eGospodarka.pl

 • Mały ZUS plus w 2021 roku

  (...) przedsiębiorca mógł skorzystać z „małej działalności plus”: musi na podstawie wpisu do CEIDG lub innych przepisów szczególnych oraz jego przychód w z tej działalności uzyskany w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Informacja roczna dla osoby ubezpieczonej, poznaj opinie o Prime Food Łopatka z Przechlewa czy przeglądaj oferty pracy z miasta łańcut.


 • Badania internetu Gemius/PBI XII 2020

  (...) Grudniowe wyniki badania Mediapanel bez zmian na miejscu lidera, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów znów widzimy Grupę Google z (...)

 • Co wpłynie na kursy walut i złotego w 2021 roku?

  (...) Tworząc prognozę w pierwszych tygodniach szczepień przeciwko pandemii wirusa Covid-19 nie wiemy jaki wpływ na rynki będzie miała szczepionka i jak będą wyglądały kolejne fale zachorowań, o (...)

 • Jaki będzie rok 2021 w HR?

  (...) Sp. z o.o.: Rok 2020 był trudny dla całego społeczeństwa. Musieliśmy stawić czoła nowym zagrożeniom i wynikającym z nich wyzwaniom, które w szczególności zmieniły sposób pracy. W tym (...)

 • Polskie banki: jakie wyzwania w 2021 roku?

  (...) m.in.: Jakich zmian powinien oczekiwać sektor bankowy w 2021 roku? Na czym skupiać będą się nowe oczekiwania klientów Czy czeka nas odbicie zysków sektora bankowego? Wprawdzie (...)

 • Sudety - Miesięcznik o tematyce związanej z przyrodą, historią i kulturą regionu sudeckiego. Na stronie: stałe runryki, skrót aktualnego numeru, konkurs fotograficzny, sprawy redakcyjne.

  Czytaj więcej: Miesięczniki


strony : [ 1 ]
 
6
styczeń 2021

styczeń 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5446
CHF 4,2078
USD 3,7031
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.