eGospodarka.pl

 • W wakacje szczególnie uważaj na publiczne WiFi

  (...) z wakacji z reguły korzystamy z publicznych sieci WiFi, które oferują nam lotniska, hotele i restauracje. To bez wątpienia duża wygoda, ale również spore ryzyko. Warto bowiem zdawać sobie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o uzupełnienia świadectwa pracy, poznaj opinie o Patio Korektor w pisaku met. końc. Włatcy Móch czarno- biała czy przeglądaj oferty pracy z miasta ziębice.


 • Wydatki na samochód używany w firmie należy księgować z umiarem

  (...) wykorzystywany w prowadzonej działalności gospodarczej mogły zostać zaliczone do kosztów uzyskania przychodu, dla takiego auta musi być zaprowadzona ewidencja przebiegu pojazdu i liczona (...)

 • Wynajem majątku spółki jawnej opodatkowany ryczałtem ewidencjonowanym

  (...) chcą wycofać z jej majątku nieruchomość, prawo wieczystego użytkowania innej nieruchomości oraz własność znajdujących się na tym prawie budynków. W chwili wycofania powyższych z (...)

 • Rynek pracy specjalistów II kw. 2017

  (...) 2017 r.? W II kwartale br. rynek pracy specjalistów nie zaskoczył nas nagłymi zmianami. Analogicznie jak miało to miejsce , największe zapotrzebowanie na nowe kadry zgłaszała branża handel i (...)

 • Opłata paliwowa, OC, parkingi. Jaki podwyżki czekają kierowców?

  (...) ciągu roku wzrosły o ponad 50 % – ta informacja elektryzowała nas od ubiegłego roku. W marcu 2017 r. podwyżki wyhamowały, a ceny są do tej pory stabilne, choć kierowcy w dużych miastach (...)

 • Przemysł obronny rośnie, a lotnictwo powoli pikuje

  (...) Deloitte „Global Aerospace & Defense sector financial performance study” jest analiza wyników, jakie udało się osiągnąć stu największym reprezentantom branży lotniczej i obronnej (...)

 • Sprzedaż mieszkań znowu na fali

  (...) rozdziałem Gdy dokładnie rok temu deweloperzy zakomunikowali wyniki II kwartału 2016 roku, których liczona rok do roku dynamika niemal wyzerowała, wydawało się, że oto mamy początki końca (...)

 • 5 pomysłów na to, w co inwestować, żeby wygrać z inflacją

  (...) szukają alternatywy dla i rachunków bankowych. Maj br. był miesiącem, w którym saldo pieniędzy utrzymywanych w tych instytucjach spadło o 5,3 mld zł – wynika z danych NBP. Oznacza to (...)

 • Praca na wakacje? To już ostatni dzwonek

  (...) , w innych - okres żniw. Te ostatnie to przedsiębiorstwa, dla których działalności znaczenie ma przede wszystkim wzmożony ruch turystyczny. I to właśnie one zgłaszają w sezonie letnim (...)

 • O ile droższe jest OC na raty?

  (...) rezultatów rozłożenia składki OC na raty, warto posłużyć się przykładem. Przyjmijmy, że OC w kilku częściach chce zapłacić czterdziestojednoletni pracownik biurowy z Warszawy, który (...)

 • Rynek pracy w II kwartale 2017 r.

  (...) z rynku pracy, są zdecydowanie optymistyczne dla polskiej gospodarki. Nic innego nie można powiedzieć o najniższym od 26 lat bezrobociu (w czerwcu 7,2%) i rosnącym zatrudnieniu, które w maju (...)

 • Jakie kłopoty mają producenci żywności?

  (...) życie ustawa z dnia 15 grudnia 2016 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwemu wykorzystywaniu . Zasadniczym celem, który przyświecał ustawodawcy, było rozpięcie parasola ochronnego nad mniejszym (...)

 • Kogo szuka serwis GoldenLine?

  (...) Wyszukiwarki Kandydatów? Rekruterzy trafiają do potencjalnych pracowników poprzez takie rozwiązania jak dostępna na stronie internetowej GoldenLine Wyszukiwarka Kandydatów. W II kwartale br. w (...)

 • Ubiegły tydzień fatalny dla dolara

  (...) USA zawiera jedynie drugorzędne publikacje, które nie zmienią postrzegania ścieżki inflacji i konsekwencji dla polityki Fed. Szansą dla dolara pozostaje fakt, że rentowność (...)

 • Debiut GETBACK S.A. na GPW

  (...) zarządzania wierzytelnościami. Getback S.A. została zarejestrowana w KRS w dniu 14 marca 2012 r. W dniu 24 września 2012 r. Spółka uzyskała zezwolenie KNF na zarządzanie wierzytelnościami (...)

 • Czy Google i Allegro faworyzują swoje serwisy?

  (...) w wyszukiwarce produkty z wybranych sklepów internetowych wraz ich zdjęciami i cenami. Wyświetlają się one po wpisaniu zapytania na temat danej marki lub produktu. Przed wynikami tekstowymi z (...)

 • Rynek walutowy 10-14.07.17

  (...) roku 2015, pomijając pierwszych kilkanaście dni, wykres eurodolara znajduje się w szerokiej konsolidacji. Jej dolne ograniczenie to okolica 1,0340 – 1,04 (szczegóły nie są tu kluczowe). Rejon (...)

 • Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników 2017

  (...) zależy od szczebla zarządzania. 60% osób zatrudnionych na stanowiskach szeregowych otrzymuje świadczenia pozapłacowe, podczas gdy w przypadku pracowników na szczeblu dyrektor/zarząd odsetek (...)

 • Kto i kiedy może podważyć warunki zabudowy?

  (...) poprzez budowę obiektu budowlanego lub też wykonanie na danym terenie innych robót budowlanych określane są w decyzji ustalającej warunki zabudowy i zagospodarowania terenu. Co do zasady (...)

 • Jak niebezpieczne są podrabiane tusze i tonery?

  (...) opublikowała badania dotyczące stopnia rozpoznawalności podrabianych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. Okazało się, że o ile ponad połowa sprzedawców potwierdziła (...)

 • Izabela Tyburska - Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Oferta i zakres usług, cennik. Bydgoszcz.

  Czytaj więcej: Niemiecki


strony : [ 1 ]
 
17
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2091
CHF 3,8148
USD 3,6767
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.