eGospodarka.pl

 • Europa: wydarzenia tygodnia 21/2019

  (...) polskich firm. Nic więc dziwnego, że uwaga naszych firm eksportowych musi koncentrować się na nastrojach wśród niemieckich przedsiębiorców, które ostatnio pogorszyły się. Indeks Ifo spadł (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-ER-WZD-01, poznaj opinie o Hoover HC 372 F czy przeglądaj oferty pracy z miasta rabka-zdrój.


 • Botanica Jelitkowo. Urban Jungle w Gdańsku

  (...) nurt architektoniczny, w którego założeniach jest zwrócenie się ku naturze, życie wśród roślinności, w zdrowej dla człowieka przestrzeni i to nawet wówczas, gdy zamieszkamy w samym sercu (...)

 • Ataki DDoS w I kw. 2019 r. To była lawina

  (...) stały spadek liczby przeprowadzanych , co mogło sugerować, że cyberprzestępcy rozpoczęli poszukiwanie zysków na innych polach (takich jak nielegalne ). Początek tego roku zweryfikował te (...)

 • REACT - nowy biurowiec na mapie Łodzi

  (...) REACT firma Echo Investment otrzymała w grudniu 2018 roku. Pierwsze prace budowlane już ruszyły. - Rozpoczynamy budowę kompleksu biurowego REACT z silnym przekonaniem, że będzie to doskonałe (...)

 • Opodatkowanie CIT spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

  (...) są opodatkowane? Co do zasady spółdzielnie, jako osoby prawne, powinny podlegać opodatkowaniu , zgodnie z przepisami ustawy o CIT. Niewątpliwie jednak akt ten wskazuje na pewne wyłączenia (...)

 • Wniesienie udziałów do spółki w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawca zostanie udziałowcem polskiej Obecnie jest też właścicielem udziałów w . W spółce cypryjskiej występują też inni udziałowcy, jednakże żaden z nich nie posiada samodzielnie (...)

 • Samochody osobowe w podatku dochodowym 2019: nowe wyjaśnienia fiskusa

  (...) r. ustawodawca wyłączył z opłaty wynikające z umowy leasingu (czy najmu, dzierżawy bądź innej umowy o podobnym charakterze), a dotyczące , w wysokości przekraczającej ich część (...)

 • Ceny nieruchomości w górę. Korekty jednak nie będzie?

  (...) począwszy od , materiałów budowlanych i robocizny, poprzez sytuację ekonomiczną nabywców i ich potrzeby, na polityce kredytowej banków skończywszy. Jakich zdarzeń w gospodarce i na rynku (...)

 • Branża transportowa obawia się o przyszłość

  (...) już co drugiej z ankietowanych firm są . Drugą pozycję zajęły skomplikowane przepisy prawne w rodzimym i zagranicznym ustawodawstwie. Podium zamknął pakiet mobilności, czyli temat, który (...)

 • Nieruchomości komercyjne: mamy kontynuację trendów

  (...) euro, czyli ponad 70% całego wolumenu transakcji dotyczyło właśnie tego segmentu rynku; Pierwsze trzy miesiące bieżącego roku przyniosły wyhamowanie popytu na nieruchomości handlowe (...)

 • Płaca minimalna powinna wzrosnąć do 2500 zł brutto

  (...) najniższe stawki wynagrodzeń w naszym kraju nierzadko przewyższają określoną prawem . Jednak z punktu widzenia biznesu, zwłaszcza w tych sektorach, gdzie standardem są zamówienia publiczne (...)

 • Służba zdrowia cierpi na niedobór talentów

  (...) Manpower Life Science raportu “Niedobór talentów w branży medycznej”. Czego dowodzą? Okazuje się, że na trudności w pozyskaniu pediatrów narzeka już 23% polskich szpitali. Taki sam (...)

 • Etyka w public relations - szansa czy problem?

  (...) Polsce”, objęło swoim zasięgiem 500 specjalistów PR reprezentujących całą Polskę. Jego celem było pozyskanie opinii odnośnie funkcjonowania tego środowiska zawodowego. Pod lupę wzięto (...)

 • Podróże służbowe. Raport 2019

  (...) m.in.: największe niezadowolenie z podróży służbowych cechuje pracowników firm, które zatrudniają przeszło 150 osób, organizacja wszelkich formalności dotyczących podróży służbowych (...)

 • Co jest tańsze? Wakacje na własną rękę czy z biurem podróży?

  (...) dowodzą, że Polacy w coraz większym stopniu przekonują się do zorganizowanych wyjazdów. Potwierdza to również opracowany przez Polską Izbę Turystyki i Travelplanet.pl raport "Wakacje (...)

 • Laptopy Razer Blade 15 i Blade Pro 17

  (...) będzie dostępny z wyświetlaczem dotykowym OLED 4K, procesorem Intel Core i7-9750H oraz mobilną kartą graficzną NVIDIA Quadro RTX 5000. Razer Blade Pro 17 Studio Edition będzie zawierał (...)

 • HAMMER 2 dostępny w Biedronce

  (...) co potwierdza międzynarodowy certyfikat IP67. Ma nieregularną obudowę, co jest nie tylko przemyślanym zabiegiem estetycznym, lecz również praktycznym udogodnieniem: specjalne wypustki (...)

 • Renault Megane R.S. Trophy-R - premiera w Monako

  (...) nie jest to oczywiście przypadek. Właśnie tam francuska nowość została oficjalnym rekordzistą wśród produkowanych aut z przednim napędem, pokonując 20,8 km i 73 zakręty "Zielonego (...)

 • Powierzchnie biurowe w regionach - podsumowanie I kw. 2019

  (...) 12 transakcjami inwestycyjnymi, których łączny wolumen osiągnął 526 mln EUR; Stopa kapitalizacji za najlepsze biurowce zlokalizowane w Krakowie i we Wrocławiu wyniosła odpowiednio 5,75% i (...)

 • Kredyt hipoteczny spłacany przez prawie 4 mln Polaków

  (...) kredytobiorców mieszkaniowych znajdują się rocznym raporcie Kredyt Trendy opublikowanym przez Biuro Informacji Kredytowej. Wspomniana instytucja obliczyła, że pod koniec 2018 r. kredyt (...)

 • Co dalej z euro?

  (...) także rozstrzygnięcia istotne w szerszym horyzoncie. Na nieformalnym szczycie UE rozpoczną się dziś rozmowy nad nominacjami m.in. na stanowisko szefa Komisji Europejskiej. Jeśli ta pozycja (...)

 • Odrębność interesu prawnego spółki i wspólników

  (...) sprawie stwierdzenia nieważności decyzji dotyczącej zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę obiektu handlowo-usługowego. Pomimo, że stroną postępowania była (...)

 • RODO: jeszcze więcej zgód

  (...) wdrażająca RODO, tj. ustawa o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem stosowania . Ze względu na niewielką ilość przepisów przejściowych, większość zasad ma zastosowanie od 4 (...)

 • Videozoo - Artykuły do oczka wodnego, akcesoria akwarystyczne i karmy dla zwierząt.

  Czytaj więcej: Zwierzęta


strony : [ 1 ]
 
28
maj 2019

maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2967
CHF 3,8249
USD 3,8386
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.