eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Przeciętne wynagrodzenie VI i II kw. 2017

  (...) przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia znajduje zastosowanie m.in. w określeniu kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3j , poznaj opinie o Olay Total Effects Słoneczna Cera krem na dzień jasny czy przeglądaj oferty pracy z miasta jelcz-laskowice.


 • Sprzedaż nowych samochodów I-VI 2017

  (...) że ubiegłoroczny i najwyższy w tym stuleciu rezultat sprzedaży nowych samochodów nie był jednorazową akcją, ale raczej początkiem wzrostowej tendencji. Wprawdzie czerwiec był pierwszym w (...)

 • Kurs waluty przy fakturach korygujących przychody

  (...) podatku dochodowym (odpowiednio art. 12 ust. 3j-3m ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz art. 14 ust. 1m - 1p ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych) mówią, w którym momencie (...)

 • Obowiązek podatkowy VAT przy leasingu kapitałowym i operacyjnym

  (...) uregulowaną w Kodeksie cywilnym. Art. 7091 finansujący zobowiązuje się, w zakresie działalności swego przedsiębiorstwa, nabyć rzecz od oznaczonego zbywcy na warunkach określonych w tej (...)

 • Odwrotne obciążenie: wynajem personelu to nie usługi budowlane

  (...) Wnioskodawca zatrudnia i udostępnia zespół wykwalifikowanej kadry pracowników na stanowiskach robotniczych i przy obsłudze żurawi wieżowych znajdujących się na terenie budowy całej Polski (...)

 • Nacjonalizacja jezior bez wypłat dla byłych właścicieli

  (...) można stwierdzić, że jedna i druga instytucja zmierza do tego samego, tj. do przejęcia mienia od właściciela prywatnego na rzecz Skarbu Państwa (nacjonalizacja, wywłaszczenie) lub jednostki (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VI 2017

  (...) TFI trwa w najlepsze. W tym roku towarzystwa jeszcze ani razu nie odnotowały odpływu środków. Lokowaniu oszczędności w fundusze inwestycyjne sprzyjają bez wątpienia pozytywne nastroje na (...)

 • Rosną zapasy gotówki, a z nimi niewypłacalność

  (...) o wysoką stawkę” Skumulowane obroty w przypadku największych niewypłacalnościach podskoczyły do 19,1 mld EUR (wzrost o 34%). To efekt dwukrotnego wzrostu niewypłacalności dużych firm w I (...)

 • Praca na wakacje: gdzie, za ile?

  (...) rekordowo wręcz niskie. Z danych Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej wynika, że w czerwcu sięgnęło ono 7,2 proc. Tak dobrze nie było od 1991 r. - Spadek bezrobocia w okresie (...)

 • UOKiK już ponad 100 razy sformułował istotny pogląd

  (...) roku do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło przeszło 270 wniosków o wydanie istotnego poglądu w sprawie. Prezes UOKiK przedstawił ich już ponad 100. Większość z nich odnosiła (...)

 • Strategie inwestycyjne: DCA, czyli metoda uśredniania cen

  (...) lub pomarańcze ludzie kupowaliby ich więcej kiedy są tanie i mniej kiedy ceny idą w górę” – twierdzi Warren Buffet. Łatwo powiedzieć, tylko jak wyczuć moment, gdy aktywa są tanie? Jak (...)

 • Faktoring, leasing czy kredyt? Finansowanie działalności MŚP

  (...) Index przedsiębiorcy zostali poproszeni o porównanie trzech narzędzi finansowania działalności: kredytu, leasingu i faktoringu. Z udzielonych przez nich odpowiedzi wynika, że ten ostatni jest (...)

 • Praca sezonowa za granicą: jakie ubezpieczenie kupić?

  (...) Eures.eu znajdziemy przeszło 1,4 mln ofert pracy za granicą, oferowanych przez przeszło 9 tys. pracodawców. Za publikację 750 tys. tych anonsów odpowiadają nasi zachodni sąsiedzi, ale młodzi (...)

 • Smartfon Motorola Moto Z2 Play w przedsprzedaży

  (...) metalową obudowę typu unibody, dostępną w dwóch kolorach: Lunar Gray lub Fine Gold. Ma 5.5" wyświetlacz Full HD Super AMOLED, 4GB pamięci RAM i 64 GB wbudowanej pamięci. Wyposażony został w (...)

 • Ligi europejskie - przychody 2015/2016

  (...) „Annual Review of Football Finance” dowodziła, że europejski rynek piłki nożnej wart jest niemal 22 mld euro. Dziś wartość ta sięga 24,6 mld euro, co oznacza wzrost na poziomie 13 proc (...)

 • Dolar wciąż słaby

  (...) 4 z 52) republikańskich senatorów opowiedziało się przeciwko demontażowi systemu Obamacare i zastąpieniu go zaprezentowanym w ubiegłym tygodniu projektem. Oznacza to fiasko administracji (...)

 • Lenie czy obrotni? Kto korzysta z opieki społecznej?

  (...) płynących z opieki społecznej jest obecnie 26% Polaków. Najczęściej są to osoby zamieszkujące wsi (32%) lub miasta do 100 tys. mieszkańców (28%), znacznie rzadziej mieszkańcy największych (...)

 • Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT Calligraphy

  (...) tej najbogatszej. Stworzono ją zatem dla najbardziej wymagających klientów. Pierwsze, co rzuca się w oczy to wszechobecny chrom - znajdziemy go z każdej strony. Mimo tego, nie można mówić o (...)

 • Fundusze absolutnej stopy zwrotu. Inwestycja na niepewne czasy?

  (...) kolei, w którym powiększyła się wartość aktywów zarządzanych przez fundusze inwestycyjne w Polsce. Na koniec grudnia wyniosła aż 259 mld zł . W pierwszych miesiącach 2017 roku wartość (...)

 • Atg System - Przemysłowe systemy grzejne - automatyka i układy wykonawcze. Specjalistyczne grzałki przemysłowe, kable grzejne, czujniki temperatury (termopary, temorezystory, pirometry), regulatory temperatury i sterowniki półprzewodnikowe.

  Czytaj więcej: Termiczne


strony : [ 1 ]
 
18
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2032
CHF 3,8088
USD 3,6469
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.