eGospodarka.pl

 • Płatność kryptowalutą jako umowa barterowa pomiędzy przedsiębiorcami

  (...) Ustawy o Narodowym Banku Polskim stanowi, że znaki pieniężne emitowane przez NBP są prawnymi środkami płatniczymi na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej. Zgodnie zaś z art. 227 ust. 1 (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek dłużnika o umorzenie - abolicja, poznaj opinie o Panasonic KX-FT908 czy przeglądaj oferty pracy z miasta proszowice.


 • Sprzedaż zwolniona i opodatkowana VAT a zwolnienie podmiotowe

  (...) Wnioskodawca prowadzi działalność w zakresie , która korzysta ze zwolnienia przedmiotowego z VAT oraz mieszkalnych wyłącznie na , która także korzysta ze zwolnienia przedmiotowego. W okresie (...)

 • Pierwszy samochód, pierwszy stres. Jak go zredukować?

  (...) ale warto, aby towarzyszyła jej również świadomość kosztów, jakie wiążą się z kupnem auta. A tych jest niemało. Na liście znajduje się chociażby opłata za przerejestrowanie, podatek i (...)

 • Inflacja pożarła już ponad 2 mld zł z naszych oszczędności

  (...) r. do stycznia 2017 r. ceny wzrosły w Polsce o 1,9%. Lokaty przynosiły natomiast odsetki w wysokości ok. 1,5%, ale po uwzględnieniu podatku było to tylko ok. 1,22%. Oszczędzający, po (...)

 • Pierwsze kroki na rynku pracy. Czego chcą młodzi ludzie?

  (...) fala badania Deloitte „Pierwsze kroki na rynku pracy 2018”. Na potrzeby jego najnowszej edycji zebrano opinie 5,8 tys. osób reprezentujących 14 krajów Europy Środkowej, w tym przeszło 2,5 (...)

 • Przeciętne wynagrodzenie II 2018

  (...) przedsiębiorstw w lutym 2018 r. wyniosło 4599,72 zł. Podana wysokość przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego (...)

 • Polacy chcą zbierać na emeryturę w ramach PPK, ale...

  (...) w pewnym stopniu chcieliby wziąć sprawy we własne ręce, czego wyrazem miałaby być możliwość wyboru instytucji, która będzie zarządzała oszczędnościami zbieranymi w ramach PPK - takiego (...)

 • Znajdź swoje wymarzone M!

  (...) przeglądanie tysiąca stron, wykonywanie telefonów i odwiedzanie biur sprzedaży, skoro wszystko to można zrobić w ciągu kilku chwil w weekend w jednym miejscu? Już 7 i 8 kwietnia w Hali (...)

 • Jak nam upłynęła pierwsza niedziela bez handlu?

  (...) handlu Selectivv zajmuje się pozyskiwaniem, analizą oraz profilowaniem danych na temat użytkowników urządzeń mobilnych. W posiadaniu firmy znajduje się obecnie zbiór informacji odnośnie 82 (...)

 • Na cyberataki naraża nas zbytnia pewność siebie

  (...) Cyber Security Insights. Opracowanie autorstwa Norton by Symantec rzuca nieco światła na ubiegłoroczne . I niestety wnioski nie są zbyt optymistyczne. Okazuje się, że w 20 krajach objętych (...)

 • Kredyt mieszkaniowy. Brać czy zbierać wkład własny?

  (...) długiego wynajmu … Uwzględnienie w analizie sytuacji młodych mieszkańców Warszawy, wydaje się uzasadnione z dwóch powodów. Po pierwsze, jak tłumaczą eksperci portalu RynekPierwotny.pl (...)

 • Rynek biurowy w Polsce w 2017 roku

  (...) niż Kraków Przy warszawskim wyniku na poziomie 820 tys. mkw. zakontraktowanych w ubiegłym roku biur kolejne rynki wypadają dość blado. W drugim w kolejności Krakowie wynajęto 200 tys. mkw., a (...)

 • Zagraniczny BIK obniży ci zdolność kredytową

  (...) po poprzednim lokatorze W Wielkiej Brytanii, podobnie jak u nas, znajduje zastosowanie zasada, że lepsza jest bogata niż żadna. Co interesujące, dla zdolności kredytowej znaczenie mają nie (...)

 • Dokumentacja pracownicza w sieci

  (...) sprawi, że pracodawcy będą przekazywali ZUS znacznie większy zakres informacji odnośnie swoich pracowników, co umożliwi zabezpieczenie ich praw nabytych w zakresie świadczeń z ubezpieczeń (...)

 • Kierownik projektu pilnie poszukiwany

  (...) lat, nadal stawiają na ekspansję, czego dowodem mogą być chociażby wskaźniki za 2017 rok. Jak wynika z danych firmy doradczej Savills, na przestrzeni ubiegłych 12 miesięcy na trafiło około (...)

 • Średnie firmy planują inwestycje 2x częściej niż mikroprzedsiębiorstwa

  (...) br. najwyższe wskazanie subindeksu „Barometru EFL” (62 pkt.) - wskaźnika, który informuje o skłonności firm z sektora MŚP do wzrostu - dotyczyło . Mikro i małe firmy oceniły swoją (...)

 • Ford EcoSport 2018

  (...) do detali stylistycznych pod postacią chromowanych listew. Zmiany sięgają niemal wszystkiego, co istotne z perspektywy użytkownika. Jeśli chodzi o design, to możemy liczyć na znacznie (...)

 • 60% pokolenia X z kredytem

  (...) 54 rokiem życia liczy sobie 10,7 mln osób. Są to przedstawiciele tzw. pokolenia X, nazwanego tak ze względu na fakt, iż jeszcze przed dwoma dekadami stanowili oni wielką niewiadomą. Należą (...)

 • Czy zwolnienie chorobowe oznacza areszt domowy?

  (...) Pracownik ma 48 godzin na poinformowanie swojego pracodawcy o swojej nieobecności spowodowanej chorobą. Tyle samo czasu na podanie przyczyny swojej nieobecności przysługuje pracownikowi (...)

 • Fishing Center, Matuszewski Ireneusz, Warszawa - Oferuje wędziska na indywidualne zamówienie.

  Czytaj więcej: Wędkarstwo


strony : [ 1 ]
 
16
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2162
CHF 3,6028
USD 3,4214
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.