eGospodarka.pl

 • TFI: wartość aktywów netto II 2018

  (...) zgromadzone w ramach funduszy akcji. Pod koniec lutego ich wartość okazała się o -2,2 mld zł niższa (-6,5%) niż w styczniu. Spore spadki (prawie -1,8, mld zł, -7,6%) objęły również (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przesłuchanie świadków, poznaj opinie o Palarnia kawy Caffee Polit Magnifico kawa ziarnista czy przeglądaj oferty pracy z miasta szprotawa.


 • Monitory AOC P1 dla biznesu

  (...) cali, matrycę IPS, format 16:9 oraz rozdzielczość 2560 x 1440 px. Monitor AOC 27P1 ma rozdzielczość 1920 x 1080. Monitor AOC X24P1 ma format 16:10 i rozdzielczość 1920 x 1200 px oraz matrycę (...)

 • Co zrobił WIBOR po posiedzeniu RPP?

  (...) Pieniężnej oficjalnych stóp procentowych na niezmienionym poziomie, po marcowym posiedzeniu w dół poszły jednak stawki rynku międzybankowego, stanowiące podstawę wyliczania kosztu kredytów (...)

 • Równouprawnienie w pracy: Polska na czele UE

  (...) standardem - zaledwie 7 proc. polskich firm nie zdecydowało się na powierzenie im kluczowych funkcji. Taki wynik, jeden z najlepszych na świecie, daje niewątpliwie powody do zadowolenia. Dla (...)

 • Cyberprzestępstwa przybierają na sile. Firmy muszą się chronić

  (...) mamy co liczyć, że cyberprzestępcy dadzą nam odetchnąć. Zbliżające się miesiące będą zatem okresem wzmożonej czujności regulatorów. Wysoce prawdopodobne są m.in. ataki na globalne (...)

 • Kara umowna za zwłokę w dostarczeniu towaru w kosztach podatkowych

  (...) Wnioskodawca (spółka) zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów spożywczych na podstawie zawartych kontraktów z dużymi . Umowy te zawierają zapisy o obowiązku zapłaty przez spółkę (...)

 • Sprzedajesz nową elektronikę na Allegro? Jesteś na celowniku fiskusa

  (...) z podatków. Obecnie na celownik obrały firmy handlujące nową elektroniką w sieci. Resort finansów w komunikacie z dnia 14 lutego 2018 r. ostrzega, że w wyniku monitoringu informacji w (...)

 • Opóźnienia płatności są w Polsce normą. Gospodarka nie pomaga

  (...) edycji badania płatności Coface. Autorzy opracowania przyjrzeli się doświadczeniom płatniczym rodzimych przedsiębiorstw. Dane zostały zebrane w grudniu minionego roku. Warto podkreślić, że (...)

 • Kupno mieszkania: kobieta wybiera, mężczyzna negocjuje

  (...) na temat zachowań osób decydujących się na kupno mieszkania? Bez wątpienia trudno o lepszych obserwatorów aniżeli agenci nieruchomości oraz , którym każdy dzień upływa na rozmowach z (...)

 • Redukcja kosztów priorytetem większości firm na świecie

  (...) swoim zasięgiem Europę (w tym Polskę), USA, Amerykę Łacińską oraz region Azji i Pacyfiku. Przebadane kraje odpowiadają za wygenerowanie 85 proc. światowego PKB. Na pytania odpowiadali (...)

 • Jak deweloperzy oceniają popyt na mieszkania?

  (...) Corp S.A. Pierwszy i czwarty kwartał każdego roku to okres dużego zainteresowania klientów zakupem, który wprost przekłada się na ilość sprzedanych mieszkań. Podobnie jest również w tym (...)

 • Smartfony Neffos C7 oraz Y5s

  (...) Neffos C7 ma ergonomiczną, smukłą i elegancką obudowę wykonaną z poliwęglanu, wykończonego powłoką z nanoskopowym efektem, nadającym smartfonowi metalicznego wyglądu. Smartfon ma (...)

 • Murapol Apartamenty Trzy Stawy

  (...) Trzy Stawy mogą wybierać spośród jedno-, dwu- i trzypokojowych lokali o metrażach od 27 do 62 mkw. Mieszkania z widokiem na pobliskie tereny zielone i stawy zostaną usytuowane w dwóch (...)

 • Wolne niedziele: bilans zysków i strat

  (...) Stracą klienci, dla których niedziela była jednym z niewielu możliwych dni na zrobienie zakupów, oraz przedsiębiorcy, których biznesplany zakładały pracę 7 dni w tygodniu. Wyższy rachunek (...)

 • Nieruchomości komercyjne w Polsce. Oblicza rewolucji

  (...) HR EY podaje, że u schyłku minionego roku podaż biur w Warszawie i sześciu największych aglomeracjach osiągnęła 9,5 mln mkw. I wprawdzie stolica pozostaje liderką rynku biurowego, to (...)

 • Rynek wtórny nie podbił MdM-u

  (...) zakupie używanego „M” … Osoby zainteresowane rodzimym rynkiem mieszkaniowym, zapewne dobrze pamiętają, że program Mieszkanie dla Młodych na początku swojego działania, notował dość (...)

 • Płonne nadzieje na powrót Złotowłosej

  (...) angielski termin goldilocks economy opisujący idealne warunki dla hossy. Tworzą je solidny wzrost, którego fundamentem jest konsumpcja i silne rynki pracy. Jednocześnie dynamika PKB nie jest na (...)

 • Po 30-tce jest trudniej o kredyt mieszkaniowy?

  (...) i warunki ubezpieczenia są dokładnie takie same – twierdzi Michał Krajkowski, główny analityk w NOTUS Finanse S.A. Co obniża zdolność kredytową? Przypomnijmy, kredyt mieszkaniowy (...)

 • Ile może wspólnota mieszkaniowa?

  (...) – orzecznictwo w zakresie problematyki , można dojść do wniosku, że jej uprawnienia są praktycznie tożsame z roszczeniami poszczególnych członków. Teza może wydawać się daleko idąca (...)

 • Ford Fiesta Vignale 1.0 100 KM - zabrakło tego czegoś

  (...) wersja nowej generacji tego modelu, która zadebiutowała ledwie kilka miesięcy temu. Nowa buda nieznacznie zmieniła się względem poprzedniczki, która kojarzyła mi się bardzo sympatycznie i (...)

 • RPP od 20 lat skutecznie wspiera gospodarkę

  (...) nowoczesnej polityki pieniężnej w Polsce. Jej instytucjonalny kształt zapewniło powołanie w lutym 1998 r. Rady Polityki Pieniężnej, niezależnego kolegialnego organu Narodowego Banku (...)

 • Wynagrodzenia członków rad nadzorczych pełniących funkcję w kilku spółkach

  (...) dla 1 464 osób, wśród których 231 pobierało wynagrodzenie z więcej niż jednej spółki giełdowej. Najliczniejszą grupą byli członkowie rad nadzorczych, którzy pełnili funkcje w 2 (...)

 • Lay Przyprawy Sp. z o.o - Dystrybutor przypraw i dodatków uszlachetniających do żywności. Informacje o firmie, oferta handlowa, katalogi produktów do pobrania, dane kontaktowe. Kobylniki k/Poznania. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Dodatki i przyprawy


strony : [ 1 ]
 
13
marzec 2018

marzec 2018
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
26
27
28
29
30
31
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2097
CHF 3,6016
USD 3,4143
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.