eGospodarka.pl

 • Korekty kosztów w podatkowej księdze przychodów i rozchodów w 2017 r.

  (...) obostrzenia w zakresie rozpoznawania w kosztach transakcji regulowanych gotówkowo. Z początkiem 2017 r. do ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych trafił nowy przepis, mówiący kiedy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-6AR, poznaj opinie o Szynaka-Meble Łóżko Bonn 1400 czy przeglądaj oferty pracy z miasta strzelin.


 • Zakupy bez odliczenia VAT w deklaracji i ewidencji JPK_VAT

  (...) obowiązani prowadzić ewidencję, która będzie zawierała dane niezbędne do prawidłowego sporządzenia oraz informacji podsumowującej, czyli pozwalającej na prawidłowe rozliczenie takiego (...)

 • Wspólnego domu nie można wynająć małżonkowi

  (...) Małżonkowie w maju 2016 r. nabyli do majątku wspólnego, który to następnie mąż 1 czerwca wprowadził w całości do prowadzonej firmy. Po tej czynności rozpoczął on jego (...)

 • Rynek pracy specjalistów 2016

  (...) W 2016 na łamach Pracuj.pl pojawiło się 486 146 ofert pracy. Względem minionego roku liczba ogłoszeń wzrosła o 12%. Najwięcej ofert pracy wygenerowały handel i sprzedaż (93 420 ofert (...)

 • Nowe mieszkania od Nickel Development

  (...) będzie kontynuacją rozwiązań proponowanych przez Nickel Development już wcześniej. Najnowsza inwestycja skierowana jest do tych, którzy cenią sobie nieco wolniejsze i charakterystyczne dla (...)

 • Nie zapomnij o ZUS IWA. Masz czas do końca stycznia

  (...) zawsze jest koniecznością. Obejmuje on tylko i wyłącznie tych przedsiębiorców, którzy łącznie spełniają następujące warunki: są zgłoszeni nieprzerwanie w ZUS, jako płatnicy składek (...)

 • W telewizji rządzi Lidl, T-mobile i Orange

  (...) minionym roku przekroczyć próg 20 000 GPR w grupie 4+ powiększyło się do 14. W zestawieniu największych reklamodawców telewizyjnych pojawił się Carrefour, który ponad pięciokrotnie (...)

 • Cyberataki w Europie: Polska najbezpieczniejsza w UE?

  (...) Point wynika, że jeżeli chodzi o cyberataki, to najbezpieczniejszymi miejscami w Europie są Mołdawia, Białoruś oraz Litwa. Polska ustępuje im zaledwie o krok, zajmując silną, czwartą (...)

 • Umowa zlecenia. Stawka godzinowa czy prowizyjna?

  (...) ustawodawca ustanowił na poziomie 2.000 złotych brutto. Abstrahując od tematu można by się było zastanowić, czy taka regulacja jest właściwa. Ustanowienie płacy minimalnej, gdzie wliczane (...)

 • Edelman Trust Barometer 2016: mamy kryzys zaufania

  (...) edycja corocznego międzynarodowego badania Edelman Trust Barometer. Analizie poddano tym razem 28 krajów i poziom zaufania, jakim ich obywatele darzą cztery rodzaje instytucji: rządowe (...)

 • Ochrona konkurencji: zmowy na cenzurowanym

  (...) się dość spokojny, ale nie trwało to długo - Komisja Europejska zdecydowała bowiem o nałożeniu rekordowej, bo sięgającej aż 3,2 mld USD grzywny w sprawie kartelowej w branży (...)

 • Marzenia Polaków: stabilizacja finansowa czy bogactwo?

  (...) Polski wskazują, że w drugim kwartale minionego roku realne dochody gospodarstw domowych okazały się o 6 proc. wyższe niż w analogicznym okresie poprzedniego roku. Za około 2,5 punktu (...)

 • Ile zapłacisz za ubezpieczenie mieszkania w swoim mieście?

  (...) każdym z miast wojewódzkich. Kalkulację stworzono dla modelowego małżeństwa posiadającego 60-metrowe lokum w budynku z 2011 roku. – Wachlarz oferty jest niezwykle szeroki, a ceny bardzo (...)

 • Czego wciąż nie rozumiemy w Inbound Marketing?

  (...) w naszej świadomości na dobre zagościł , a internet dopiero zaczynał wypełniać się rozrywką. Wówczas też marketerzy zauważyli, że wybór dostawcy w znacznej mierze uwarunkowany jest (...)

 • Trump trzyma rynki w napięciu

  (...) na 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych i szybko wskazał, co będzie motywem przewodnim jego kadencji: America First. Według słów Trumpa od teraz wszystko ma być czynione dla korzyścią (...)

 • S&P500 - możliwy atak na wsparcie na poziomie 2260 pkt.

  (...) zmian. Z listopadowego dna widoczna jest 5-falowa struktura. W krótkim kilkusesyjnym terminie oczekuję na jeszcze jeden szczyt (podfala piąta). W dalszej perspektywie możliwa jest realizacja (...)

 • EUR/USD - przekroczony opór w rejonie 1.0720 USD

  (...) Euro) - Wystąpienie publiczne prezesa ECB (Mario Draghi), 14:30 (Kanada) - Sprzedaż hurtowników, listopad. Kalendarz ma charakter informacyjny, zawiera ważniejsze wybrane dane. PROGNOZA: W (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 16-20.01.17

  (...) oczekuję na kontynuację odbicia ze styczniowego dna. Silny opór jest w rejonie 1.08 USD. W dalszej perspektywie oczekuję powrotu na styczniowe dno (1.0341 USD). Złoto - W krótkim terminie (...)

 • Wrogie przejęcie spółki akcyjnej: jak się chronić? Cz.5

  (...) podobnie jak przy działaniach mających zmniejszyć liczbę akcji dostępnych w obrocie - zmniejszenie płynności akcji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabiegów, nawet w sytuacji, gdy (...)

 • Lokalizacja domu przy granicy działki

  (...) lokalizacji domu przy granicy naszej działki, oprócz mówiąc ogólnie funkcjonalności i estetyki, koniecznie muszą zostać uwzględnione także dyrektywy zawarte w Rozporządzenie Ministra (...)

 • Medium, Wydawnictwo - Książki o zróżnicowanej tematyce: psychologia, zdrowie, biznes, literatura motywacyjna, edukacja i kultura.

  Czytaj więcej: Książki


strony : [ 1 ]
 
23
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3725
CHF 4,0781
USD 4,0760
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.