eGospodarka.pl

 • Zmienna kwota wolna czyli dopłata podatku w rocznym PIT

  (...) we wcześniejszych latach takiej dopłaty nie było, a większych zmian w ilości oraz wielkości uzyskiwanych dochodów nie ma. Dla przykładu załóżmy, że Pan Piotr otrzymuje . Jego przychód w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z12, poznaj opinie o Ogrody Natury Sok z czarnych porzeczek czy przeglądaj oferty pracy z miasta jędrzejów.


 • Fiskus łamie prawo częściej niż przedsiębiorcy?

  (...) uchyleń zaskarżonych decyzji, postanowień, interpretacji lub stwierdzeń ich nieważności przez sądy administracyjne z samego tylko piątku 19 stycznia 2018 r. Jeśli dodać do tego przychylenie (...)

 • Wkład własny w kredycie hipotecznym to także cele mieszkaniowe

  (...) W 2014 r. zmarł ojciec wnioskodawcy pozostawiając w spadku m.in. . Część z nich została własnością wnioskodawcy wskutek podziału spadku dokonanego w 2016 r. (wartość nieruchomości (...)

 • Globalne inwestycje w nieruchomości 2017

  (...) wartość ubiegłorocznych transakcji na rynkach inwestycyjnych? Okazuje się, że za doskonałymi wynikami kryją się przede wszystkim inwestorzy z Azji, których udział w całości (...)

 • Skąd wziąć pieniądze na wakacje?

  (...) na wakacje Analiza KAYAK.pl dowodzi, że 6 na 10 respondentów z Polski regularnie oszczędza, aby móc pozwolić sobie na wakacyjny wyjazd. Nieco bardziej skłonne do takiego rozwiązania są (...)

 • Jak uniknąć dyskryminacji pracowników z Ukrainy?

  (...) które ciągle zaznacza swoją obecność na rynku pracy? Niestety nie można powiedzieć, że problem zniknął, ale niewątpliwie niektóre jego przejawy stały się zdecydowanie mniej popularne. I (...)

 • 478 nowych zagrożeń na 1 min.: raport McAfee Labs III 2018

  (...) Labs wyraźnie potwierdzają wysoką aktywność cyberprzestępców. Okazuje się, że w każdej sekundzie przeciętnie ujawnia się osiem nowych próbek złośliwego oprogramowania. Dostrzegalny (...)

 • 10 technologii cyfrowych, które wpłyną na ochronę zdrowia

  (...) olbrzymi postęp, który przełożył się m.in. na wydłużenie naszego życia, to jednak nie ulega wątpliwości, że starsze pokolenie ciągle zagrożone jest problemami zdrowotnymi wynikającymi (...)

 • Produkcja w Polsce II 2018

  (...) że produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była w lutym br. o 7,4% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 1,2%) (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe II 2018

  (...) na przestrzeni dwóch pierwszych miesięcy br. oddano do użytkowania 29576 mieszkań, a więc o 1/10 więcej niż przed rokiem, kiedy to wzrost sięgał 7,5%. Lepsze rezultaty były udziałem (...)

 • Smartfon Blaupunkt SL02 już dostępny w Polsce

  (...) G+F o wysokiej rozdzielczości i metalową tylną obudowę. Jego wymiary to 145.8x72.9x9.05 mm. Został wyposażony w czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, Quad Core. Ma 1 GB pamięci RAM i 8 GB pamięci (...)

 • Usługi dla biznesu wynajęły 0,5 mln mkw biur

  (...) z wynajęły w Polsce aż 500 000 mkw. co stanowi jedną trzecią popytu na głównych rynkach biurowych, uwzględniając Warszawę. Patrząc na ambitne plany inwestycyjne firm z branży, również (...)

 • Upadłości firm II 2018

  (...) w lutym bieżącego roku publikacji doczekało się 76 informacji na temat upadłości, podczas gdy w analogicznym okresie ubiegłego roku było ich 77. Analizowane przez Euler Hermes (...)

 • Rynek biurowy w Trójmieście w 2017 roku

  (...) Economics: Rynek biurowy w Trójmieście w 2017 roku”. Opracowanie potwierdza, że za rozwój tamtejszych powierzchni biurowych w dużej mierze odpowiadają dobre wyniki portów oraz pokaźne (...)

 • Rynek czeka na FOMC

  (...) S&P500 tracącym przez moment 2 proc. mógł stać się katalizatorem lawinowego pogorszenia sentymentu, ale inwestorzy w Azji nie dali się łatwo ponieść emocjom. Stąd po FX nie widać zmian (...)

 • Jakie języki programowania są najpopularniejsze?

  (...) ubiegłym miesiącu zaproszenie do rekrutacji rozesłano do 49 310 osób właścicieli profilu zawodowego w serwisie GoldenLine. Najbardziej poszukiwani przez pracodawców okazali się - podobnie (...)

 • Polacy nie chcą ograniczenia reklamy piwa

  (...) o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi rozszerzyły uprawnienia samorządów o możliwość decydowania o tym, kiedy i gdzie sprzedawany jest alkohol. Zdaniem ustawodawcy ma (...)

 • Bezplikowe ataki ukierunkowane. 10x większe zagrożenie?

  (...) w tym roku ataki bezplikowe będą odpowiadać za ponad 1/3 (35%) wszystkich incydentów. Nie dość, że jest to o 6% więcej niż przed rokiem, to jeszcze warto podkreślić, że (...)

 • Debiut Sescom S.A. na GPW

  (...) roku. Akcje Spółki były notowane na NewConnect od maja 2013 roku. Emitent wraz z ośmioma spółkami tworzy grupę kapitałową, która specjalizuje się w zarządzaniu utrzymaniem technicznym (...)

 • Monitor Lenovo Legion Y25f

  (...) TN o przekątnej 24.5-cala i rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Wyświetlacz otaczają po bokach niemal niewidoczne ramki o grubości 2 milimetrów, dzięki czemu można tworzyć wielomonitorowe (...)

 • Candidate experience to już za mało

  (...) osiąga rekordowo niskie poziomy. W listopadzie minionego roku spadła do poziomu 6,5 proc., a więc uplasowała się na poziomie o 1,7 p.p. niższym aniżeli rok wcześniej. To jeden z dowodów na (...)

 • Opel Combo 2018

  (...) jest Opel Combo. Nowa generacja modelu została przygotowana przy współpracy z koncernem PSA, do którego niemiecka marka teraz należy. To jednak nie oznacza, że mamy do czynienia z trzema (...)

 • Tanimarket.pl - Oferuje, foteliki samochodowe, zabawki, łóżeczka i wózki dziecięce.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
20
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2242
CHF 3,6035
USD 3,4296
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.