eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Wakacje 2018: ile za first minute?

  (...) branży turystyki zorganizowanej ustanawia nowe rekordy Końcówka sezonu letniego nie rozczarowuje. Koniunktura w turystyce wyjazdowej Polaków prezentuje się bardzo korzystnie. Garść informacji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-10Z, poznaj opinie o PNOS Ożarów Mazowiecki Petunia hybr. superbissima czy przeglądaj oferty pracy z miasta kościerzyna.


 • Frankowicze mają lżej niż w 2008 roku

  (...) zaciągniętego w najgorszym możliwym momencie (w sierpniu 2008 r.) rata wynosi dziś ok. 1809 zł (przy początkowej kwocie 300 000 zł i okresie spłaty 30 lat). Gdy dzisiejsi frankowicze starali (...)

 • Inwestowanie w nieruchomości: bezpośrednio czy przez fundusze?

  (...) obiektywnego rozstrzygnięcia, mamy dużo rozbieżnych opinii wielu analityków, co może oznaczać, że do końca hossy jeszcze trochę czasu. Jak w takich realiach ma wyglądać inwestowanie w (...)

 • Ceny żywności: takich podwyżek nie było od 5 lat

  (...) od kilku miesięcy. Rosnące od listopada ceny żywności stają się główną przyczyną inflacji, która we wrześniu ponownie podskoczyła do 2,2 proc. Żywność była we wrześniu o 5,3 proc (...)

 • Usługi niematerialne będą ograniczane w kosztach podatkowych!

  (...) wakacje nie były łaskawym czasem dla przedsiębiorców. W lipcu przedstawiono bowiem projekt zmian w ustawach o PIT, CIT oraz o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów (...)

 • Odziedziczenie nieruchomości nieistotne dla podatku dochodowego?

  (...) W 2000 r. wnioskodawczyni kupiła wraz z mężem dom do . Jej mąż zmarł w marcu 2014 r. Na podstawie testamentu zainteresowana odziedziczyła po nim powyższą nieruchomość. Dnia 30 marca 2015 (...)

 • Przedawnienie roszczeń. Skutki zmian w prawie

  (...) prawne od wieków znają instytucję przedawnienia. Ma ona na celu ochronę dłużnika przed wierzycielem, który zwlekał z dochodzeniem roszczenia zbyt długo. Jeżeli roszczenie się przedawniło, (...)

 • Zaległe alimenty rosną, ale… coraz mniej

  (...) wystarczyło wpłacić symboliczną kwotę na rzecz potomka, aby uniknąć odpowiedzialności karnej za . W znowelizowanym, obowiązującym od 31 maja br. na próżno już szukać zapisów o (...)

 • Polacy nie zdają testu z ekonomii

  (...) jeszcze osiągnąć wysokiego poziomu, wiadomo nie od dziś. Potwierdzeniem tego są wyniki badania, które firma Maison & Partners zrealizowała dla platformy Kapitalni.org. – Chcieliśmy (...)

 • III etap Osiedla Karoliny w Katowicach już w sprzedaży

  (...) czyli w północnej części Katowic, w odległości około 1,5 km od katowickiego Spodka. III etap inwestycji zakłada powstanie jednego budynku wielorodzinnego z 66 lokalami mieszkalnymi. W ofercie (...)

 • Kiedy polska średnia krajowa dogoni niemiecką?

  (...) o poziomie są powodem złości wielu Polaków. I nie ma wtym zupełnie nic zaskakującego, skoro pokaźna część naszego społeczeństwa zarabia o wiele mniej. Ta różnica wynika po pierwsze (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IX 2017

  (...) publikacji artykułu „Polacy znów przestają płacić na publiczne radio i telewizję. Do czasu”. Gazeta Wyborcza poinformowała, że Ministerstwo Kultury najpóźniej w październiku przedstawi (...)

 • Jak zachować bezpieczeństwo IT?

  (...) przez Fortinet dowiodło, że cyberprzestępcy wcale nie muszą uciekać się do kombinacji, aby skutecznie uderzyć w swe ofiary. Okazuje się bowiem, że w II kwartale br aż 9 na 10 organizacji (...)

 • Dyrektywa IDD obniży ceny ubezpieczeń?

  (...) krajów członkowskich do przepisów przyjętej w styczniu 20 stycznia 2016 roku unijnej dyrektywy 2016/97 (IDD, ang. Insurance Distribution Directive). Na wdrożenie regulacji dostaliśmy 2 lata (...)

 • 4 najgorsze konsekwencje, do których prowadzą niespłacone długi

  (...) nie musimy nawet wychodzić z domu. Wystarczy kilka kliknięć, a na nasze konto wpływają , pożyczki czy kredytu. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że każde zobowiązanie należy spłacić, a (...)

 • Wszystkie oczy zwrócone na Chiny

  (...) Komunistycznej Partii Chin, który potrwa cały tydzień. Prezydent Xi Jingping otworzył konferencję długim przemówieniem (ponad 3 godziny!), gdzie przedstawił wizję „nowej ery”. Zapewnił, (...)

 • Rozmowa z pracownikiem: chwalić, dyscyplinować i motywować

  (...) niedawna, najczęściej stosowanym modelem działania było wytykanie błędów. Dotyczyło to nie tylko pracownika oraz szefa, ale także innych relacji, jak np. uczeń – nauczyciel czy nawet (...)

 • Kultura na drodze. Savoir-vivre, który chroni życie i portfel

  (...) że bilans minionego roku to przeszło 33 tys. wypadków i ponad 400 tys. . Do zdarzeń tych dochodziło najczęściej w wyniku nieprzestrzegania pierwszeństwa przejazdu, niedostosowania prędkości (...)

 • Bierni zawodowo potrzebni jak nigdy?

  (...) dla osób w wieku 20-64 lata po drugim kwartale br. wynosiła 4,9 proc. Oznacza to, że zaledwie 830 tys. osób szukało pracy. Przy tempie spadku liczby bezrobotnych obserwowanej w ostatnich latach (...)

 • Ile kosztuje budowa domu? Kosztorys w 2017 roku

  (...) Oczywiście przy zakupie projektu mamy możliwość zakupu do niego kosztorysu (zwykle za około 1,5 tys. zł). Większość inwestorów decyduje się na taki krok głównie w celu uzyskania kredytu. (...)

 • Kosmetyki Mineralne Jane Iredale - W ofercie kosmetyki mineralne Jane Iredale oraz pędzle do makijażu mineralnego i akcesoria. Asortyment obejmuje pudry, minerały w płynie, bronzery, korektory, cienie do oczu, eyelinery, tusze do rzęs i brwi, odżywki do rzęs i brwi, pomadki i błyszczyki do ust.

  Czytaj więcej: Kosmetyki


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2017

październik 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2293
CHF 3,6733
USD 3,6006
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.