eGospodarka.pl

 • Jak mądrze wspierać i prowadzić zespół pracowniczy?

  (...) obie strony nie rozmawiają ze sobą na temat wartości, wymagań i preferencji, które często wykraczają poza standardowe wymagania wynikające z opisu stanowiska i są subiektywnym wymogiem (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rachunek zysków i strat - wariant porównawczy, poznaj opinie o Kamis Chili czy przeglądaj oferty pracy z miasta grodków.


 • Polskie firmy: portfel należności I kw. 2019

  (...) „Portfel należności polskich przedsiębiorstw”, cyklicznego projektu prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów we współpracy z Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Czego (...)

 • BIK o kredytach w IV 2019 r.

  (...) wynika, że w czwartym miesiącu bieżącego roku łączna kwota kredytów konsumpcyjnych udzielonych przez banki i SKOK-i sięgnęła 7,74 mld zł, w przypadku było to 5,76 mld zł. Od początku (...)

 • Leasing operacyjny samochodu nadal korzystniejszy niż zakup?

  (...) wyłączone zostały z kosztów opłaty wynikające z (czy najmu/dzierżawy długotrwałych), z wyjątkiem opłat z tytułu składek na ubezpieczenie, w wysokości przekraczającej ich część (...)

 • Podział ulgi prorodzinnej po rozwodzie małżonków

  (...) Wnioskodawca ma z byłą żoną dwoje małoletnich dzieci, które zamieszkują z matką. Prawa rodzicielskie wnioskodawcy zostały ograniczone do decydowania w ważnych sprawach rodzinnych. Tak jak (...)

 • Pusta faktura w podatku VAT i kodeksie karnym skarbowym

  (...) zasady przez należy rozumieć takie dokumenty, które zostały wprowadzone do obrotu wyłącznie w celu osiągnięcia bezprawnych korzyści fiskalnych. Pusta faktura może zatem służyć (...)

 • Produkcja w Polsce IV 2019

  (...) sprzedana przemysłu w cenach stałych (w przedsiębiorstwach o liczbie pracujących 10 osób i więcej) była w kwietniu br. o 9,2% wyższa niż przed rokiem (kiedy notowano wzrost o 9,3%) i o 3,6% (...)

 • Koniunktura konsumencka V 2019

  (...) w maju 2019 r. Bieżący wskaźnik ufności konsumenckiej (BWUK), syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, był wyższy o 1,1 p. proc. w stosunku do i ukształtował się (...)

 • Koniunktura przemysłowa V 2019

  (...) GUS dla Polski (SI) w maju 2019 r. Składowa dla przetwórstwa przemysłowego i usług kształtuje się na poziomie zbliżonym do notowanego , dotycząca handlu detalicznego na poziomie wyższym (...)

 • Insurtech. Konieczna rewolucja czy nadmierna ingerencja?

  (...) nie inaczej zresztą niż rynek fintechów, zmienia się pod wpływem preferencji i potrzeb zgłaszanych przez konsumentów. Dobrym na to przykładem jest możliwość ubezpieczenia podróży (...)

 • Czy Fundusz Niskoemisyjnego Transportu wesprze elektromobilność?

  (...) rozwoju elektromobilności w Polsce Rezultaty najnowszego badania KPMG w Polsce oraz Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA) wyraźnie dowodzą, że dotychczasowe narzędzia wspierania (...)

 • Nieruchomości komercyjne: stopy kapitalizacji raczej w górę niż w dół

  (...) które odnotowują wzrost niż kompresję W stosunku do poprzedniego kwartału podwyżki czynszów dostrzegalne były na rynku , handlowych oraz logistycznych Dynamika, z jaką rosną czynsze (...)

 • Outsourcing w sprzedaży coraz szerzej znany

  (...) dzisiaj modne pojęcie, ale jak dokładnie rozumieją je przedsiębiorcy i pracownicy? Jakie zalety i wady takiego rozwiązania dostrzegają? Jak oceniają jego perspektywy rozwoju? Odpowiedzi na te (...)

 • Opony rolnicze. Jak dokonać właściwego wyboru?

  (...) Na tego rodzaju działalność wpływ wywiera cały wachlarz najróżniejszych czynników. O rentowności decydują m.in. , ale również panujące warunki atmosferyczne. Rolnicy coraz częściej (...)

 • Mamy 1. miejsce pod względem wolumenu powierzchni magazynowej

  (...) bieżącego roku okazał się kolejnym okresem, który przyniósł polskiemu rynkowi przemysłowo-logistycznemu świetne wyniki. Co więcej, nie pojawiają się żadne sygnały świadczące o tym (...)

 • Zmiana klimatu. Czy starania władz wystarczają?

  (...) że za najważniejszy podmiot publiczny zaangażowany w Polacy uważają Unię Europejską, której wysiłki na tym polu przynoszą lepsze skutki niż starania podejmowane przez władze państwowe (...)

 • Apartamenty Włodarzewska 70. Wille miejskie na Ochocie

  (...) jest lokalizacja. Inwestycja powstaje bowiem w najbardziej zielonej części Ochoty, a od centrum dzieli ją zaledwie kilkanaście minut podróży. Tyle samo zajmie spacer do malowniczego (...)

 • Gdzie przepłacisz trzykrotnie za OC?

  (...) wątpliwości, że kierowca, który nie zweryfikuje jak największej liczby ofert przed zakupem obowiązkowego OC, może przez nieuwagę bardzo przepłacić za polisę. Niekiedy oznacza to nawet (...)

 • Jak wypromować aplikację mobilną, która angażuje?

  (...) tworzenie aplikacji to gra warta świeczki. Nie można jednak zapominać o tym, jak bardzo konkurencyjny jest to rynek. O uwagę oraz ich portfele walczy pokaźna rzesza deweloperów aplikacji (...)

 • 4 najważniejsze wydarzenia na rynku biurowym

  (...) na szczególne wyróżnienie? Eksperci Colliers International postanowili wybrać najważniejsze z nich. Spark z nowym budynkiem W I kw. 2019 roku powiększył się o kolejne ponad 20 tys. mkw (...)

 • Sprzedajemy dyski razem z poufnymi danymi

  (...) specjalistów od odzyskiwania danych, wzięły pod lupę 159 dysków zakupionych w serwisie eBay. Przeprowadzona analiza daje do myślenia - okazało się bowiem, że aż 42% przebadanych nośników (...)

 • Poli-Pack - Sprzedaż maszyn do wyrobu opakowań z tektury oraz produkcja opakowań z tektur falistych i litych. O firmie, oferta handlowo-usługowa, kontakt i lokalizacja. Jelenia Góra.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
22
maj 2019

maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3098
CHF 3,8209
USD 3,8620
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.