eGospodarka.pl

 • NBP: rynek pracy w Polsce w I kw. 2017

  (...) zatrudnienia w gospodarce dowodziły, że w pierwszych trzech miesiącach br. wzrost liczby osób pracujących znacznie przybrał na sile. Podkreślenia wymaga w szczególności jej dynamika wg BAEL, (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja PIT-16A, poznaj opinie o Candy CIC 325 AGVZ czy przeglądaj oferty pracy z miasta katowice.


 • Umowa odnowienia pożyczki a różnice kursowe

  (...) Spółka (wnioskodawca) zaciągnął 31 marca 2010 r. od podmiotu powiązanego. Dnia 1 kwietnia 2016 r. strony podpisały umowę, na mocy której przekształcono dług z tej pożyczki w nową (...)

 • Wyniki finansowe GPW II kw. 2017

  (...) br. okazały się co najmniej zadowalające. Udało się nam wypracować nie tylko rekordowy zysk netto, ale również wynik EBITDA. Optymizmem napawać mogą również niższe koszty operacyjne (...)

 • Jak przebieg auta wpływa na ceny OC?

  (...) zbyt dobrze w pamięci polskich kierowców. I nie należy się temu ani trochę dziwić - wystarczyło zaledwie 12 miesięcy, aby średnie podskoczyły z 659 do aż 1024 złotych, a to oznacza (...)

 • Odzyskiwanie danych DIY, czyli prosta droga do utraty danych

  (...) pokaźne zasoby porad i filmików, których autorzy przedstawiają domowe . Samozwańczy eksperci przekonują najczęściej, że do naprawienia dysku i przywrócenia utraconych informacji koniecznych (...)

 • Praca w Unii coraz mniej opłacalna?

  (...) tylko w sześciu krajach UE (Austria, Belgia, Holandia, Irlandia, Niemcy, Wielka Brytania) zarobiliśmy w minionym roku 77 mld złotych. Dochodu z całej Europy osiągnęły natomiast 119,5 mld (...)

 • Rosną zaległe płatności w regionie Azji i Pacyfiku

  (...) płatnościach dotknęły niemal 2/3 (64 proc.) ankietowanych przedsiębiorstw. 12,5 proc. ankietowanych podmiotów musi zmagać się z z zaległościami przeterminowanymi przeszło 120 dni. To (...)

 • Czytelnictwo: co i jak czytają Polki?

  (...) nowoczesnej formie Wprawdzie ostatnie badania Biblioteki Narodowej dowiodły, że nie prezentuje się najlepiej (w minionym roku 63% naszych rodaków nie sięgnęło po żadną książkę), to (...)

 • Rynek mieszkaniowy w 18 krajach UE 2016

  (...) odsłona „Property Index. Overview of European Residential Markets” - raportu, który tradycyjnie już skupia swoją uwagę na rynku mieszkaniowym największych metropolii 18 krajów UE oraz (...)

 • Rynek nieruchomości biurowych 2017-2019

  (...) trzy lata powinny przynieść popyt na poziomie 48 mln mkw. Ze względu jednak na imponującą wręcz podaż, na całym świecie obserwować będziemy rosnące wskaźniki pustostanów. Z tej (...)

 • KE: zagraniczne zakupy przez internet coraz popularniejsze

  (...) dość dużą powściągliwość i z rezerwą podchodzą do rozszerzania zakresu swojej działalności na inne kraje UE. I właściwie nie należy im się specjalnie dziwić - rozpoczęcie (...)

 • Awaria komputera firmowego a ochrona danych

  (...) służbowego to problem, którego nie należy raczej rozwiązywać we własnym zakresie. Najlepszym pomysłem jest zwrócić się o pomoc do firmowego informatyka. Ten powinien uporać się z (...)

 • Dolar i jego mission impossible

  (...) Niemczech wypadła powyżej oczekiwań, co sprawia, że podobny scenariusz w przypadku danych dla całej strefy euro wydaje się być zdyskontowany. W tym świetle rozczarowanie (przede wszystkim (...)

 • Zamówienia publiczne: uczciwa konkurencja ciągle szwankuje

  (...) miały polepszyć sytuację przedsiębiorców i stworzyć im jak najlepsze warunki do rozwoju działalności. Tyle teorii. Praktyka pokazuje bowiem, że nowelizacja nie zdołała wyeliminować (...)

 • Grzywny, koszty sądowe i inne. Polacy muszą oddać 200 mln zł

  (...) InfoMonitor dane, w jego rejestrach znajdują się obecnie dane 71,6 tys. osób, które winne są polskim sądom 190,8 mln zł. Chodzi tu o niezapłacone terminie grzywny, koszty sądowe, nawiązki (...)

 • Niezapłacone faktury. Problem czy nie?

  (...) pozwoliła dowieść, że niemal 3/4 przedsiębiorców stara się podejmować kroki zapobiegawcze opóźnieniom w płatnościach. Jak to robią? 6 na 10 respondentów stawia na sprawnie działający (...)

 • Renault Koleos 2.0 177 KM 4x4 - ku dobremu

  (...) miałem już okazję na drogach Słowacji dosyć nie dawno o czym możecie przeczytaj tutaj. W standardowym teście na rodzimych i ojczystych jezdniach nasza przygoda weszła na wyższy poziom. Po (...)

 • IDG Poland S.A. - Informacje na temat komputerów, oprogramowania, internetu, sieci komputerowych, urządzeń peryferyjnych i podzespołów komputerowych, gier i multimediów, elektroniki użytkowej.

  Czytaj więcej: Czasopisma


strony : [ 1 ]
 
31
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2545
CHF 3,7381
USD 3,6264
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.