eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 37/2019

  (...) między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską nie są najlepsze. W dalszym ciągu D. Trump grozi nałożeniem dodatkowych ceł na europejskie samochody importowane do USA, a ma to na celu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-2b, poznaj opinie o Agnella Wykładzina FERN beige czy przeglądaj oferty pracy z miasta karczew.


 • Biała lista podatników VAT: zgłoś rachunek bankowy fiskusowi

  (...) dostęp jest ogólnodostępny pod tym adresem: . Szukany podmiot można znaleźć po szeregu danych: jego nazwie (w tym także częściowej), NIP, REGON czy nawet – ale uwaga – zgłoszonego (...)

 • KAS blokuje krajowe firmowe konta bankowe

  (...) koncie pieniądze, skarbówka nie musi przedstawiać żadnych dowodów na popełnienie przestępstwa przez ich posiadacza. Taka dokonywana „z zaskoczenia” blokada może sparaliżować (...)

 • Hulajnoga elektryczna w kosztach podatkowych firmy?

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność gospodarczą w zakresie tworzenia , specyfikacji technicznych, prowadzenia projektów informatycznych. Podatek dochodowy płaci wg 19% , na potrzeby której (...)

 • 30 września debiutują nowe instrumenty pochodne

  (...) dniu bieżącego miesiąca w obrocie pojawią się kolejne instrumenty pochodne. 30 września zadebiutują bowiem nowe kontrakty terminowe, dla których instrumentami bazowymi będzie, grupujący (...)

 • TFI: sprzedaż i umorzenia VIII 2019

  (...) r. Sprzedaż netto ogółem ukształtowała się na poziomie 0,8 mld PLN Sprzedaż netto funduszy rynku kapitałowego wyniosła 0,9 mld PLN Sprzedaż netto funduszy dłużnych i (...)

 • TFI: wartość aktywów netto VIII 2019

  (...) upłynął pod znakiem kilkuprocentowej korekty. W efekcie tego obrazujący kilkadziesiąt największych, światowych parkietów MSCI AC World pikował do poziomu 2,57%, do czego zresztą (...)

 • Ceny mieszkań potęgują zadłużenie?

  (...) dane napływają z niego ze sporym opóźnieniem. I tak na przykład na wiarygodne dane o cenach mieszkań trzeba czekać kwartał lub dwa, a na informację o tym ile mieszkań w ogóle sprzedano w (...)

 • Handel zagraniczny I-VII 2019

  (...) poziomie 0,7 mld PLN, podczas gdy w analogicznym okresie roku ubiegłego wyniosło minus 8,8 mld PLN. W porównaniu ze styczniem – lipcem 2018 roku eksport wzrósł o 6,6%, a import o 5,0%. Obroty (...)

 • Powierzchnie biurowe w regionach: w Krakowie wiosna

  (...) br. działający na krakowskim rynku biurowym deweloperzy oddali do użytkowania 13 obiektów biurowych o łącznej powierzchni niemal 90 000 mkw. Największe z nich to V.Offices (AFI Europe, 21 600 (...)

 • Obligacje skarbowe tarczą przed inflacją?

  (...) sprzedaży detalicznych . Nie bacząc na okres wakacyjny Polacy kupili aż 17 milionów 504 tysiące obligacji skarbowych o łącznej wartości ponad 1,75 mld złotych. Jest to najwyższy wynik w (...)

 • EKUZ bije rekordy, ale nie każdemu pomoże

  (...) możliwość skorzystania z usług publicznej służby zdrowia na terenie 28 krajów Unii Europejskiej oraz w Szwajcarii, Liechtensteinie, Norwegii i Islandii. Osoba, która posiada EKUZ, może (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w VIII 2019 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +13,7%, co (...)

 • Jak II linia metra winduje ceny mieszkań?

  (...) miasta. Tak brzmiące hasło jest nader często wykorzystywane przez deweloperów przy okazji promocji nowych inwestycji. Tylko jednak niektórzy z nich mają szczęście, aby móc umieścić tam (...)

 • Wielopokoleniowy zespół pracowników to atut firmy

  (...) - zapowiadane jako rewolucja -pojawienie się na rynku pracy najmłodszej generacji Z nie zaowocowało drastyczną zmianą stylu pracy. Najmłodsi pracownicy są pozytywnie postrzegani przez (...)

 • Jak zakaz handlu zmienił zwyczaje zakupowe?

  (...) swojego badania, jak zmieniły się ich zwyczaje zakupowe w efekcie sukcesywnego zaostrzania przepisów dotyczących zakazu handlu w niedziele. Badani niemal jednogłośnie przyznali, że owocem (...)

 • Nie chcesz stracić renty rodzinnej? Nie spóźnij się!

  (...) rodzinna jest co do zasady świadczeniem zarezerwowanym dla dzieci do 16. roku życia. Może ją pobierać również starsza młodzież (do 25 lat) pod warunkiem kontynuowania nauki. - Do 16 lat ZUS (...)

 • Czy latem potrzebny był assistance?

  (...) 56% zgłoszeń dotyczyło pomocy udzielanej w ramach . W ramach pomocy związanej z wypadkami i kolizjami firma Europ Assistance najczęściej organizowała holowanie pojazdu, usprawnienia na miejscu (...)

 • Powrót do pracy. Boomerangers mają się dobrze

  (...) chórem przyznają, że boomerangers są przez nich mile widziani, to jednocześnie okazuje się, że na ponowną aplikację do dawnej firmy zdobyłoby się jedynie 52% badanych pracowników. Co (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 37/2019

  (...) gospodarki. Proponuję ograniczyć nasze rozważania i skoncentrować uwagę na inflacji, czyli na jednym z tych wskaźników, które umożliwiają ocenę stanu zdrowia prawie każdej gospodarki (...)

 • Open space i hot desk. Jak je widzą pracownicy?

  (...) nas wnosi ze sobą pewien bagaż przyzwyczajeń i postaw, które towarzyszą mu w życiu prywatnym. Nierzadko zdarza się, ze poszukujemy właśnie takich miejsc pracy, które są bliskie naszemu (...)

 • Świadectwo pracy po zmianach

  (...) września 2019 r. W opinii Agnieszki Biegała-Dudek, Starszego Konsultanta Działu Wsparcia Kadry i Płace w firmie Kalasoft Sp. z o.o., szczególnie istotne są trzy aspekty wprowadzonych zmian (...)

 • Oskar - Hurtownia odzieży używanej, bezpośredni importer z Anglii i Niemiec. O firmie, oferta i cennik, galeria, adresy sklepów, kontakt. Wschowa.

  Czytaj więcej: Używana


strony : [ 1 ]
 
16
wrzesień 2019

wrzesień 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
 
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3262
CHF 3,9500
USD 3,9116
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.