eGospodarka.pl

 • UOKiK dał zielone światło na 3 kolejne przejęcia

  (...) Asseco Business Solutions kontroli nad spółką Macrologic. Obaj przedsiębiorcy działają w dziedzinie projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych. Odbiorcami ich usług są m.in (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja NIP-2/A, poznaj opinie o MaxCom WT 250 czy przeglądaj oferty pracy z miasta brodnica.


 • PLAY debiutuje na GPW

  (...) jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wielkim Księstwie Luksemburga w dniu 10 stycznia 2014 i został przekształcony w publiczną spółkę akcyjną w dniu 21 czerwca 2017 r. Emitent (...)

 • Uwaga na VAT marżę przy sprzedaży nowej elektroniki!

  (...) używanych pozwala na płacenie podatku VAT jedynie od marży uzyskanej na danej transakcji. Aby powyższe zobrazować załóżmy, że kupiliśmy używany telefon od Kowalskiego za 500 zł i (...)

 • "Koszty dodatkowe" na fakturze to określenie zbyt ogólne

  (...) Spółka (wnioskodawca) chce podpisać z osobą prowadzącą firmę. Jej zadaniem będzie pozyskiwanie klientów za granicą. Oprócz wynagrodzenia stałego zleceniobiorca będzie miał też prawo (...)

 • BIK o kredytach w VI 2017 r.

  (...) br., to okaże się, że wartościowo wzrosła każda z analizowanych kategorii kredytowych, a więc zarówno kredyty mieszkaniowe, jak i konsumpcyjne, limity w koncie i limity kart kredytowych (...)

 • Uwaga! Ostatni dzwonek na inwestycję w mieszkanie studenckie

  (...) już nowej siedziby na kolejny rok akademicki. Jest to klasyczna cisza przed burzą. Już we wrześniu do dużych miast przyjadą setki tysięcy żaków, którzy będą poszukiwać „czterech (...)

 • 9 pytań, które najczęściej słyszy doradca emerytalny ZUS

  (...) słyszą najczęściej: 1. Czy ZUS przyzna emeryturę z urzędu? Nie, złożenie spoczywa na barkach zainteresowanego. Należy pamiętać, że świadczenie emerytalne przyznawane jest nie (...)

 • Bezumowne korzystanie z nieruchomości - konsekwencje

  (...) możemy mówić także w sytuacji nieważnej decyzji administracyjnej, na podstawie której nieruchomość została oddana we władanie Skarbu Państwa czy samorządu, a obecnie jej posiadanie (...)

 • Odzyskiwanie danych w dobie ransomware

  (...) koszty w 2017 r. szacuje się na 5 miliardów dolarów. Ransomware to groźny atak, który nie dość, że uniemożliwia zaatakowanym dostęp do ich systemów, to jeszcze sprawia, że dane stają (...)

 • Ile kosztuje ubezpieczyciela przeciętny wypadek drogowy?

  (...) o bardzo różnorodnym charakterze. Mogą być to zarówno drobne stłuczki, jak i poważne wypadki, których uczestnicy nierzadko ponoszą śmierć. Szczęśliwie jednak większość kolizji nie (...)

 • Sprawdź, czy sztuczna inteligencja wygryzie cię z rynku pracy

  (...) wynikiem , która sprawi, że wiele dobrych zawodów, wykonywanych przez klasę średnią stanie się nieaktualne — stwierdził były prezydent USA Barack Obama. Zmiany zdają się być (...)

 • Konsolidacja kredytu: jakie dokumenty przygotować?

  (...) Proces znacznie się usprawni, jeżeli kredytobiorca odpowiednio się do niego przygotuje, a więc zgromadzi wszelkie dokumenty, których wymagać będzie bank. Podstawą jest oczywiście dowód (...)

 • Kurs EUR/CHF wskazuje na tanie kredyty

  (...) Polsce zależy od dwóch innych kursów – notowań euro do złotego oraz franka do euro. Euro w stosunku do złotego trochę niestety w ostatnim czasie zdrożało za sprawą kontrowersyjnych (...)

 • Osiedle Jutrzenka. Nowe mieszkania we Wrocławiu-Klecinie

  (...) powstanie 108 mieszkań, od o powierzchni 36 mkw. po przestronne, sześciopokojowe lokale rozpościerające się na 115 mkw. Ceny rozpoczynają od 199 tys. zł. - Liczymy, że wybór Kleciny (...)

 • Zarobki Polaków coraz lepsze, ale i tak niewystarczające

  (...) wiadomo że sytuacja finansowa nie pozostaje bez wpływu na samopoczucie człowieka. Nie inaczej jest w przypadku Polaków. Czy nasze zarobki są zadowalające czy też widok wypłaty skutecznie (...)

 • Gdzie wiodą nas nowe technologie?

  (...) Dell Technologies pod znamiennym tytułem „The Next Era of Human-Machine Partnerships” (Nowa era współpracy ludzi i maszyn). Jego autorzy przekonują, że do 2030 roku będą podstawą każdej (...)

 • Dolar, czyli przypadek beznadziejny

  (...) stopy procentowe bez zmian, a w komunikacie podtrzymał dotychczasowy przekaz. Zmiany w tekście były niewielkie i spójne z komentarzami członków Fed z tygodni od czasu czerwcowego posiedzenia (...)

 • Sprzedaż używanych rzeczy z niemieckich wystawek czy szperów

  (...) jest czyszczony odświeżany (aby przyciągnął klienta), a gdy trzeba - naprawiany i finalnie sprzedawany. Część rzeczy jest tutaj zbierana z ulicy, za inne trzeba zapłacić. Problemem jest (...)

 • Stawki ryczałtu ewidencjonowanego gdy różna działalność gospodarcza

  (...) przedsiębiorcą, który świadczył przede wszystkim usługi budowlane. Wykonywał płoty konstrukcje dachowe, niekiedy ich wykończenia czy inne prace związane z drewnem w budownictwie. Dodatkowo (...)

 • Co dla oznacza dla Polski wyższy rating Czech?

  (...) przewiduje, że po ubiegłorocznym spowolnieniu (2,4%) PKB Czech powróci na poziom 3%. Za takim obrotem spraw przemawiać ma m.in. popyt wewnętrzny, bardzo dobra (wypracowana w 2016 roku nadwyżka (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w II kw. 2017

  (...) cyklicznego opracowania Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Instytutu Rozwoju Gospodarczego SGH „Sytuacja na rynku consumer finance”. Dane odnośnie II kwartału br. wskazują na (...)

 • Czy łatwo uzyskać odszkodowanie od linii lotniczych?

  (...) są światowe statystyki odnośnie lotniczych perturbacji. Z danych Flightstats.com wynika, że w czerwcu na świecie opóźnienia odnotowano w 665 920 przypadkach, a anulacja lotu miała miejsce 38 (...)

 • Kom Tech - Sprzedaż i montaż kominków z płaszczem wodnym. O firmie, oferta handlowo-usługowa, galeria i opis produktów, certyfikaty i referencje, dane kontaktowe. Tychy.

  Czytaj więcej: Grzejnictwo


strony : [ 1 ]
 
27
lipiec 2017

lipiec 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2650
CHF 3,8116
USD 3,6366
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.