eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Postępowanie dowodowe w sprawach podatkowych

  (...) Fiskus przeprowadzi postępowanie dowodowe, gdy przedłożone przez stronę dokumenty nie mogą stanowić podstawy do wydania merytorycznego orzeczenia, a zatem są po prostu niewystarczające (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS RCA, poznaj opinie o Motorola Endeavor HX1 czy przeglądaj oferty pracy z miasta krynica-zdrój.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 11/2019

  (...) każdej gospodarce, nie ma sposobu na wyeliminowanie jej z życia gospodarczego, problemem jest tylko jej rozmiar. Analitycy potwierdzają, że nieformalna gospodarka w Polsce kurczy się od lat (...)

 • Postawy Polaków wobec pracowników z Ukrainy

  (...) ulicy nie jest już żadnym ewenementem. to nasi sąsiedzi i współpracownicy. Ich obecność zaczęły dostrzegać samorządy, które co rusz wprowadzają nowe udogodnienia, aby ułatwić (...)

 • Biały Dom: 174 nowe mieszkania na Tarchominie

  (...) Biały Dom to 174 mieszkania, od kompaktowych kawalerek o powierzchni 30 m2 po blisko 90-metrowe lokale czteropokojowe - każdy z balkonem, loggią lub tarasem. Plany dewelopera zakładają (...)

 • Zgody marketingowe - fakty i mity

  (...) , a więc Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (...)

 • Graf-pak - Usługi nadruku i zdobień na opakowaniach z tworzywa sztucznego i szkła metodami sitodruku, termodruku i tampodruku. Kościerzyna.

  Czytaj więcej: Poligrafia


strony : [ 1 ]
 
17
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3037
CHF 3,7863
USD 3,8014
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.