eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Budownictwo jednorodzinne przeżywa renesans?

  (...) badawczej Spectis zatytułowanego „Rynek budowlany w Polsce 2019-2025 – Analiza 16 województw”, notowane od kilku lat ożywienie w budownictwie nie ominęło również , odpowiadających za (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-3f , poznaj opinie o Yoskine Ochrona słoneczna Balsam do ciała SPF 30 / PPD 14 WYSOKA OCHRONA czy przeglądaj oferty pracy z miasta chodzież.


 • Koszt przewalutowania boli polski eksport

  (...) nasz kraj coraz silniej specjalizuje się w eksporcie, to jednak ciągle pokaźna rzesza rodzimych przedsiębiorców ponosi w swoich bankach znaczne i niepotrzebne koszty związane z obsługą (...)

 • Ataki hakerskie w IV 2019

  (...) Check Point, nieustannie dopisują - każdego dnia na całym świecie dochodzi do nawet 50 mln incydentów. W kwietniu najbezpieczniejszym zakątkiem Europy okazała się Bośnia i Hercegowina, ze (...)

 • Rosną problemy z przekształceniem użytkowania wieczystego

  (...) dotyczące przekształcenia użytkowania wieczystego we własność weszły w życie z początkiem tego roku, czyli z dniem 1 stycznia 2019 r. Stało się to za sprawą ustawy z 20 lipca 2018 r. o (...)

 • Logo firmy na samochodzie osobowym: odliczenie podatku VAT

  (...) pojazdy samochodowe (a więc takie, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 tony), w zakresie rozliczania podatku naliczonego od ich nabycia, najmu, leasingu czy bieżącej (...)

 • Należyta staranność w branży transportowej na gruncie podatku VAT

  (...) zagraniczny? Z przepisów ustawy o podatku od towarów i usług wynika reguła ogólna, iż jest miejsce, w którym usługobiorca ma swoją siedzibę działalności gospodarczej. Zatem, jeżeli (...)

 • Podatek od darowizny: czysta wartość a polecenie darczyńcy

  (...) Wnioskodawczyni jest w związku z partnerskim od 20 lat. Oboje partnerzy mają samodzielne dzieci z poprzednich związków (z własnymi rodzinami). Wnioskodawczyni w niedalekiej przyszłości (...)

 • Przetargi - raport IV 2019

  (...) , w czwartym miesiącu 2019 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 10 tysięcy 432 ogłoszenia przetargowe, wobec 12 tysięcy 250 rok wcześniej, w kwietniu 2018 roku. Kwiecień (...)

 • Jakie studia wybrać?

  (...) decydują przede wszystkim predyspozycje potencjalnego kandydata, warto jednak śledzić też trendy na rynku pracy. Mówią one nie tylko o preferencjach tego rynku na najbliższy czas, ale (...)

 • Jakość życia najlepsza w Zurychu. Jak wypada Warszawa?

  (...) Research wskazuje miasta, które odnotowały największą zmianę nie tylko na przestrzeni ostatniego roku, ale również przez minione pół dekady. Okazuje się, że wieloletnia dominacja Zurychu (...)

 • Rynek mieszkaniowy V 2019

  (...) na rynku wtórnym, jak i deweloperzy, raczej nie zamierzają obniżać stawek. Z najnowszego raportu Expandera i Rentier.io wynika, że jedynym wyjątkiem okazują się ceny nowych mieszkań w Gdyni, (...)

 • Jak kraje UE wykorzystują rozwiązania chmurowe?

  (...) w całej Europie, to jednak obserwacja zmian wskazuje, że sektory IT w poszczególnych krajach charakteryzują się odmienną specyfiką. Wyraźnie jest to widoczne właśnie na przykładzie rynku (...)

 • Jak będzie rozwijać się rynek biurowy w Warszawie?

  (...) wyraźnie zaznaczającym się na warszawskim rynku biurowym jest rosnące zapotrzebowanie na . W minionym roku działający w stolicy operatorzy coworkingowi wynajęli przeszło 100 tys. mkw (...)

 • 27 pożarów samochodów dziennie

  (...) roku pożar atakował 1 na 3028 pojazdów, co daje nam dzienną średnią na poziomie 27 aut. Eksperci portalu rankomat.pl postanowili sprawdzić, w jakich okolicznościach najczęściej dochodzi do (...)

 • Wojny handlowe, brexit, włoski budżet

  (...) krok w tył. Wygląda na to, że brak na horyzoncie postępów w kluczowych kwestiach politycznych jest wystarczającym pretekstem do zwiększonej nerwowości na rynkach. W tym tygodniu nie (...)

 • Osiedle Zielone w Gdańsku jeszcze większe

  (...) najpopularniejszych inwestycji z portfolio firmy Dekpol Deweloper. Kompleks powstaje w otoczeniu terenów zielonych, w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. W oddanym (...)

 • ESET Enterprise Inspector

  (...) wykorzystują wiele typów zagrożeń lub sięgają po nowe typy wirusów, takich jak ransomware czy cryptojacking. Wykrycie takich ataków, podobnie jak zidentyfikowanie ryzykownych zachowań (...)

 • W MŚP narzędziem pierwszego wyboru jest leasing

  (...) MŚP środkami własnymi zaznacza się już od początku realizacji „Barometru EFL”, a więc od stycznia 2015 roku. Nie inaczej było w II kwartale br. - przeszło 92 proc. badanych (...)

 • Nieruchomości komercyjne: jest siła na nową falę akwizycji

  (...) relatywnie niewysokiego wolumenu transakcji w I kwartale, bieżący rok ma szanse zamknąć się kwotą nawet nieznacznie wyższą od rekordowego wyniku z poprzednich 12 miesięcy. Zdecydowany prym (...)

 • Kto zastąpi pracowników z Ukrainy?

  (...) za Odrą pojawiły się udogodnienia dla pracowników zza wschodniej granicy. Łatwiej jest im o pracę i legalizację pobytu. Efektem tego, ilość pracowników z Ukrainy zaczęła w naszym kraju (...)

 • Sprawdź, czy masz najlepsze biuro w Polsce!

  (...) konkursu OFFICE SUPERSTAR, w której podejmiemy się wyboru najlepszych biur w Polsce. Nie możemy się doczekać zgłoszeń konkursowych! Poprzednie edycje udowodniły, że aranżacje biurowe w (...)

 • Ekologia po polsku, czyli poziom podstawowy

  (...) badanie zrealizowane przez Gumtree, Polacy skupiają swoją uwagę na zaledwie trzech aspektach dbałości o środowisko naturalne. 79% badanych wskazuje na , 72% na oszczędzanie papieru i wody, 58% (...)

 • 10 najlepszych miejsc na wakacje przed sezonem. Tu zaoszczędzisz!

  (...) letni Wśród urlopowiczów nie brakuje takich, którzy z wakacjami wolą poczekać do lipca lub sierpnia, aby zyskać w ten sposób gwarancję pogody. Nie można jednak zapominać, że w Europie (...)

 • Wydawnictwo SALWATOR - Celem Wydawnictwa jest publikacja wartościowych pozycji książkowych, wydawnictw kolorowych, które pomogłyby w pogłębianiu wiary i upowszechnianiu wartości chrześcijańskich. Mozliwosc zamówienia wykonania plakatów, kalendarzy, pocztówek itp.

  Czytaj więcej: Religia


strony : [ 1 ]
 
29
maj 2019

maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3007
CHF 3,8329
USD 3,8554
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.