eGospodarka.pl

 • Mobilne trojany szukają nowych metod

  (...) urządzenia apki to jedno z najistotniejszych i najpoważniejszych zagrożeń, z jakim w ostatnich latach borykali się użytkownicy urządzeń mobilnych. Dzięki szerokim prawom dostępu są one w (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZH, poznaj opinie o Sony VPL-AW10 czy przeglądaj oferty pracy z miasta brwinów.


 • Braniborska 44: nowe mieszkania we Wrocławiu

  (...) mieszkania. Nie jest to jednak przypadek. - Struktura mieszkań w została bardzo dokładnie przemyślana. Inwestycja położona jest w pobliskim sąsiedztwie, odwiedzanej przez 5 milionów turystów (...)

 • Smartfon UMIDIGI Crystal

  (...) wyświetlacz z bardzo wąskim ramkami. Ekran ma rozdzielczość 1920x1080 pikseli i został zabezpieczony szkłem Corning Gorilla Glass 4. W celu zmaksymalizowania powierzchni ekranu w stosunku do (...)

 • Zasady prowadzenia PKPiR w 2018 r.

  (...) określa rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów (Dz. U. z 2017 r. poz. 728). Dla pełni obrazu, w celu (...)

 • Odliczenie płaconego za granicą podatku u źródła

  (...) 20 ust. 1 ustawy o PDOP , jeżeli podatnicy, mający siedzibę lub zarząd na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, osiągają również dochody (przychody) poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (...)

 • Nie każde odszkodowanie za służebność przesyłu zwolnione z PIT

  (...) Wnioskodawczyni 9 czerwca 2017 r. zawarła umowę z Komitetem społecznym reprezentującym społeczność lokalną właścicieli nieruchomości, który to Komitet dąży do zorganizowania przyłącza (...)

 • Jak oszczędzać, gdy oprocentowanie lokat stoi w miejscu?

  (...) przez NBP na najniższym poziomie w historii. Mimo to od kilku miesięcy nieznacznie rośnie oprocentowanie depozytów w bankach. założyliśmy w czerwcu 2017 r., wtedy średnie oprocentowanie (...)

 • Samuraj tnie kryptowaluty

  (...) za jeden z najlepiej rozwiniętych rynków kryptowalut. Bardzo duża część światowego obrotu odbywa się właśnie tutaj. Poziom zastosowania też jest wyższy niż w innych krajach (...)

 • Jakie zniżki OC dla doświadczonego kierowcy?

  (...) winduje składkę za OC … Na potrzeby symulacji cen składki OC Ubea.pl przyjęła następujące założenia: klientem jest 47-letni pracownik służb mundurowych, który uprawnienia do (...)

 • Polska w czołówce krajów przyjaznych cloud computing

  (...) już edycji BSA Global Cloud Computing Scorecard 2018. To jedyne w swoim rodzaju badanie, którego celem jest ocena stopnia przygotowania poszczególnych gospodarek na . Najnowszą odsłonę (...)

 • Osiedle Łąkowa w Łodzi. Czeka 290 gotowych mieszkań

  (...) Wprawdzie Osiedle Łąkowa administracyjnie należy do łódzkiego Polesia, to jednak położone jest tuż na jego granicy ze Śródmieściem, w promieniu zaledwie 1 km od ulicy Piotrkowskiej i tzw (...)

 • Przewaga kontraktowa. Jest pierwsza decyzja UOKiK

  (...) przypadło do gustu kontrolującym z UOKiK dotyczyło braku określenia terminów odbioru produktu. Z zapisów analizowanych umów wynikało, że spółka umówiła się z dostawcami, iż marchew (...)

 • EFL: branża budowlana odbudowuje się na dobre

  (...) znajduje się obecnie branża budowlana, są nie tylko wskazania Barometru EFL, ale również dane płynące wprost z polskiej gospodarki. Ostatnia analiza Głównego Urzędu Statystycznego (...)

 • Hipoteczne zadłużenie Polaków to już 22% PKB

  (...) koniec ubiegłego roku zadłużenie polskich z tytułu kredytów mieszkaniowych. To o 5,5 proc. więcej niż rok temu i o 189 proc. więcej niż 10 lat temu. Gdy zadłużenie to zestawimy z (...)

 • Pielęgniarstwo i edukacja potrzebują pracowników z Ukrainy

  (...) pracownik z Ukrainy to najczęściej kobieta zatrudniona w polskim gospodarstwie domowym, nie jest aktualny. Po pierwsze, patrząc na strukturę oświadczeń, do Polski częściej przyjeżdżają (...)

 • Spółki portfelowe bardziej prężne niż inne firmy produkcyjne

  (...) KPMG pt. „Inwestycje przedsiębiorstw produkcyjnych działających w Polsce”, przeszło połowa produkcyjnych spółek portfelowych funduszy jest bardzo zadowolona ze swojej bieżącej sytuacji. (...)

 • EUR/PLN wraca pod 4,20

  (...) dwie kwestie. Po pierwsze rynkom nie grozi porzucanie ryzykownych aktywów w popłochu przed zaostrzeniem polityki Fed. Lutowy raport z rynku pracy przyniósł najlepszy scenariusz dla apetytu na (...)

 • Samoocena, czyli dlaczego lubimy rzucać sobie kłody pod nogi?

  (...) Edward Jones opisali koncepcję samoutrudniania w odnoszeniu sukcesów. Zbadali specyficzny rodzaj przeszkód, które tworzymy, aby poprawić samoocenę mimo, że osiągnięcie celu jest wówczas (...)

 • Dżinsy i burbon na zapas, czyli obrona przed wojną celną

  (...) zapowiadając wprowadzenie 25-procentowej stawki cła na importowaną stal i 10-procentowej na aluminium. Unia Europejska niemal natychmiast ripostowała sygnałem o możliwości wprowadzenie ceł na (...)

 • Czy restrukturyzacja firmy wyklucza możliwość ubiegania się o zamówienie publiczne?

  (...) a co za tym idzie – również osiąganych przez nich przychodów, stanowią zamówienia udzielane przez podmioty publiczne. Dla wielu przedsiębiorstw możliwość złożenia najkorzystniejszej (...)

 • Rynek walutowy 05-09.03.18

  (...) który poprzedzał obecny, i tak się zresztą kończący) główna para poszła ostro w górę, dolar sporo stracił, kreślono wartości rzędu 1,2440. Powodem były w głównej mierze zapowiedzi (...)

 • Rozmowa kwalifikacyjna. Jak powinien przygotować się rekruter?

  (...) ma za sobą różne doświadczenia. Może się zdarzyć, że choć przyjął zaproszenie, nie do końca jest zdecydowany na zmiany. Rozmowa kwalifikacyjna to tylko trening, aby nie wypaść z wprawy. (...)

 • IKE najpopularniejsze od dekady

  (...) roku powstało prawie 90 tys. nowych IKE i 62 tys. . Oznacza to, że niecałe 152 tysiące osób zaczęło dodatkowo . Biorąc pod uwagę nie tylko nowo otwarte , ale wszystkie funkcjonujące konta, (...)

 • Wielozadaniowość, czyli polskie kobiety w biznesie

  (...) zarejestrowanych w naszym kraju aktywnych i nieaktywnych należy do kobiet. 10 stycznia bieżącego roku aktywnie działało w Polsce 2,21 mln (50%) jednoosobowych przedsiębiorstw. Przeszło 217 (...)

 • Lock System - Oferuje okucia, akcesoria i wyposażenia do różnych samochodów użytkowych.

  Czytaj więcej: Auto


strony : [ 1 ]
 
12
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1942
CHF 3,5865
USD 3,4066
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.