eGospodarka.pl

 • Świat: wydarzenia tygodnia 9/2019

  (...) dyplomację podobnie jak wielu analityków oceniam, że spotkanie Trumpa i Kima w Hanoi zakończyło się polityczną klapą. Nie ukrywam, że już od wielu lat obserwuję amerykańską politykę i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZRGB-100-PL, poznaj opinie o Aldi Markus Exclusiv czy przeglądaj oferty pracy z miasta bierutów.


 • Budżetem domowym włada nasza osobowość?

  (...) i choleryk) wyszczególnione zostały już w Starożytności. Za ich pomocą charakteryzowane są ludzkie temperamenty, metody radzenia sobie z emocjami oraz sposoby podejmowania decyzji (...)

 • Obniżona stawka CIT: kryterium przychodu

  (...) CIT wynosi 19% . Stawka obniżona to natomiast zaledwie 9% podstawy opodatkowania. Z niższej stawki CIT zostały jednak wyłączone przychody (dochody) z tytułu . Nadto podatnik chcący skorzystać (...)

 • Specjalistyczne mleko dla dziecka poza ulgą rehabilitacyjną

  (...) Wnioskodawczyni urodziła w dniu 20 lutego 2018 r. syna z wrodzoną wadą układu moczowego – agenezja nerki lewej i hipoplazja nerki prawej – co skutkuje przewlekłą niewydolnością tego (...)

 • Zaostrzenie przepisów karnych-skarbowych

  (...) obowiązujących przepisów dotyczących (art. 16 KKS) jest zaniechanie ukarania sprawcy czynu zabronionego, który z własnej inicjatywy ujawni i skoryguje nieprawidłowości, wskaże osoby, z (...)

 • Park Południe. Robyg buduje kolejne mieszkania w Gdańsku

  (...) gdańska inwestycja Robyg, to powstający w otoczeniu zieleni kompleks niskich budynków wielorodzinnych z własnym parkiem sensorycznym. W pierwszej fazie inwestycji deweloper zaplanował 45 (...)

 • Dostajemy świadczenia pozapłacowe, których nie chcemy

  (...) opracowywanych przez Hays Poland wyraźnie dowodzi, że świadczenia pozapłacowe oferują dziś niemal wszyscy pracodawcy. Co otrzymują pracownicy? Okazuje się, że tegoroczne propozycje firm są (...)

 • Ultrabook Kruger&Matz Explore 1405

  (...) ultrabook z ekranem IPS o przekątnej 14,1” i rozdzielczości Full HD, który gwarantuje m.in. większą szczegółowość obrazu oraz żywe kolory. Jego obudowa ma grubość 3,5 mm. Waży 1325 g (...)

 • Światowy rynek płatności w 2018 r.

  (...) osiągnął poziom 482,6 mld, co względem poprzedniego okresu jest równoznaczne ze wzrostem na poziomie 10,1%. Jego kołem zamachowym są w głównej mierze rynki wschodzące, w tym Indie (33,2%) i (...)

 • Coraz więcej chętnych na oklejanie samochodu?

  (...) w swoim samochodzie?” wyraźnie dowodzi, że Polacy chętnie decydują się na wizualne zmiany swoich samochodów, a więc na tuning, przemalowanie, oklejenie folią, odnowienia lakieru czy (...)

 • Rynek handlowy w Polsce, czyli interesujące perspektywy

  (...) schyłku minionego roku całkowite zasoby powierzchni handlowej w naszym kraju sięgały 14,8 mln mkw. GLA. Zdecydowanym liderem wśród dostępnych formatów pozostawały , których sumaryczna (...)

 • Sprawdź kontrahenta a nie narazisz firmy na straty

  (...) ustrzec się przed długami? Odpowiedź na to pytanie uzyskuje się tak naprawdę dopiero w momencie wystąpienia zagrożenia dla majątku firmy, jak i istnienia samej firmy. Oczywiście, sprawdzenie (...)

 • W HoReCa powiało optymizmem

  (...) miesiącach bieżącego roku subindeks „Barometru EFL” dla branży HoReCa (hotele, restauracje, catering) spiął się do poziomu 51,9 pkt. (48,3 pkt. w IV kwartale 2018 roku), ciągle jednak nie (...)

 • Kierowcy busów z tachografem?

  (...) rewolucja tylko zaledwie jeden przepis, który znacznie przybliża nas do zalegalizowania tachografów cyfrowych również w pojazdach poniżej 3,5 tony. To już jednak może okazać się prawdziwym (...)

 • Inwestowanie na giełdzie - marzec 2019

  (...) pozostających mierzony jest w taki sposób, że każda spółka jest „sprzedawana” z końcem miesiąca po cenie zamknięcia w piątek oraz „kupowana” ponownie w poniedziałek po cenie (...)

 • O ile zdrożały grunty inwestycyjne?

  (...) Corp S.A. Jeśli chodzi o ceny działek, poziom ich wzrostu zależny od konkretnej lokalizacji. W najpopularniejszych dzielnicach największych miast można znaleźć , których cena w ciągu roku (...)

 • Volvo V60 Cross Country 2019

  (...) designu, który pasuje do każdej, naprawdę każdej sylwetki. Nie wiem, jak to zrobili, ale chwała im za to. Prezentowane auto robi świetne wrażenie, co jest zasługą atrakcyjnie narysowanego (...)

 • Państwo utrzymywać mają przedsiębiorcy

  (...) GUS, przeciętna średnioroczna cena detaliczna 1 tony węgla kamiennego w 2018 r. wyniosła 887,30 zł. To rekordowo wysoka cena tego surowca energetycznego, który, zgodnie z komunikatem (...)

 • TFI.pl - Fundusze Inwestycyjne - poradnik inwestora: aktualności, komunikaty funduszy, notowania TFI, analizy, porady eksperta, komentarze doradców czołowych TFI

  Czytaj więcej: Fundusze inwestycyjne


strony : [ 1 ]
 
4
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2984
CHF 3,7856
USD 3,7893
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.