eGospodarka.pl

 • Spadek z zagranicy z polskim podatkiem?

  (...) Wnioskodawca mieszka na stałe w Polsce i posiada polskie obywatelstwo. Jego znajoma (obywatelka Zjednoczonego Królestwa Brytanii) zamierza ująć go w testamencie poprzez kwoty o równowartości (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o przywrócenie do pracy, poznaj opinie o ZM Dobrowolscy Kiełbasa szynkówka czy przeglądaj oferty pracy z miasta ustroń.


 • Ulga na zakup kasy fiskalnej online od maja 2019 r.

  (...) w Dz. U. z 2019 r. poz. 820 i jest to rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29.04.2019 r. w sprawie odliczania lub zwrotu kwot wydatkowanych na oraz zwrotu tych kwot przez podatnika. Część (...)

 • Przelewy Elixir w IV 2019 r.

  (...) przez Krajową Izbę Rozliczeniową, w czwartym miesiącu br. za pośrednictwem systemu Elixir rozliczono 166,88 mln transakcji, w tym uznania (m.in. polecenia przelewu) oraz obciążenia (m.in (...)

 • Poznaj sposoby na tanie bilety lotnicze

  (...) CBOS badania "Czego życzyć Polakom w 2019 roku?" wskazało, że chciałoby poświęcać więcej czasu na odkrywanie świata. I wprawdzie latamy coraz więcej, to jednak podróże, zwłaszcza te (...)

 • Dla kogo kariera w compliance?

  (...) nowością np. w instytucjach finansowych. Najwcześniej pojawiły się w międzynarodowych grupach, czyli tam, gdzie wymogiem było zapewnienie zgodności nie tylko z przepisami prawa, ale też (...)

 • Był cud i co dalej? Co czeka gospodarkę Hiszpanii?

  (...) gospodarka Hiszpanii doświadczyła drugiego cudu gospodarczego: PKB rósł średnio o 2,8% rocznie, eksport r o 4,2% a 2,6 mln Hiszpanów wróciło do pracy. Takie efekty wynikają m.in. z reform (...)

 • Prezent komunijny? Przygotuj 1000 zł

  (...) Consumer Bank raport, głównym wyzwaniem w kontekście uroczystości rodzinnych są prezenty. – Dla 22 proc. osób wyzwaniem jest przygotowanie odpowiedniej kwoty gotówki przeznaczonej na (...)

 • Rynek pracownika wzmacnia outsourcing

  (...) wiedzy z różnych dziedzin, poczynając od zagadnień prawnych, przez kwestie związane z księgowością, na komunikacji i marketingu kończąc. Dynamicznie zmieniające się przepisy i rozpędzony (...)

 • Rynek hotelowy w Polsce. Gdzie drzemie największy potencjał?

  (...) Walter Herz w marcu tego roku. Jest odpowiedzialny za wzmacnianie relacji i rozwój linii biznesowej firmy związanej z rynkiem hotelowym w naszym kraju. Ma również sprawować nadzór nad (...)

 • Znaczenie SEO w analizie inwestycyjnej biznesu

  (...) a zespół inwestycyjny, niezależnie od tego ile osób liczy, nie jest w stanie zidentyfikować każdego ryzyka. Jak zmierzyć się z zadaniem analizy biznesu internetowego pod kątem oceny jego (...)

 • Rynek reklamy online w Polsce w 2018 r.

  (...) się dość umiarkowaną dynamiką na poziomie 9%. W kolejnych 12 miesiącach wzrosty okazały się pokaźniejsze. Wysokie tempo rozwojowe dostrzegalne było w każdym kwartale, a cały rok (...)

 • Badania internetu Gemius/PBI IV 2019

  (...) badania Gemius/PBI z małymi zmianami na podium, gdzie wśród wydawców stron i programów internetowych najczęściej odwiedzanych przez internautów ponownie zwycięża Grupa Google z zasięgiem (...)

 • Trump znowu grozi Chinom

  (...) informacje z tych samych źródeł potrafią być sprzeczne. Od wczoraj prezydent Trump zdołał dwukrotnie zagrozić, że zmusi Chiny do zapłaty na nieuczciwe praktyki, które odbierają prace (...)

 • Wypadek drogowy. Wiemy, jak się zachować, ale...

  (...) bezpłatnej . Zaproszonych kierowców poproszono o wypełnienie anonimowych ankiet na temat bezpieczeństwa na drogach. - W ankietach wzięło udział niemal 1000 kierowców i aż 64% z nich (...)

 • Wearables zmienią rynek pracy?

  (...) pod tą anglojęzyczną nazwą. Są to tzw. technologie ubieralne, czyli wszystkie elektroniczne gadżety (np. smart-opaski czy smartwatche), które nie tylko mają dostęp do sieci, ale można je (...)

 • Warszawskie drapacze chmur dopiero się rozkręcają?

  (...) wzbogaci się o kolejne wysokościowce w tym wspomniane we wstępie Varso Tower, które górować będzie nie tylko nad Warszawą, ale i nad UE (310 metrów z iglicą). Na tym jednak nie koniec (...)

 • Renault Kangoo Express 1.5 dCi dla małego biznesu

  (...) są charakterystyczne i trudno oczekiwać, by przyspieszały bicie serca. Tu wszystko podporządkowano praktyczności. Nadwozie jest więc wysokie i pozbawione dynamicznych kształtów. Przód (...)

 • "Kopiuj-wklej" to zły sposób na regulamin sklepu internetowego

  (...) zadaje sobie trudu i czyta warunki umowy sprzedaży, na które potem wyraża zgodę, wiadomo od dawna. Z jednej strony jest to podejście, które należałoby zganić. Z drugiej - łatwo zrozumieć (...)

 • PHU Anita - Produkcja oraz montaż piankowanych basenów z żywic i włókien szklanych. Kielce.

  Czytaj więcej: Baseny i sauny


strony : [ 1 ]
 
9
maj 2019

maj 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2977
CHF 3,7741
USD 3,8410
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.