eGospodarka.pl

 • Toyota Corolla 1.6 Valvematic 132 KM Prestige – król sedanów

  (...) 50 lat zaowocowała sprzedażą ponad 44 mln sztuk i wizerunkiem jednego z najpopularniejszych sedanów na rynku. Większość z Was zadała sobie pytanie dlaczego takie fanfary? – To tylko Toyota. (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-2A, poznaj opinie o Indesit Moon SIXL 106 (EU) czy przeglądaj oferty pracy z miasta leszno.


 • Bardzo dobry rok KSSE

  (...) jest bardzo zadowolony z wyników, jakie udało się wypracować w 2016 roku. Jego zdaniem sukces jest następstwem konsekwentnego realizowania wcześniej założonej strategii i zaangażowania (...)

 • 10 najpopularniejszych wymówek od spłaty długów

  (...) starcza mi na życie , która często powiązana jest ze stratą pracy, to jeden z najczęstszych powodów, dla których spłata długów musi poczekać. Niejednokrotnie sytuacja faktycznie jest (...)

 • Assistance - idealne ubezpieczenie komunikacyjne na zimę?

  (...) zgłoszenia assistance bywają nawet dwukrotnie częstsze niż w innych porach roku. Ubezpieczeni muszą zmagać się z najróżniejszymi, mniej lub bardziej poważnymi zdarzeniami. I tak np. w (...)

 • Darowizna firmy bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca zamierza przekazać prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą (opodatkowaną zarówno podatkiem dochodowym jak i podatkiem VAT) na podstawie sporządzonej w formie aktu (...)

 • Odliczenie ulgi prorodzinnej w PIT za 2016 r.

  (...) - w uproszczeniu można powiedzieć, że podatnik spełniający łącznie dwie podstawowe przesłanki. Pierwszą z nich jest uzyskiwanie dochodów opodatkowanych skalą podatkową, drugą posiadanie (...)

 • Baza Konkurencyjności Funduszy Europejskich. Czym jest i dla kogo?

  (...) usług jest jednym z najistotniejszych elementów realizacji projektu. Cały trud przygotowania dokumentacji aplikacyjnej, stres związany z faktem udziału w formule konkursowej i sukces w postaci (...)

 • Kantory internetowe oczami klientów

  (...) dobre opinie zachęcają kolejnych klientów, a złe potrafią skutecznie zniechęcić przed zakupem, czy skorzystaniem z usługi. Rad odnośnie sklepów internetowych, przedsiębiorstw czy (...)

 • Oszustwa finansowe online. Jak bardzo bezsilne są banki?

  (...) niemal zmuszone do zwiększenia efektywności procesów biznesowych. Było to m.in. pokłosie rosnącej popularności systemów płatności elektronicznych, pojawiania się nowinek technologicznych (...)

 • Czy wyższe sumy gwarancyjne to kolejne podwyżki OC?

  (...) kwota, jaką towarzystwo ubezpieczeniowe może wypłacić poszkodowanemu. W większości przypadków suma ubezpieczenia jest wynikiem ustaleń ubezpieczyciela oraz osoby, która się ubezpiecza (...)

 • Notebooki Lenovo Legion dla graczy

  (...) Y520 są wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA oraz procesory Intel Core™ i7 7. generacji zapewniające szybkość. Mają 16 GB pamięci DDR4, co umożliwia uruchamianie i transmisję (...)

 • Czy Jan Kowalski ma plan finansowy na 2017 rok?

  (...) Statystycznego dowodzą, że w trzecim kwartale minionego roku wzrost gospodarczy w naszym kraju nieco wyhamował, to zdaniem NBP spowolnienie to ma mieć charakter jedynie przejściowy. PKB ma (...)

 • Postanowienia noworoczne internauty

  (...) raz odłożył na później aktualizację systemu, nie chcąc przerywać sobie rozrywki. Spora grupa ma również na sumieniu łączenie się z bankowością online poprzez niezabezpieczoną sieć (...)

 • Jak wygląda polski rynek e-płatności?

  (...) z pierwszych tak kompleksowych opracowań odnośnie polskiego rynku e-płatności. Raport powstał przy współpracy Mobile Institute oraz GoMobi.pl. Jego partnerami są NBP i Visa, a patronat nad (...)

 • Dolar odzyskuje równowagę

  (...) USA pokazał słabszy od oczekiwań wzrost zatrudnienia (156 tys. vs 175 tys.), ale rewizje za poprzednie dwa miesiące (+19 tys.) były równoważące. Kluczem dla wydźwięku raportu był silny (...)

 • S&P500 - kolejny szczyt

  (...) widoczna jest 5-falowa struktura. Nie jest ona jeszcze zakończona. W krótkim terminie czeka nas lokalna korekta (podfala czwarta, czerwone oznaczenia) i jeszcze jeden szczyt (podfala piąta). Silny (...)

 • Ile kosztują nas choroby u dzieci?

  (...) większość dzieci. Z danych GUS wynika, że współczynnik skolaryzacji systematycznie rosnący od roku 2005, wyniósł w roku szkolnym 2010/2011 – 69,9%. Dzieci w wieku od 3 do 5 lat to grupa (...)

 • EUR/USD - realizacja zysków, wsparcie na 1.0465 USD

  (...) dzień wolny, 01:30 (Australia) - Nowe domy oddane do użytku, 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa, handel zagraniczny, 09:15 (Szwajcaria) - sprzedaż detaliczna, 09:30 (Wlk. Brytania) - Indeks (...)

 • Umiejętności w CV: jak wykryć kłamstwo?

  (...) jest wyłuskanie kandydatów, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i kompetencje do pracy na danym stanowisku oraz są jak najlepiej dopasowani do kultury organizacyjnej firmy. Niestety (...)

 • Informacja publiczna – kto i kiedy może wnioskować o jej udzielenie?

  (...) dostępie do informacji publicznej z 6 września 2001 r. udostępnieniu podlegają informacje dotyczące m.in.: polityki wewnętrznej i zagranicznej, władz publicznych oraz innych podmiotów (...)

 • W 2017 r. 24 000 zł przychodu i ubezpieczenie w KRUS dla rolnika

  (...) przedsiębiorca może pozostać w KRUS, jeżeli jego z tego tytułu nie przekracza określonej kwoty. Ta co roku jest waloryzowana. W 2017 r. KRUS w dalszym ciągu mogą opłacać ci, których za (...)

 • Zakłady Organowe Zych - Produkcja, sprzedaż, rekonstrukcje i renowacje organów piszczałkowych kościelnych oraz koncertowych. Wołomin.

  Czytaj więcej: Muzyka


strony : [ 1 ]
 
9
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3783
CHF 4,0863
USD 4,1592
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.