eGospodarka.pl

 • European Logistics Investment wybuduje Kraków V

  (...) już trzecią inwestycją ELI w tym regionie. Projekt będzie realizowany razem z Panattoni. Inwestycja dostarczy łącznie 18 300 mkw. powierzchni najmu, w tym 16 600 mkw. powierzchni magazynowej i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wypowiedzenie umowy, poznaj opinie o First fa-5247 Pronto czy przeglądaj oferty pracy z miasta wolsztyn.


 • Hipoteka na nieruchomości obniża podatek

  (...) Obecnie wnioskodawca jest właścicielem ½ nieruchomości rolnej zabudowanej, o powierzchni 1,35 ha. Drugim współwłaścicielem jest osoba należąca do III . Powyższa nieruchomość (...)

 • Składki na ubezpieczenie społeczne w rocznym PIT 2020

  (...) przez siebie (za siebie lub osoby współpracujące) bądź pobrane przez płatnika. Składki polskie Ustawa o PIT wskazuje, że od dochodu (przychodu w przypadku ryczałtowców) podatnika odliczyć (...)

 • Zakupy online w styczniu 2021. Co kupimy taniej?

  (...) m.in.: Jakie obniżki proponowały sklepy internetowe w styczniu 2021? Ceny których produktów spadły? Które produkty zdrożały w styczniu? Wspomniana we wstępie analiza ofert ponad 1000 (...)

 • Ceny OC spadły w grudniu 2020

  (...) 2020 r. = 92↘ (wynik dla poprzedniego miesiąca: 97↘) Punktem odniesienia dla comiesięcznych kalkulacji Ubea.pl są dane pochodzące ze stycznia bieżącego roku - średnia stawka z tego (...)

 • Kredyty frankowe. Pandemia gorsza niż czarny czwartek

  (...) 2015 r.) przyniósł drastyczny wzrost kurs franka szwajcarskiego. Z dnia na dzień wzrósł z 3,54 zł do 4,31 zł (przez moment kosztował nawet 5,19 zł). To sprawiło, że rata kredytu w CHF (...)

 • Boże Narodzenie i Sylwester w pandemii. Jak bardzo inne?

  (...) m.in.: Jak duża grupa Polaków zrezygnowała ze spotkań rodzinnych w dużym gronie? O czym najczęściej rozmawialiśmy przy świątecznym stole? Jak spędziliśmy Sylwestra? Zalecenia, jakie (...)

 • Private equity: indeks optymizmu z najwyższym wzrostem od 17 lat

  (...) m.in.: Co odpowiada za dobre nastroje wśród reprezentantów private equity>? Czy w tym roku można się spodziewać nowych inwestycji? W jakim stopniu pandemia pokrzyżowała plany (...)

 • Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła stóp procentowych

  (...) po styczniowym posiedzeniu powtórzyła, że pandemia negatywnie odbija się na aktywności gospodarczej, w efekcie czego bank centralny zamierza utrzymać program skupu aktywów i oferować kredyt (...)

 • Rynek pracy w pandemii. Gorzkie podsumowanie 2020 roku?

  (...) m.in.: Ile ofert pracy pojawiło się w czasie pandemii? Które branże poszukiwały specjalistów? Jacy pracownicy byli najbardziej poszukiwani? Co w obecnych okolicznościach zachęca do (...)

 • Nowe notebooki Acer Predator Triton 300 i Predator Helios 300

  (...) Triton 300 SE ma grubość 17,9 mm i 14-calowy wyświetlacz FHD o częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz, otoczony smukłym obramowaniem. Ma metalową obudowę i waży 1,7 kg. Jest (...)

 • Brexit a prawa konsumenta

  (...) nie potrzebują wizy, aby wjechać do Wielkiej Brytanii, chyba że planują pobyt dłuższy niż 90 dni. Z dowodu osobistego można korzystać do 30 września. Po tej dacie trzeba będzie dysponować (...)

 • Umowa na wykonanie remontu mieszkania. Co w niej zawrzeć?

  (...) Ochrony Prawnej uważa, że należy się zabezpieczyć przed ewentualnymi problemami z ekipą remontową. Często szukamy wymówek, aby nie formalizować stosunków prawnych z ekipą wykonującą (...)

 • Plot Electronics - Zajmuje się produkcją, serwisem i modernizacją maszyn skrawających sterowanych numerycznie o przeznaczeniu produkcyjnym. Giżycko.

  Czytaj więcej: Obrabiarki


strony : [ 1 ]
 
14
styczeń 2021

styczeń 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5407
CHF 4,2065
USD 3,7323
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.