eGospodarka.pl

 • Fiskus wyciąga ręce po podatek nie badając okresu przedawnienia

  (...) postępowaniu ustalającym , które nigdy nie nastąpiło, a które uruchomiła podatniczka swoim wnioskiem o stwierdzenie przedawnienia. Dla podatniczki miało to oznaczać, że bieg terminu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, poznaj opinie o Yves Rocher Yria Lakier do paznokci czy przeglądaj oferty pracy z miasta kłobuck.


 • Ulga na wymianę kasy fiskalnej?

  (...) Z dniem 1 maja 2019 r. zostały znowelizowane przepisy ustawy o VAT dotyczące kas fiskalnych. Zmianom tym towarzyszyło wprowadzenie także nowych rozporządzeń wykonawczych w sprawie kas (...)

 • Ulga mieszkaniowa: zakup mieszkania przed sprzedażą

  (...) Wnioskodawczyni w dniu 19.06.2017 r. zbyła lokal za kwotę 192.000z ł. Zapłata nastąpiła tutaj w dwóch ratach: przed zakupem nabywcy wpłacili zainteresowanej kwotę 49.200 zł, a resztę (...)

 • Specustawa mieszkaniowa, czyli stracone złudzenia

  (...) i realizacji inwestycji mieszkaniowych oraz inwestycji towarzyszących, potocznie zwana bądź Lex Deweloper, miała w swoim założeniu przede wszystkim uprościć i maksymalnie skrócić procedury (...)

 • Jest nowy powód do podwyżki składek OC?

  (...) akt prawny może przyczynić się do ? Oto, co mówią na ten temat specjaliści porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl. Nowe regulacje dotyczą ofiar wypadków sprzed lat Słowem wyjaśnienia (...)

 • Przelewy Elixir w VIII 2019 r.

  (...) roku liczba transakcji w systemie Elixir wzrosła o 1,6 proc. (151,1 mln komunikatów vs 148,6 mln komunikatów), a ich wartość wzrosła o 4 proc. (462,2 mld zł vs 443,4 mld zł). Rekordowy w (...)

 • Utrata danych Jak to się robi w MŚP?

  (...) danych musiało się zmierzyć 3%, a na przestrzeni ostatnich dwóch lat – 4% przebadanych przedstawicieli sektora MŚP. Przed ponad dwoma laty taki incydent odnotowało 11% firm. Pewne zdziwienie (...)

 • Nowa ustawa o zatorach płatniczych ułatwi życie MŚP?

  (...) dziś jedna z największym bolączek przedsiębiorców, w tym szczególnie małych i średnich firm. Już niemal co druga firma przyznaje, że kontrahenci zwlekający z zapłatą za fakturę (...)

 • Jak wykupić dobre ubezpieczenie szkolne?

  (...) polega? Ubezpieczenie szkolne, które ma chronić od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), to - najprościej rzecz ujmując - , zapewniająca rodzicom finansową rekompensatę w razie, gdy (...)

 • Fortinet: najbardziej dotkliwe cyberataki II kw. 2019 r.

  (...) całkiem pokaźna ilość stosowanych przez cyberprzestępców narzędzi malware wyposażona jest w funkcje, które pozwalają uniknąć interakcji z programami ochronnymi i innymi środkami (...)

 • Handel i przemysł narzekają na opóźnione płatności

  (...) br. sytuacja w zakresie opóźnionych płatności uległa nieznacznej poprawie. Udział firm zgłaszających tego rodzaju problemy spadł o 2,4 pkt. proc. i sięga dziś 49,6 proc. - wynika z (...)

 • Placemaking. Miejsca tworzy się dla ludzi

  (...) rozmieszczamy budynki, wywiera istotny wpływ na nasze samopoczucie i zachowania. To jeden z wniosków, które sformułował w wyniku swoich badań Charles Montgomery, urbanista, twórca koncepcji (...)

 • Boris Johnson nie zamierza się poddać

  (...) że szanse na bezumowny brexit 31 października spadają, gdyż parlament skutecznie zablokował plan rządu przegłosowując ustawę zmuszającą premiera Johnsona do starania się o odroczenie (...)

 • Polacy pewni kwalifikacji i sukcesu zawodowego

  (...) w średnim wieku W jasnych barwach swoją przyszłość zawodową widzą m.in. młodzi ludzie, którzy na rynku pracy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki (79 proc.), a także niewiele starsi (...)

 • Polska i USA porozumiały się w sprawie bezpieczeństwa 5G

  (...) dyskusji i emocji. Od kilku miesięcy trwa próba zablokowania przez USA udziału chińskich producentów w procesie tworzenia sieci piątej generacji i to nie tylko na terenie Stanów, ale również (...)

 • Samowola budowlana w Polsce

  (...) zajmuje się Główny Urząd Nadzoru Budowlanego, który sprawuje nadzór nad przestrzeganiem prawa w procesie budowlanym i użytkowaniu obiektów budowlanych. Z badań Urzędu odnośnie wynika, że (...)

 • 9 kierunków, których nie wybieramy na urlop jesienią

  (...) urlop jesienią z rzadka wybieramy również Izrael oraz Maltę. Znacznie mniejszą popularnością niż topowe Chorwacja, Włochy, Grecja czy Hiszpania, gdzie udaje się niemal połowa polskich (...)

 • Kredyt dla firmy. A może pożyczka z Regionalnych Programów Operacyjnych?

  (...) średnich przedsiębiorstw w trzecim kwartale tego roku, wynika z ankiety przeprowadzonej przez Narodowy Bank Polski. To zaostrzenie polityki kredytowej będzie realizowane poprzez podniesienie (...)

 • Licencje na software: tanie klucze, wysokie kary

  (...) nielegalnego oprogramowania z roku na rok spada, jednak nadal jest to poważny problem. Według Business Software Alliance wartość pirackich programów używanych w Polsce wynosi 415 mln dolarów (...)

 • Citroen C5 Aircross 2.0 BlueHDi EAT8 Shine

  (...) Mimo iż na rynku znajdziemy ogromną liczbę konkurentów, prezentowany model nie przypomina żadnego z nich. Pas przedni zdobią trzy segmenty oświetlenia. Na samym szczycie znajdziemy ledy do (...)

 • Rekrutacja online: jak znaleźć właściwych kandydatów

  (...) w wielu branżach i wielu firmach. Międzynarodowe korporacje czy firmy z branży IT posługują się nią od dawna, ale jest to narzędzie, które z powodzeniem może zyskać zastosowanie również (...)

 • Majewscy - Witowice - Produkcja wrzosowatych; azalii, różaneczników, wrzosów i wrzośców oraz innych kwaśnolubnych. Zdjęcia i opisy roślin. Porady dotyczące uprawy. Oferta i warunki sprzedaży.

  Czytaj więcej: Szkółkarstwo


strony : [ 1 ]
 
9
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3373
CHF 3,9688
USD 3,9310
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.