eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ulga rehabilitacyjna na samochód: podwójny charakter wydatków

  (...) zakresie rozliczenia przez małżonków w ramach wydatków ponoszonych na posiadany . Małżonkowie ci dojeżdżali nim na zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne. Każdy z małżonków odliczył pełny (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument N-9, poznaj opinie o Agrecol Dendrovit nawóz do storczyków czy przeglądaj oferty pracy z miasta tarnobrzeg.


 • Ministerstwo Finansów wyjaśnia: status przedsiębiorcy do JPK VAT

  (...) jest datowany na 9 stycznia 2017 r. i pokazał się na stronie resortu . Na wstępie ministerstwo podkreśliło, że mali i średni przedsiębiorcy są obowiązani składać JPK_VAT począwszy od za (...)

 • Zakup samochodu na fakturę VAT marża w podatku PCC

  (...) Wnioskodawczyni zamierza kupić na cele prywatne . Dokumentem potwierdzającym ten zakup będzie faktura wystawiona przez , zawierająca wyrazy: „procedura marży – towary używane”. Na (...)

 • Handel zagraniczny I-XI 2016

  (...) sięgnął 187276,6 mln USD, a import 182412,6 mln USD, co oznacza, że w pierwszym przypadku mieliśmy do czynienia ze wzrostem na poziomie 1,1%, a w drugim ze spadkiem o 0,1%. Dodatnie saldo (...)

 • Kluby fitness w social mediach. Co mówią internauci?

  (...) potwierdza także raport Deloitte (Raport „The European Health & Fitness Market 2016”, przygotowany przez firmę doradczą Deloitte we współpracy z EuropeActiv) na temat polskiego rynku usług (...)

 • TFI: wartość aktywów netto XII 2016

  (...) największe spadki dotknęły fundusze aktywów niepublicznych oraz mieszanych, odpowiednio o –1,5% i –19,1%. W obu przypadkach odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa na pokaźnym (...)

 • Królują duże inwestycje mieszkaniowe. Nie licz na brak sąsiadów

  (...) małe projekty są nieco bardziej popularne Popularność inwestycji o różnej wielkości, można stosunkowo łatwo sprawdzić przy pomocy portalu RynekPierwotny.pl. Wspomniany serwis pozwala na (...)

 • Sektor TMT 2017: sztuczna inteligencja, biometria i co jeszcze?

  (...) raportu „Global TMT Predictions”. Jego autorzy tradycyjnie już skupili się na najważniejszych trendach z zakresu technologii, mediów i telekomunikacji, które na przestrzeni nadchodzących (...)

 • Typy osobowości finansowej. Znajdź siebie

  (...) charakterystyczne dla Polaków? Czy należymy do lekkoduchów, czy raczej podchodzimy do finansów sceptycznie? Odpowiedzi na te pytania poszukiwała Wonga.com. W tym celu przeprowadzono badanie (...)

 • 40-calowy monitor PHILIPS BDM4037UW

  (...) matrycę VA z technologią Wide Ultra-Color, dzięki czemu sprawdzi się on jako ekran 4K UHD o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli, o dużej głębi barw oraz szerokich kątach widzenia. Posiada (...)

 • Jakie cyberzagrożenia znaleźliśmy pod choinką?

  (...) z Kaspersky Lab przeprowadzili retrospektywne badanie, którego celem było sprawdzenie, jakie cyberzagrożenia najbardziej doskwierały internautom w okresie przedświątecznym (październik (...)

 • Jeśli lofty, to tylko Łódź

  (...) Moda na lofty, tak jak i wiele innych nowości architektonicznych, przyszła do Polski z USA. W latach 60-tych ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych lofty spełniały zupełnie inne funkcje niż (...)

 • Jakie zmiany w prawie w 2017 roku?

  (...) weszła w życie ustawa z dnia 22 lipca 2016 r. , która wprowadza minimalną stawkę godzinową w umowach zlecenia i świadczenia usług. W celu przeciwdziałania nadużywaniu umów cywilnoprawnych (...)

 • Trendy w programmatic A.D. 2017

  (...) kroki powinni podjąć reklamodawcy, aby w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w programmatic? RTB House przedstawia 3 kluczowe trendy na 2017 rok. #1 Rosnące zainteresowanie kampaniami (...)

 • RRSO to nie jest koszt pożyczki

  (...) w odniesieniu do pożyczki nie jest przysłowiową bułką z masłem. Nie wszyscy mają bowiem świadomość, w jak dużej mierze oprocentowanie pożyczki uzależnione jest od okresu, na które (...)

 • Nissan Leaf - recepta na smog

  (...) Nigdy wcześniej nie miałem okazji jeździć autem w pełni elektrycznym. Były hybrydy, hybrydy plug-in, ale nigdy nawet nie siedziałem w samochodzie, który nie posiada silnika spalinowego. No (...)

 • S&P500 - odbicie od oporu na 2272-2277 pkt.

  (...) widoczna jest jeszcze nie zakończona 5-falowa struktura. W krótkim terminie oczekuję na lokalną korektę (podfala czwarta, czerwone oznaczenia), potem możliwy jest jeszcze jeden szczyt (podfala (...)

 • Funt zalicza twarde lądowanie

  (...) planie znalazł się funt brytyjski, gdyż strach o „twardy Brexit” rozpędza się po tym, jak w zeszłym tygodniu został przebudzony. Według doniesień The Sunday Times, wtorkowe przemówienie (...)

 • Cyberbezpieczeństwo w firmach: świadomość jest, realizacji brak

  (...) SEC, której ostatnia, listopadowa edycja odbyła się w Warszawie i zgromadziła przeszło 700 decydentów odpowiadających i wpływających na decyzje IT. Cyberbezpieczeństwo: priorytety i (...)

 • EUR/USD - na krótkoterminowym wparciu

  (...) Dzień Martina Luthera Kinga - dzień wolny, 09:00 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet), 11:00 (Strefa Euro) - Handel zagraniczny, 19:30 (Wlk. Brytania) (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 09-13.01.17

  (...) dni oczekuję na kontynuację odbicia ze styczniowego dna. Silny opór jest w rejonie 1.08 USD. W dalszej perspektywie oczekuję powrotu na styczniowe dno (1.0341 USD). Złoto - W krótkim terminie (...)

 • Dotacje unijne: dokumentacja projektów szkoleniowych

  (...) latach 2007-2014 praktycznie każdy widział hasło: „Sfinansowane w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki”. Wiele osób odebrało w tamtym czasie telefon z informacją o organizowanych (...)

 • Plan zagospodarowania przestrzennego a strefa ochronna cmentarza

  (...) przestrzennego inwestor otrzyma wiele przydatnych informacji dotyczących przeznaczenia danej nieruchomości – przykładowo dowie się o możliwych ograniczeniach w jej użytkowaniu, w tym o (...)

 • Krajowa Rada Lekarsko-Weterynaryjna - Władze, akty prawne dotyczące weterynarii, aktualności, forum dyskusyjne, foto galeria.

  Czytaj więcej: Organizacje


strony : [ 1 ]
 
16
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3792
CHF 4,0837
USD 4,1354
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.