, które formułowano w analogicznym okresie minionego roku. Zaledwie jedna trzecia badanych jest zdania, że (...)

 • Branża motoryzacyjna i jej wpływ na polską gospodarkę

  (...) popyt na głównych rynkach eksportowych nieco osłabiły polski handel i , jednak dziś można już zaryzykować stwierdzenie, że kłopoty należą do przeszłości. Opracowany przez KPMG raport (...)

 • Mieszkanie dla studenta? Tanie, dwupokojowe i w centrum

  (...) mieszkań może nieco odsapnąć - najbardziej gorący dla niego okres właśnie dobiega końca, ponieważ zdecydowana większość studentów już znalazła lokum, w którym spędzi . Co bardziej (...)

 • Debiut BVT S.A. na rynku Catalyst

  (...) 13 marca 2013 roku, na podstawie umowy spółki. Wpis do KRS miał miejsce 4 października 2014 roku. BVT S.A. z siedzibą w Tarnowie prowadzi działalność w zakresie windykacji pakietów (...)

 • Masz zaległe składki ZUS? Złóż wniosek o układ ratalny

  (...) aby jego biznes przynosił zyski. Niestety przeszkód jest wiele. Wystarczy niekorzystna koniunktura lub nierzetelny kontrahent, żeby płynność firmy została poważnie zachwiana. A to z kolei (...)

 • Praca dla studenta. Na jakie wynagrodzenia można liczyć?

  (...) że aktywnych zawodowo jest 6 na 10 Polaków (59%) pomiędzy 20 a 24 rokiem życia. Ten całkiem dobry wynik nie powinien wydawać się zaskoczeniem - w końcu nie od dziś wiadomo, że studia to (...)

 • W Mechelinkach powstaje Aparthotel Anchoria

  (...) położonej zaledwie 400 metrów od morza. Na inwestycję złożą się trzy oraz przynależąca do nich infrastruktura rekreacyjna oraz biznesowa. Obiekt pomieści 90 jedno-, dwu- i trzypokojowych (...)

 • Szybka pożyczka na niespodziewane wydatki? Czy tak sobie radzimy?

  (...) przez firmę badawczą GfK na zlecenie brytyjskiej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), do której w Polsce należy Provident. Jego autorzy poprosili o opinie niemal 4000 (...)

 • Dolar przełamał niemoc

  (...) przekonania do wyrwania rynków z marazmu, mimo że argumenty za podtrzymaniem aprecjacji USD są oczywiste. Długo nie trzeba było czekać na ożywienie handlu, choć z niesmakiem (jako analityk (...)

 • CFO zapowiadają oszczędności

  (...) badania, któremu corocznie poddawani są polscy . Tym razem wspólny projekt Euler Hermes i Grant Thornton dowodzi znacznego optymizmu respondentów. Okazuje się, że 44 proc. z nich jest (...)

 • Pliki cookies - czym są i jak je usunąć?

  (...) internetowych niejednokrotnie wyświetlił Ci się pasek na górze lub na dole strony z informacją, że przechowuje ona pliki cookies. Zazwyczaj przy takim komunikacie wyświetla się informacja (...)

 • 10 wiodących trendów na rynku biurowym w Polsce

  (...) podaż Rodzimy zdążył nas już przyzwyczaić do rekordów. Silnie wzrostowy trend dał się zaobserwować już kilka kwartałów temu i jak dotychczas nic nie wskazuje na to, aby miało nas (...)

 • Eksmisje w Polsce: 400 000 Polaków bez lokum

  (...) 8000 - 9000 mieszkań Informacji o liczbie wykonywanych eksmisji, trzeba szukać w danych GUS-u lub Ministerstwa Sprawiedliwości (MS). Ta druga instytucja podaje statystyki sięgające jeszcze (...)

 • Stolbet, Starogard Gdański - Produkcja mebli biurowych i laboratoryjnych oraz na indywidualne zamówienia.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ]
 
6
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 

Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3042
CHF 3,7567
USD 3,6799
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.