eGospodarka.pl

 • Studenci już nie muszą bić się o akademiki?

  (...) jest źródłem niezliczonych żartów i anegdot. Mimo systematycznych remontów i stopniowej poprawy jakości, uczelniane akademiki wciąż przegrywają pod względem jakości z prywatnego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zgłoszenie wypadku w drodze do pracy (z pracy), poznaj opinie o Pollena Astra Koncentrat do płukania tkanin Poziomka i Konwalia czy przeglądaj oferty pracy z miasta łomianki.


 • 4 rzeczy, których potrzeba, żebyśmy zaczęli kupować samochody elektryczne

  (...) kraju dyskutowany, a jego popularność wzrasta proporcjonalnie do świadomości społecznej w tym zakresie. Propagatorami ekologicznego poruszania się po drogach są już nie tylko ekolodzy i (...)

 • Zakupy z ochroną środowiska w tle. Tak czy nie?

  (...) wynika, że z drugiej ręki najchętniej kupujemy samochody, książki oraz odzież. Na drugim biegunie plasują się dywany, sprzęt sportowy i , po które wolimy wybrać się do sklepu. Towary (...)

 • Czy odsetki od spóźnionego wynagrodzenia są opodatkowane PIT-em?

  (...) 1 ustawy o podatku od osób fizycznych (dalej jako ustawa PDOF), źródłami przychodów jest m.in. stosunek pracy. Zgodnie z art. 22 § 1 Kodeksu pracy, przez nawiązanie stosunku pracy pracownik (...)

 • Parking to budowla, jego sprzedaż jest zwolniona z VAT

  (...) Wnioskodawca, w drodze – teren przeznaczony na zabudowę mieszkaniowo-usługową, na którym znajdował się i jest nadal parking dla . Nabycie nie było opodatkowane VAT-em. Teren jest utwardzony (...)

 • Na ile wystarczą pieniądze z PPK?

  (...) zostaną automatycznie zapisani do PPK. W kolejnych latach dołączą do nich ci, pracujący w mniejszych przedsiębiorstwach. Z programu można się jednak wypisać, składając odpowiedni wniosek u (...)

 • Fortinet odkrywa w WordPressie lukę zero-day

  (...) w rynku systemów CMS wynosi 60,4%. Luka typu stored Cross-Site Scripting (XSS) jest spowodowana przez nowo wbudowany w wersji 5.0 edytor Gutenberg, który nie filtruje kodu JavaScript/HTML w (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 38/2019

  (...) niezbędne jest przyglądnięcie się kilku ważnym parametrom, które ją opisują. W pierwszej kolejności proponuję spojrzeć na krajowe zadłużenie. Wg Ministerstwa Finansów dług sektora (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 38/2019

  (...) brytyjskiej batalii o wyjście z Unii Europejskiej, w dalszym ciągu nie wiemy jaki wariant rozwoju sytuacji związanej z brexitem nam zagraża. Jak wiadomo wiele miesięcy trwała walka o (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 38/2019

  (...) skończy się kolejny kryzys na Bliskim Wschodzie zapoczątkowany atakiem terrorystycznym na rafinerie w Churajs i Bukajk w Arabii Saudyjskiej. Mimo że ropa już nie jest tak znaczącym surowcem (...)

 • O windykacji ciągle wiemy zbyt mało

  (...) podstawowe etapy windykacji, co powinniśmy zrobić, gdy dostaniemy , w jaki sposób na nie odpowiedzieć, jak negocjować warunki spłaty zadłużenia, jak powinna wyglądać komunikacja z (...)

 • 5 rad jak nie dać się oszukać przy wynajmie mieszkania

  (...) na miejsce w akademiku mają już ostatnie dni na znalezienie lokum na czas kolejnego roku akademickiego. Wybór jest już mocno ograniczony, a oferty przebrane. Studenci muszą mieć świadomość (...)

 • UOKiK i KNF ostrzegają przed inwestycjami w apart- i condohotele

  (...) tymi nazwami kryją się obiekty o podobnym przeznaczeniu, które trudnią się przeważnie świadczeniem usług hotelarskich lub kwaterunkowych. Inwestycja w tego rodzaju nieruchomości sprowadza (...)

 • Czy kupimy małe, gotowe mieszkanie od dewelopera?

  (...) S.A. Jeżeli chodzi o gotowe mieszkanie, to jest to tylko ułamek procenta naszej oferty. Należy zaznaczyć, iż od kilku miesięcy spada podaż mieszkań na rynku. Dostępna obecnie oferta jest (...)

 • Wysyp biurowców w Łodzi

  (...) głównych naszego kraju. W II połowie br. jej łączne zasoby biurowe przekroczą 500 000 mkw., co oznacza, że dysponować będzie podobną powierzchnią biur, co Katowice i Poznań, ale (...)

 • Czy Neckermann pociągnie za sobą inne biura podróży?

  (...) z rynku turystycznego, sprzedaż wycieczek zagranicznych na tegoroczne wakacje zanotowała niespełna 3-procentowy wzrost. Bez wątpienia duży wpływ wywarł na to chłodny lipiec, który odwiódł (...)

 • Czarne skrzynki w samochodach. Większe bezpieczeństwo, wyższe ceny?

  (...) tys. ciężko rannych. Tak prezentuje się tragiczny bilans , do których rokrocznie dochodzi na drogach Unii Europejskiej. Ich koszt szacowany jest na 100 mld euro. Statystyki i koszty już od lat (...)

 • Greenbud Development buduje Nowy Jasin

  (...) zespół domów, który wznosi się przy ulicy Wrzesińskiej, w położonym między Swarzędzem a Poznaniem, Jasinie. I faza projektu zakłada powstanie dwóch wariantów architektonicznych lokali (...)

 • Małe miasta podbijają rynek magazynowy

  (...) lokalizacji oceniono z uwzględnieniem pięciu kryteriów: dostępności transportowej, , warunków finansowych, kompetencji regionalnych oraz dojrzałości . Każdemu z nich przypisano wagę (...)

 • Jak widzą swoją przyszłość młodzi prawnicy?

  (...) pracowników mówi się w już nie od dziś. Szczególne zapotrzebowanie dotyczy specjalistów konkretnej dziedziny prawa. Relatywnie najłatwiej jest pozyskać osoby zajmujące się prawem (...)

 • Dolar odzyskał siłę

  (...) bez znaczenia były też wieści z gospodarki (silny rynek nieruchomości) oraz wystąpienie Evansa z Fed. Wypowiedział się on, że polityka pieniężna jest w odpowiednim miejscu i nie widzi w tej (...)

 • Za drogo na Oktoberfest? Wybierz się na inne festiwal piwa

  (...) kiełbasek… oraz setki wydanych złotych Od 21 września do 6 października Monachium zamienia się nie tylko w raj dla piwoszy, ale również idealne miejsce dla smakoszy bawarskiej kuchni czy (...)

 • YIT zbuduje Dom Mehoffera

  (...) Mehoffera to 6 600 m2, które to pomieszczą 129 mieszkań. Będą to zarówno kompaktowe kawalerki o powierzchni 27 m2, jak i przestronniejsze lokale 2-,3- i 4-pokojowe o maksymalnym metrażu 81 m2. (...)

 • Upadłości firm - co hamuje polski biznes?

  (...) było o upadłości tak znanych marek jak m.in. Alma, Goclever, Atlantic czy Alfa Star. Gdy fala doniesień o tych bankructwach przetaczała się przez polskie media, w milczeniu upadały inne (...)

 • 1 Liga Piłki Nożnej - przychody 2018

  (...) Fortuna z działalności operacyjnej, czyli bez uwzględnienia transferów wyniosły 90,6 mln zł. W stosunku do ubiegłego roku jest to mniej o 15 proc. Kluby z czołowej piątki zestawienia (...)

 • Marie-Polyester - Producent toalet przenośnych i stracjonarnych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków i szamb z laminatów poliestrowo-szklanych. Wandzin/Wodzierady.

  Czytaj więcej: Przydomowe


strony : [ 1 ] . 2
 
26
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3861
CHF 4,0352
USD 4,0092
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.