eGospodarka.pl

 • Ożywienie w przemyśle. PMI wyniósł 51,7 pkt.

  (...) sytuację, w której rosnącemu popytowi towarzyszą istotne ograniczenia po stronie podaży. Popyt na polskie dobra w grudniu wzrósł, przede wszystkim ze strony podmiotów zagranicznych, co (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja SD-2, poznaj opinie o Florpak Soczewica czerwona czy przeglądaj oferty pracy z miasta nowa sól.


 • 7 sposobów na długie weekendy w 2021 roku

  (...) dzień będzie wolny – sugeruje najnowszy kalendarz. Powód? Tylko soboty i niedziele, to łącznie 104 dni. Do tego dochodzi jeszcze 7 dni świątecznych, które z mocy ustawy są również (...)

 • Ceny OC w IV kwartale 2020 roku spadły

  (...) i ceny ubezpieczeń komunikacyjnych" przygotowanego przez porównywarkę rankomat.pl wynika, że w całym 2020 roku średnia składka OC wyniosła 672 zł. To o 17 zł mniej niż w roku 2019 (...)

 • Punkty karne 2021. Sprawdź taryfikator

  (...) w ruchu drogowym Wykroczenie Liczba punktów Popełnienie przestępstwa drogowego 10 pkt Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po użyciu alkoholu lub środka podobnie działającego (...)

 • Złoty zyskuje

  (...) z ubiegłym rokiem i przed światem jeszcze wiele wyzwań. Nowy szczep wirusa – bardziej zakaźny, choć z łagodniejszymi objawami – owładnął Wielką Brytanią i stanowi zagrożenie dla (...)

 • Kwota wolna od potrąceń w 2021 wyższa o 200 zł brutto

  (...) osoby zatrudnione na niepełnym etacie oraz pracujący w oparciu o umowy cywilnoprawne - umowę o dzieło i zlecenia. Przed egzekucją komorniczą są chronieni jedynie ci, dla których umowa (...)

 • Rekrutacja 2021. Samodzielnie czy przez agencję zatrudnienia?

  (...) podczas poszukiwań osób na stanowiska managerskie oraz specjalistyczne, w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych średniej wielkości, tzn. zatrudniających około 60 osób. W takich (...)

 • 500 plus 2021. Jakie zmiany? Kiedy wniosek?

  (...) 2021 świadczenie wychowawcze przysługuje niezależnie od dochodu rodziny. Kwota 500 zł wypłacana jest na każde dziecko do ukończenia przez nie 18 roku życia. Świadczenie wychowawcze (...)

 • Kwarc Sp. z o.o. - Produkcja i uszlachetnianie suszonych kruszyw kwarcowych. O firmie, oferta i kontakt. Krzeszówek.

  Czytaj więcej: Surowce skalne


strony : [ 1 ]
 
4
styczeń 2021

styczeń 2021
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,5485
CHF 4,2055
USD 3,6998
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.