eGospodarka.pl

 • COVID-19 bez wpływu na wyniki sprzedaży deweloperów

  (...) Zaprezentowana piętnastka o profilu mieszkaniowym, spółek notowanych na rynku podstawowym oraz Catalyst warszawskiej GPW, w ostatnim kwartale ub. roku zakontraktowała w sumie 6522 lokale, co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z67, poznaj opinie o Samsung ML-1610 czy przeglądaj oferty pracy z miasta żyrardów.


 • Polacy kupili w 2020 roku obligacje skarbowe za ponad 28 miliardów

  (...) aż tyle warte były detaliczne kupione przez Polaków w samym tylko grudniu 2020 roku. To już jest imponujący wynik, bo przecież na przykład w latach 2010 – 2014 takie były wyniki sprzedaży (...)

 • Microsoft, DHL i LinkedIn. Pod te marki podszywają się hakerzy

  (...) światowych marek, które najczęściej są używane przez hakerów do kradzieży różnego rodzaju danych, np. osobowych. Najnowsze dane z IV kwartału 2020 roku pokazują, że liderem wśród (...)

 • Fiskus pozbawia odliczenia VAT bo kontrahent jest nierzetelny

  (...) fiskusa, podkreślając, że fakt, iż dostawcą paliwa do spółki były firmy, co do których prowadzone były postępowania karne w zakresie procederu odbarwiania o w celu sprzedaży jako (...)

 • Wypłata odszkodowania nie zawsze jest przychodem podatkowym

  (...) Spółka zawarła umowę na obejmującą ryzyko braku zapłaty należności z tytułu dostaw realizowanych w okresie umowy. Spółka dostarczyła ubezpieczycielowi również umowę powierniczego (...)

 • GUS: eksport w euro spadł o 1,4%, import o 6% r/r

  (...) ukształtowało się na poziomie 51,0 mld PLN, a w analogicznym okresie 2019 roku wyniosło 5,6 mld PLN. Obroty towarowe handlu zagranicznego wyrażone w dolarach USA i w euro Eksport wyrażony w (...)

 • Smartfony Samsung Galaxy S21 5G oraz Galaxy S21+ 5G

  (...) calowy wyświetlacz, a Galaxy S21+ 5G - 6,7 calowy. Obiektywy posiadają obudowę, która płynnie wtapia się w metalową ramkę urządzenia. Modele Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G będą dostępne w (...)

 • Kto ponosi odpowiedzialność za szczepionki na COVID-19?

  (...) Ludwika Pasteura za sukces tzw. odporności (profilaktyki) stadnej odpowiada genialny wynalazek ludzkości – uznany w świetle nauki – szczepionka. Właśnie dzięki masowo stosowanym (...)

 • GUS: inflacja w grudniu wyniosła 2,4% rdr

  (...) z ceny towarów i usług wzrosły o 0,1%, w tym towarów o o 0,2%, a ceny usług utrzymały się na tym samym poziomie. Wpływ zmian cen na wskaźnik cen towarów i usług konsumpcyjnych ogółem (...)

 • 3 branże, które już dziś uwierzyły w blockchain

  (...) m.in.: Co wpływa na rosnącą popularność ? Które branże, oprócz finansowej, już dziś korzystają z możliwości oferowanych przez blockchain? Co oferuje Sandbox Blockchain? Szacunki (...)

 • Smartfon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

  (...) nową obudowę, która płynnie wtapia się w metalową ramkę urządzenia, nadając mu elegancki, oryginalny wygląd. Został wyposażony w 6,8-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X. W jednym (...)

 • USD odbija

  (...) wyciągania gospodarki z kryzysu. W kwocie 1,9 bln USD zawierają się czeki zapomogowe, zasiłki dla bezrobotnych, środki na zarządzanie walką z pandemią oraz pomoc dla władz stanowych i (...)

 • Ropa naftowa. Jakie prognozy na 2021 rok?

  (...) Stanach Zjednoczonych odnotowane ubytek ropy naftowej w magazynach. W ciągu drugiego tygodnia stycznia, ze zbiorników surowca ubyło 3,2 mln baryłek. Spadek przekraczał oczekiwania rynku (...)

 • Pandemia zmienia zachowania konsumentów. Jak reaguje biznes?

  (...) m.in.: Co w czasach pandemii buduje lojalność klientów? Jak zmieniło się podejście konsumentów do nowych technologii? W których obszarach firmy przyspieszyły projekty technologiczne? W (...)

 • Płaca minimalna 2021 na świecie a ceny żywności

  (...) brał pod uwagę kwoty netto. O ile wzrosły płace minimalne? Co trzeci z badanych krajów nie podniósł płacy minimalnej od stycznia 2021 roku. Wśród nich są m.in. Węgry, Słowenia, Estonia (...)

 • Demag Cranes & Components - Oferuje suwnice, dźwignice, wciągniki linowe i łańcuchowe, systemy KBK, żurawie słupowe i udźwigownienie stanowisk pracy. Warszawa.

  Czytaj więcej: Dźwigi


strony : [ 1 ]
 
15
styczeń 2021

styczeń 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5480
CHF 4,2219
USD 3,7466
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.