eGospodarka.pl

 • Wspólne konto bankowe nie oznacza podatku od darowizny

  (...) Matka wnioskodawczyni posiada złotowy, walutowy oraz lokaty prowadzone przez bank w Polsce. Wnioskodawczyni, za zgodą matki, stała się współwłaścicielką tych rachunków bankowych, na (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-EKDS, poznaj opinie o Korr KMP 222 2 GB czy przeglądaj oferty pracy z miasta przasnysz.


 • Wypadek przy pracy: pracownik nie płaci podatku od odszkodowania

  (...) dochodowym od osób fizycznych określa, co należy rozumieć pod pojęciem przychodu z pracy. Definicja ta jest tak szeroka, że obejmuje każde świadczenie, jakie otrzymuje pracownik od zakładu (...)

 • PowerPoint vs. Google Slides: Pojedynek na slajdy

  (...) PowerPointem mogą wykorzystywać w pracy Keynote, Prezi czy Google Slides. Alternatywy mają jednak pewne ograniczenia. Pierwsza z wymienionych aplikacji znajduje zastosowanie wśród użytkowników (...)

 • Jaka przyszłość czeka elektrownie wiatrowe w Polsce?

  (...) wyliczenia, bowiem wiosną 2016 r. były odnotwane dni, gdy faktycznie zaspokoiły 1/3 zapotrzebowania krajowych odbiorców na energię. Jest to swoisty rekord w historii polskiej energetyki (...)

 • 4 ekstremalne zastosowania dysków SSD

  (...) działania przypominały współczesne , powstały jeszcze w czasach, gdy triumfy święciły jeszcze komputery funkcjonujące w oparciu o lampy elektronowe. Kolejne lata przyniosły rozwój tej (...)

 • Nowoczesne biuro musi zapewniać dobrostan

  (...) przedstawia tendencje, szanse oraz wyzwania, jakie rysują się przed właścicielami i najemcami biur w związku z coraz większymi wymaganiami pracowników odnośnie zdrowia i jakości . Do jakich (...)

 • Na wakacje 2017 nie jedzie 45% Polaków

  (...) proc. Polaków zdecydowało się spędzić , a 36 proc. - wybrać się na krajowe wakacje. Ci z kolei, którzy postanowili zażywać odpoczynku poza Polską (14 proc.), wybierali przede wszystkim (...)

 • Kogo powinien przyciągać polski rynek pracy?

  (...) przemianom. Z początku niewesoła sytuacja, owocująca dużym bezrobociem i brakiem ofert pracy, diametralnie się zmieniła. Dziś z całą odpowiedzialnością można mówić o rynku pracownika i (...)

 • Polski FinTech potrzebuje zagranicy

  (...) się narzędzia informatyczne tworzone z myślą o potrzebach sektora finansowego. Znajdziemy wśród nich rozwiązania dla bankowości, ubezpieczeń, zarządzania aktywami, rynków kapitałowych (...)

 • Czego potrzebuje nowoczesny HR? Ludzi i maszyn

  (...) miarę globalną. 40 proc. badanych przyznaje, że największą próbą sił jest umacniający się rynek pracownika oraz narastająca presja na płace. Problematyczne może okazać się również (...)

 • Finanse osobiste, czyli technologie w naszych portfelach

  (...) dowodzą, że i oni dali się porwać jej nurtowi. Klienci banków nie są tu żadnym wyjątkiem. Dowodem na to jest chociażby najnowszy raport Izby Gospodarki Elektronicznej. Nasz raport dowodzi, (...)

 • Wakacje 2017. Gdzie jechać po najpopularniejsze hashtagi?

  (...) króluje ? Analiza postów umieszczanych w tym medium dowodzi, że najpopularniejsze hashtagi pochodzą z podróży po Londynie i Paryżu - pierwsze zyskało 78, a drugie 66 mln oznaczeń. Na (...)

 • Satysfakcja z pracy coraz większa. Polacy na czele Europy

  (...) nastrojów plasujemy się na czwartym miejscu w Europie. Większym optymizmem szczycą się jedynie Szwedzi (69%), Niemcy (66%) oraz Brytyjczycy (63%). Gorzej niż my wypadli m.in. pracownicy z (...)

 • Słabość dolara trwa

  (...) protestów dotyczących reformy sądownictwa unaoczniły inwestorom dobitnie, że w przypadku polskiej waluty zbyt szybko zapomniano o ryzyku politycznym. Poniedziałkowe spadki EUR/PLN są dowodem (...)

 • Monitoring mediów: cytowania VI 2017

  (...) zawdzięcza publikacji tekstów na temat przesłuchania Michała Tuska, syna byłego premiera, przez sejmową komisję śledczą ds. Amber Gold. Cytowano m.in. fragmenty wywiadu jakiego udzielił (...)

 • Czym jest telefonia SIP i jak ją wykorzystać w biznesie?

  (...) zespołem komend, dzięki którym możliwe jest przekazywanie połączeń głosowych przez Internet, podobnie jak ma to miejsce w przypadku takich programów jak Skype. Jednak, w odróżnieniu od (...)

 • Faktoring. Coś więcej niż finansowanie przedsiębiorstw?

  (...) kogo jest przeznaczony? Faktoring polega na wykupieniu przez instytucję finansową faktur, wystawionych przez przedsiębiorstwo. To usługa poprawiającą płynność finansową firmy i dlatego (...)

 • Alfa Romeo Giulia Q to istna petarda

  (...) do klasy średniej premium od razu co najmniej na pudło, jeśli nie na przewodnictwo w stadzie. Ja rozumiem, że są tu miłośnicy Audi, BMW czy Mercedesa, fani Lexusa czy Infiniti, ale żaden z (...)

 • Błękitna Galeria - Centrum Handlowe Lublin, informacje o sklepach i usługach na terenie obiektu.

  Czytaj więcej: Centra handlowe


strony : [ 1 ]
 
25
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2559
CHF 3,8548
USD 3,6519
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.