eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kursy walut 16-20.01.17

  (...) Trump powiedział, że dolar jest „za silny”. Tyle wystarczyło, by zainicjować sprzedaż USD na początku tego tygodnia. Takie stwierdzenia bez większego rozwinięcia są domeną nowego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-Z, poznaj opinie o Colfarm Len czy przeglądaj oferty pracy z miasta krosno.


 • Krajowa Administracja Skarbowa barierą przedsiębiorczości?

  (...) i skarbowych jest ujednolicenie administracji, które ma sprzyjać przedsiębiorcom. KAS ma stanowić wyspecjalizowaną administrację rządową, której zadania będą obejmowały realizację (...)

 • W 2017 r. tylko miesięczne informacje podsumowujące VAT-UE

  (...) tych podatnikach, którzy dokonują wewnątrzwspólnotowych dostaw towarów dokonują wewnątrzwspólnotowych nabyć towarów uczesniczą w dostawach towarów w ramach procedury uproszczonej dla (...)

 • Sprzedaż VAT marża na nowe środki transportu (samochody)?

  (...) Wnioskodawca zamierza kupić samochód w celu jego dalszej odsprzedaży. Będzie to zatem . Samochód ten będzie jednak mieścił się w definicji nowego pojazdu - okres jego używania będzie (...)

 • Budownictwo mieszkaniowe I-XII 2016

  (...) w minionym roku do użytku oddano 162727 mieszkań, a więc o 10,2% więcej niż w 2015 r., w którym odnotowano wzrost o 3,2%. Równocześnie wydano pozwolenia lub dokonano zgłoszenia z projektem (...)

 • Produkcja w Polsce XII 2016

  (...) w ostatnim miesiącu minionego roku produkcja sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących powyżej 9 osób) była o 2,3% wyższa niż rok temu (kiedy notowano (...)

 • Superduet w T-Mobile

  (...) każdy z użytkowników Superduetu otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w kraju, nielimitowane krajowe SMS-y i MMS-y oraz 5GB Supernetu (pakiet można powiększyć w każdej (...)

 • Ceny produktów rolnych XII 2016

  (...) rosły ceny pszenicy w skupie, które osiągnęły poziom 63,88 zł/dt, co jest wynikiem o 3,9% wyższym niż przed miesiącem, ale równocześnie o 5,8% niższym od odnotowanego przed 12 (...)

 • Co czeka rynek nieruchomości w 2017 roku?

  (...) RE/MAX Polska, w bieżącym roku rynek nieruchomości w naszym kraju czeka kilka istotnych zmian. Należy tu wymienić choćby skutki zapowiadanych przez rząd programów oraz nowelizację ustawy (...)

 • Wspólnota mieszkaniowa: zima to dodatkowe obowiązki

  (...) najlepiej zacząć na długo przed pierwszymi opadami śniegu. Nie powinno tu być mowy o żadnym zaskoczeniu, ponieważ nawet drobna nieuwaga może słono kosztować. Pierwszy śnieg oznacza (...)

 • Co jesteśmy w stanie zrobić za "like"?

  (...) skłonnych jest naginać prawdę tak, aby publikowane przez nich treści zyskiwały większe uznanie wśród oglądających je znajomych. Do zażartej walki o każdy "like" bardziej skłonni są (...)

 • Indeks NBI: reputacja krajów w dół

  (...) rozwiniętych i rozwijających się krajów, a główny indeks NBI to syntetyczny wskaźnik złożony z indeksów cząstkowych, które określają poziom reputacji w odniesieniu do takich kategorii (...)

 • Ransomware, DDoS, ataki w Internet Rzeczy. Co szykuje rok 2017?

  (...) sieci korporacyjnych, ofensywa nowych wariantów złośliwego oprogramowania oraz rozwój zaawansowanych ataków socjotechnicznych sprawiły, że firmy – jak również instytucje publiczne i (...)

 • Gdzie po najtańsze OC w 2017 roku?

  (...) poszukiwaniu najtańszego ubezpieczenia auta w 2017 r., po raz kolejny przygotował raport o cenach OC u poszczególnych ubezpieczycieli w miastach wojewódzkich. 12 miesięcy temu informowaliśmy (...)

 • Ultrapanoramiczny monitor AOC AG352UCG

  (...) MVA o promieniu zakrzywienia 2000 mm. Ma 35 cali, a rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli przy częstotliwości odświeżania 100 Hz. Jest to monitor ultrapanoramiczny (21:9), charakteryzujący się (...)

 • Piątek należy do Trumpa

  (...) być interpretacja wypowiedzi oficjeli przez rynek. Drugie w tym tygodniu przemówienie prezes Fed Janet Yellen zostało odebrane jako gołębie w stosunku do jej komentarzy udzielonych dzień (...)

 • S&P500 - możliwy kolejny atak na wsparcie na poziomie 2260 pkt.

  (...) zmian. Z listopadowego dna widoczna jest 5-falowa struktura. W krótkim kilkusesyjnym terminie oczekuję na jeszcze jeden szczyt (podfala piąta). W dalszej perspektywie możliwa jest realizacja (...)

 • EUR/USD - możliwy atak na opór w rejonie 1.0720 USD

  (...) - Wystąpienie publiczne prezes Fed (Janet L. Yellen), 03:00 (Chiny) - Produkt Krajowy Brutto IV kw., produkcja przemysłowa, sprzedaż detaliczna, 10:30 (Wlk. Brytania) - Wyniki sprzedaży (...)

 • Škoda Rapid Spaceback vs Škoda Fabia hatchback

  (...) w wersji Spaceback (optycznie podobne do kombi) z silnikiem benzynowym o pojemności skokowej 1.2 TSI i mocy 110 KM. W gamie można znaleźć także nieco słabszą jednostkę o mocy 90 KM, ale (...)

 • 7 elementów oferty pracy, które możesz negocjować

  (...) warto się podeprzeć zarówno planując rozmowę z obecnym szefem, jak i podczas ustaleń dotyczących warunków zatrudnienia w nowej firmie. W drugim przypadku warto pamiętać, że firma nie (...)

 • Vertis.pl - Cyfrowe odbitki, fotografie w ramkach.

  Czytaj więcej: Fotografia


strony : [ 1 ]
 
20
styczeń 2017

styczeń 2017
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
30
31
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3658
CHF 4,0705
USD 4,1005
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.