eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Najlepsze banki 2020 wg klientów

  (...) Bank Millennium, który uzyskał 57,32 punktów, mBank, ze stratą na poziomie zaledwie dwóch setnych punktu oraz ING Bank Śląski, z wynikiem 55,29 punktu. Uczestnicy badania oceniali (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-PP, poznaj opinie o Konspol Pulpety drobiowe w sosie czy przeglądaj oferty pracy z miasta starachowice.


 • Mieszkania w Polsce vs w Europie. W czym jesteśmy lepsi, a w czym gorsi?

  (...) nam chluby i czy są takie, z których możemy być dumni. Danych porównawczych szukaliśmy przede wszystkim w Urzędzie Statystycznym Unii Europejskiej (Eurostat) oraz w instytucjach (...)

 • Przedawniony kredyt z podatkiem dochodowym?

  (...) W marcu wnioskodawczyni zawarła , na mocy której była ona zobowiązana do spłaty zadłużenia w terminach wskazanych w umowie oraz w harmonogramie spłaty. Był to kredyt zaciągnięty poza Po (...)

 • Ulga termomodernizacyjna w PIT za 2020 r.

  (...) dochodu/przychodu (podstawy opodatkowania) wydatki poniesione w danym roku podatkowym na materiały budowlane, urządzenia i usługi, związane z realizacją przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w (...)

 • Pandemia COVID-19 zwiększa lęk przed utratą pracy

  (...) m.in.: Kto najbardziej obawia się utraty pracy? Jak oceniamy swoje szanse na znalezienie nowej pracy? Dlaczego zmieniamy pracę? Jak Polacy oceniają swoje szanse na znalezienie nowej pracy? Z (...)

 • Mniej faktur w sektorze MŚP

  (...) restauracje, hotele, galerie handlowe i stoki narciarskie to problemy nie tylko tych firm, ale także w sposób pośredni - ich dostawców. Z badania „Płynność finansowa MŚP w pandemii” (...)

 • S&P500 zamknął się nad kreską

  (...) się w lekkim letargu. Ze wszystkich stron mieliśmy napływ optymistycznych informacji. Pakiet fiskalny w USA, trwający proces szczepienia ludności przeciw COVID-19 oraz stosunkowo dobre twarde (...)

 • Niewypłacalności firm: 2020 rok był rekordowy, 2021 będzie gorszy?

  (...) rokiem z uwagi na pandemię COVID-19. Ograniczenia w prowadzeniu działalności sprowadziły na firmy kłopoty na niespotykaną dotąd skalę. Niemniej jednak firmy mogły liczyć na pomoc od (...)

 • Czy ceny mieszkań zmienią się 2021 roku?

  (...) Potencjalne, kolejne bez wątpienia będą wspierać popyt. Niższe stopy procentowe to niższy koszt kredytu, jak również większa zdolność nabywcza klientów. Dodatkowo widzimy sporą (...)

 • 4 trendy w bezpieczeństwie IT dla firm 2021

  (...) w roku 2021 kluczowe w cyberbezpieczeństwie będzie: Ochrona granicy sieci korporacyjnej już nie wystarczy – konieczna będzie ocena i certyfikacja biura domowego. Należy stosować narzędzia do (...)

 • Subwencje z Tarczy Finansowej 2.0. Jak otrzymać? Na co wydać?

  (...) chce otrzymać wsparcie, musi spełnić łącznie trzy kryteria: Pierwsze z nich dotyczy prowadzenia działalności w jednej ze wskazanych branży według stanu na 31.12.2019, 01.11.2020 oraz w dniu (...)

 • Klimatest - Sprzedaż, instalacja i serwis urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych, pomiary i ocena gazowych i pyłowych zanieczyszczeń powietrza oraz hałasu. Katowice.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ]
 
26
styczeń 2021

styczeń 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5497
CHF 4,2183
USD 3,7512
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.