eGospodarka.pl

 • 3 powody, aby zainteresować się spółkami z coraz wyższą dywidendą

  (...) akcje spółek wyróżniających się wysokim wzrostem, w tym papiery niektórych przedsiębiorstw z sektora technologicznego, wywindowały hossę na amerykańskim akcji na rekordowo wysokie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-11, poznaj opinie o Classen Panele podłogowe Kempas klepka - kolekcja Allegretto Quick czy przeglądaj oferty pracy z miasta paczków.


 • Wyposażenie firmy z dotacji w kosztach podatkowych?

  (...) Wnioskodawca otrzymał w kwocie 23.000 zł. Pieniądze te przeznaczył na zakup wyposażenia, tj. komputera i , monitory itp.. Wartość poszczególnych składników majątku nie przekraczała (...)

 • Kiedy darowizna od rodziców musi zostać opodatkowana?

  (...) opodatkowania Definicja darowizny została zawarta w art. 888 kc. Można ją rozumieć jako nieodpłatne przekazanie składnika majątku przez darczyńcę, czyli osobę przekazującą darowiznę na (...)

 • Pozytywny Mokotów już w budowie

  (...) liczącej sobie ponad 2 hektary działce, którą od Galerii Mokotów dzieli zaledwie kilkuminutowy spacer. W pierwszej fazie prac u zbiegu ulic Postępu i Konstruktorskiej zbudowany zostanie (...)

 • Uwaga na podręczniki szkolne online. To siedlisko wirusów

  (...) często dość drogi atrybut kształcenia. Z tego też względu rodzice i uczniowie potrzebnych materiałów nierzadko poszukują online, pobierając je z nielegalnie działających witryn lub (...)

 • Firma windykacyjna niczym przyjaciel?

  (...) nie ma w tym nic zaskakującego, ponieważ już samo posiadanie zadłużenia jest mało komfortowe i stresujące, a zmagania wiążące się z jego spłatą kosztują często niemało nerwów (...)

 • Które dzielnice Warszawy obfitują w nowe mieszkania?

  (...) się pochwalić zdecydowanie największą w Polsce ofertą rynku pierwotnego. Ta oferta jest ponad dwa razy większa niż w przypadku Krakowa i Wrocławia. Stolica zdecydowanie przoduje również (...)

 • Powierzchnie magazynowe zajmują już ponad 17 mln mkw.

  (...) że deweloperzy nie zamierzają wrzucać niższego biegu. W realizacji znajduje się obecnie przeszło 2,2 mln mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, z czego aż 26% przypada na Górny Śląsk (...)

 • Assistance drogowy przydatny zwłaszcza w wakacje

  (...) badanie dotyczące planów wakacyjnych Polaków pokazało, że do miejsca wypoczynku planuje dotrzeć 76 proc. osób (ponad 8 mln) wybierających się na oraz 24 proc. (ponad 2,3 mln) (...)

 • Rynek biurowy w Krakowie, czyli moda na mixed-use

  (...) powiększyć się o przeszło 16%, osiągając u schyłku czerwca br. poziom 1,35 mln mkw. Ten sam poziom zanotowała średnia roczna stopa wzrostu na przestrzeni ostatnich 5 lat. W pierwszych (...)

 • Wakacje 2019 pod znakiem first minute

  (...) podsumowanie (od 20 czerwca do 31 sierpnia, rezerwacje do 26 sierpnia). Analiza dowodzi, że wycieczki organizowane przez touroperatorów były tak samo popularne jak przed rokiem i to pomimo (...)

 • Rynki wyczekują danych z rynku pracy USA

  (...) tygodniu w USA można wnioskować, że przemysł odczuwa obawy o wojny handlowe, ale w usługach ważniejsze znaczenie ma siła wewnętrznej konsumpcji, zatem gospodarka w całkowitym ujęciu ma się (...)

 • GUS: przedsiębiorstwa leasingowe 2018

  (...) najnowsze badanie objęło 90 przedsiębiorstw, które trudniły się w minionym roku . Badane firmy w ciągu całego 2018 r. zawarły 620 tys. nowych umów leasingu na 727 tys (...)

 • Jakie pożyczki zaciągamy najczęściej?

  (...) bieżącego roku udzieliły o 1,0% więcej pożyczek niż w tym samym okresie minionego roku. Pod względem wartościowym sytuacja przedstawiała się niemal identycznie. Łączna liczba pożyczek (...)

 • Czy młodzi Polacy muszą iść na studia?

  (...) że młodzi Polacy nierzadko decydują się podjąć pracę poniżej swoich kwalifikacji, za niskie wynagrodzenie, a do tego w branżach i na stanowiskach, których przyszłość nie rysuje się zbyt (...)

 • Smartfon Sony Xperia 5

  (...) szkłem Corning® Gorilla® Glass 6 z przodu i z tyłu obudowy. Urządzenie spełnia też wymogi wodoodporności na poziomie IP65/IP68. Wyświetlacz 21:9 CinemaWide™ zwiększa efektywną (...)

 • Notebook Acer Predator Triton 300 i 500

  (...) i lekki. Waży 2,3 kg, a jego minimalistyczna, aluminiowa obudowa ma, podobnie jak inne laptopy Predator, matowy czarny kolor z niebieskimi akcentami i podświetleniem. Ma 15,6-calowy ekran Full HD z (...)

 • Rynek obligacji USA zwiastuje recesję?

  (...) w której rentowność krótkoterminowych obligacji przewyższa rentowność papierów o dłuższym terminie wykupu. Teoretycznie takie wydarzenie nie powinno mieć miejsca, ponieważ inwestycja w (...)

 • Lajn.pl - Oferuje odzież i akcesoria skate. Regulamin zakupów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Odzież


strony : [ 1 ]
 
6
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3392
CHF 3,9753
USD 3,9315
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.