eGospodarka.pl

 • Czym jest Smart Contract?

  (...) pierwszy wprowadził proste, inteligentne umowy, które umożliwiały wzajemne płatności między użytkownikami. Jako, że ograniczony język kodowania Bitcoina nie pozwalał na opracowanie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zakaz konkurencji w czasie trwania stosunku pracy, poznaj opinie o ZPT Warszawa Naturima czy przeglądaj oferty pracy z miasta kołobrzeg.


 • Inwestycje w nieruchomości komercyjne w Polsce. Podsumowanie II kw. 2017

  (...) dowodzą, że po drugim kwartale br., który przyniósł transakcje warte przeszło 1 miliard, wolumen tegorocznych transakcji inwestycyjnych osiągnął 1,5 mld euro. To o 24% mniej niż w (...)

 • Sprzątanie domu czyli podatek od innych źródeł przychodów

  (...) być bardzo różne w zależności od sprzątanej powierzchni, zakresu wykonanych usług jak też faktycznych zabrudzeń. Bez względu jednakże na to, czy na sprzątaniu zarobimy kilkadziesiąt (...)

 • Spłata prywatnego kredytu w kosztach podatkowych firmy?

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi działalność gospodarczą polegającą na . Poza działalnością gospodarczą zaciągnęła ona , które następnie zostało przekształcone w lokal użytkowy. W lokalu (...)

 • Kto oferuje konto firmowe + księgowość online?

  (...) że oferty rachunków firmowych banków, które współpracują z licencjonowanymi biurami rachunkowymi, można policzyć na palcach jednej ręki – na ankietę wysłaną przez Tax Care do 18 (...)

 • Bankowość elektroniczna. Co myślą o niej Polacy?

  (...) Internetowy dostęp do to w ofercie polskich banków standard, a korzystanie z mobilnych usług bankowych deklaruje już kilka milionów Polaków. Nadwiślańska popularność jest zatem faktem (...)

 • Rynek walutowy: tydzień ekstremalny

  (...) miesiąc do miesiąca była przeciętnie rzecz ujmując zerowa. W ujęciu rok do roku wskaźnik uplasował się ostatnio na poziomie 1,7 proc. Decydenci z Fed grudniową podwyżkę uzależniają od (...)

 • Mitsubishi L200 2.4 DID Monster dla pasjonatów

  (...) oka widać, że nie jest to zwykły pick-up. Pomarańczowa okleina skutecznie wyróżnia go z tłumu. Ale to nie wszystko... Uwagę przykuwają także dodatkowe orurowania, oświetlenie dachowe (...)

 • Skąd czerpiemy wiadomości z kraju i ze świata?

  (...) ze świata po nowemu Przed nami rezultaty najnowszego raportu Attention Marketing Research - organizacji będącej połączeniem wiedzy i doświadczenia PMR Consulting & Research oraz Attention (...)

 • Klimatyzacja domowa. Popularna czy jednak nie?

  (...) łagodnie. Choć tradycyjnie jest to najbardziej upalny miesiąc, to w bieżącym roku temperatury nie są aż tak ekstremalne. Wystarczy jednak kilka dni, w których temperatura powietrza dobijała (...)

 • Gdzie buduje się Mieszkanie Plus?

  (...) kompleksowe osiedle, które rozwiązuje nie tylko . Dlatego na przykład w jednym z budynków powstanie strefa startupów i coworkingu – zapowiedział włodarz jednego z miast włączonych do (...)

 • Rynek kredytów hipotecznych VII 2017

  (...) dwie pieczenie na jednym ogniu. Z jednej strony mogą poprawić swoje zyski, które podgryzają m.in. podatek bankowy czy składki na BFG. Z drugiej mogą w ten sposób nieco hamować dynamicznie (...)

 • Wtórny rynek nieruchomości VI 2017

  (...) ma miejsce we Wrocławiu, gdzie ponownie nabywaliśmy . Jeszcze przed miesiącem mieliśmy do czynienia z dość nieoczekiwanym skokiem cenowym, ale okazuje się, że nabywcy nadal kupują mieszkania (...)

 • Zdolność kredytowa VI 2017

  (...) pracują, powinna móc zadłużyć się na na kwotę bez mała 481 tys. zł – wynika z najświeższych danych zebranych przez Open Finance (mogą one jeszcze podlegać aktualizacji). Wartość ta (...)

 • Kolejne kamienice w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna

  (...) Murapol Siewierz Jeziorna śląski rynek mieszkaniowy wzbogaci się o 499 mieszkań, któorych łączna powierzchnia użytkowa sięgnie 22 tys. mkw. Ostateczna umowa, która przeniesie na dewelopera (...)

 • Niska stopa bezrobocia nic nam nie da?

  (...) rynku pracy w Polsce, mimo że ów rynek można scharakteryzować poprzez wiele wskaźników. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że przez lata borykaliśmy się z problemem znacznej grupy osób (...)

 • Ryczałt za nadgodziny tylko w wyjątkowych sytuacjach

  (...) zapłaty za pracę w godzinach nadliczbowych, ale tylko w stosunku do pracowników stale wykonujących pracę poza zakładem pracy np. przedstawicieli handlowych, kierowców itp. Aby jednak taką (...)

 • Aropak - Produkcja rur, detali i opakowań z tworzyw sztucznych.

  Czytaj więcej: Tworzywa sztuczne


strony : [ 1 ]
 
14
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2194
CHF 3,8162
USD 3,6986
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.