eGospodarka.pl

 • Jakie rozwiązania ekologiczne proponują nowe osiedla?

  (...) Corp S.A. , w tym budynki z certyfikatami, na przykład BREEAM dopiero wchodzą na nasz rynek i dotyczą zwykle inwestycji realizowanych w podwyższonym standardzie, w których mieszkania oferowane (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-R, poznaj opinie o Bosch TDS 2515 sensixx B25L czy przeglądaj oferty pracy z miasta zamość.


 • Huawei zapalnikiem technologicznej zimnej wojny?

  (...) Huawei dostęp do niektórych swoich aplikacji. Aktualni użytkownicy smartfonów Huawei będą otrzymywać łatki dotyczące bezpieczeństwa i zachowają dostęp do niektórych aplikacji, jednak (...)

 • Rynek magazynowy w I kw. 2019 r.

  (...) stoi, nowe umowy królują we Wrocławiu Najświeższe dane AXI IMMO wskazują, że I kwartał br. zaowocował umowami najmu opiewającymi na 878 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. I (...)

 • Jak zmiana pokoleniowa wpływa na ubezpieczenia na życie?

  (...) życie to rynek, dla którego nastały dość trudne czasy. Potwierdzeniem tego są chociażby rezultaty opracowanego przez Nationale Nederlanden raportu „Dojrzałość finansowa Polaków”, z (...)

 • Jak się ma dojrzałość cyberbezpieczeństwa?

  (...) sięga dziś 1,45 (w pięciopunktowej skali). Wynik ten określony został na podstawie całościowego podejścia organizacji do , z uwzględnieniem procesów, danych oraz perspektywy strategicznej (...)

 • Rozliczenie z fiskusem zakupu samochodu. Wypełniamy PCC-3

  (...) cywilnoprawnych – jak sama nazwa wskazuje, obejmuje określone czynności cywilnoprawne, w tym wybrane zawierane umowy. Wśród nich znalazły się m.in. oraz zamiany rzeczy i praw majątkowych. W (...)

 • Budowa stoisk targowych na ryczałcie ewidencjonowanym

  (...) Wnioskodawca na własne nazwisko, w ramach której świadczy w zakresie zabudowy stoisk targowych na targach organizowanych w kraju i za granicą. Podatek dochodowy rozlicza w formie . Zabudowa (...)

 • 5 trendów technologicznych w branży automotive

  (...) GlobalLogic zestawienie pięciu trendów motoryzacyjnych, które na przestrzeni najbliższych kilkunastu lat na dobre zagoszczą w branży automotive. Każda z wymienionych poniżej technologii (...)

 • Pracownicy z Ukrainy szturmują ZUS

  (...) ostatnich pięciu lat największą grupą obcokrajowców, którzy napłynęli na polski rynek pracy byli Ukraińcy, Białorusini, Mołdawianie oraz Hindusi - podaje ZUS. Trzy pierwsze z wymienionych (...)

 • Zielone Rabowice II. Ruszyła sprzedaż mieszkań

  (...) podzielono na etapy. Pierwszy z nich, już oddany do użytkowania, zaoferował 36 lokali dwupoziomowych w zabudowie bliźniaczej, w tym 22 lokale o powierzchni 74,84 mkw., 12 lokali o metrażu 90 (...)

 • Częsty feedback wpływa na jakość pracy

  (...) dotychczasowy sposób i częstotliwość stały się nieefektywne i w tym zakresie konieczne jest przeprowadzenie szybkich zmian. Ciągle stosowany nie dość, że jest nazbyt długi i dość (...)

 • Umowa zlecenie i o dzieło z obowiązkowymi składkami społecznymi?

  (...) załącznika do uchwały nr 31 Rady Ministrów z dnia 24 kwietnia 2019 roku możemy przeczytać, że – oprócz poboru składek – priorytetowym zadaniem ZUS jest osiągnięcie jak najwyższych (...)

 • PPK najlepszym z benefitów pozapłacowych?

  (...) z powodów, dla których wielu pracodawców dokłada starań, aby uatrakcyjnić proponowane pracownikom warunki zatrudnienia. Stąd też coraz to szerszy wachlarz . Karty sportowe, prywatna opieka (...)

 • Zaklęty krąg Trumpa

  (...) nie zaczyna krystalizować się obecnie na froncie wojen handlowych…Pogorszenie w danych z USA (słabość rynku nieruchomości, obniżenie się PMI do pułapów najniższych od 9 lat) zwiększa (...)

 • Dlaczego innowacje w MŚP to ciągle rzadkość?

  (...) którzy w badaniu Bibby MSP Index zadeklarowali wprowadzanie innowacji, przyznała, że posiłkuje się przy tym własnymi, często dość ograniczonymi środkami. Co czwarty z ankietowanych (...)

 • Orange i TikTok rozpoczęli współpracę

  (...) danych dostępnemu w aplikacji Orange Flex, korzystanie z TikTok i innych serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Viber) nie będzie zużywać (...)

 • Jak małe firmy korzystają z leasingu?

  (...) najistotniejszych z punktu widzenia polskiej gospodarki firm zatrudniających do 49 pracowników leasing jest trzecią, najpopularniejszą formą finansowania inwestycji. Co drugi z małych (...)

 • Renault Koleos 2.0 dCi - kurs w dobrą stronę

  (...) stosunku do generacji pierwszej nie tylko bardzo wyładniał, ale też sporo urósł. Pierwsza generacja Koleosa była potwornie brzydka. Wyglądała trochę jak pokraczna żaba. Całe szczęście to (...)

 • Penetrator DM - Dom Maklerski Penetrator SA.

  Czytaj więcej: Biura maklerskie


strony : [ 1 ]
 
24
maj 2019

maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2989
CHF 3,8327
USD 3,8436
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.