eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 10/2019

  (...) niehandlowych niedziel. Zbierane są opinie w społeczeństwie. Ostatnio także polski premier przyznał, że także rząd powrócił do tego tematu. Pojawiają się wątpliwości co do trafności (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS-US-WSM-01, poznaj opinie o Roca Monodin Top A5A6135C00 czy przeglądaj oferty pracy z miasta garwolin.


 • Zamieszanie w rozliczaniu firmowych samochodów osobowych

  (...) ująć w kosztach uzyskania przychodu pełną wartość opłat leasingowych przez cały czas trwania umowy. Od początku 2019 r. do kosztów może trafić tylko ta część czynszu, która odpowiada (...)

 • Ulga termomodernizacyjna i mieszkaniowa: jeden wydatek dwa odliczenia?

  (...) 1 stycznia 2019 r. art. 26h ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że podatnik będący właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego ma prawo (...)

 • Nocleg i wyżywienie podczas spotkania w kosztach podatkowych spółki

  (...) pełni funkcję centrum zakupowego - jej działalność polega na negocjowaniu kontraktów sprzedaży z „dużymi dostawcami”, uzyskując, dzięki zastosowaniu efektu skali, upusty handlowe i (...)

 • Indeks BIK: popyt na kredyty w II 2019 r.

  (...) wartość BIK Indeks - Popytu na Kredyty Mieszkaniowe (BIK Indeks – PKM), wskaźnika informującego o rocznej dynamice wartości wnioskowanych kredytów mieszkaniowych, osiągnęła +17,6%, co (...)

 • Najbogatsi ludzie świata 2019

  (...) Na przestrzeni kolejnych 5 lat populacja >link http://www.finanse.egospodarka.pl/138900,W-co-inwestuja-najbogatsi,1,63,1.html najbogatszych ludzi> świata (UHNWI - Ultra High Net Worth Individuals) (...)

 • Kto kupuje pierwsze mieszkanie?

  (...) Corp S.A. Średni wiek klientów, kupujących swoje pierwsze mieszkanie to około 31 lat i w tym zakresie nic się szczególnego nie zmieniło. Co prawda nie ma programów wsparcia zakupu (...)

 • Matrioszka atakuje Pirate Bay

  (...) święciły już jakiś czas temu, to jednak ciągle wielu internautów używa ich do rozprzestrzeniania nielegalnych kopii oprogramowania, muzyki oraz filmów. I wprawdzie w większości krajów (...)

 • Zarząd firmy ciągle nie dla kobiet?

  (...) Hays Poland 2018 „Kobiety na rynku pracy – równe szanse i elastyczność”. Opracowanie dowodzi, że 84 proc. najwyższych stanowisk w firmach ciągle zajmują mężczyźni. Nie inaczej jest w (...)

 • Opieka zdrowotna: globalne perspektywy 2019

  (...) na opiekę zdrowotną Jak wynika z szacunków Deloitte, w 2022 roku globalne wydatki na mają osiągnąć około 10 bilionów dolarów. Ich średni, roczny wzrost w latach 2018-2022 wyniesie 5,4 (...)

 • Wolne niedziele, czyli zero rezultatów?

  (...) Polsce wyraźnie zaznaczyły się dwa, przeciwstawne stanowiska. Zwolennicy ograniczenia przekonywali, że doprowadzą one do poprawy sytuacji małych sklepów i redukcji rozmachu z jakim działają (...)

 • Nieruchomości komercyjne napędzane popytem

  (...) wskazany w ostatniej analizie RICS jako czynnik napędowy pozytywnych tendencji, które uwidaczniają się w . Wcześniejsze przewidywania odnośnie tegorocznego wzrostu czynszów najmu i wartości (...)

 • YouTube zwiększa bezpieczeństwo dzieci

  (...) na jakie zdecydował się , jest eliminacja komentarzy do filmów z udziałem osób nieletnich, których następstwem bywają „drapieżne zachowania” ze strony innych użytkowników - mówią (...)

 • Wydatki reklamowe w lutym 2019 r. Kto i co reklamował?

  (...) branże Jak dowodzą najświeższe dane IMM pochodzące z monitoringu przekazu reklamowego w mediach tradycyjnych, urosły przede wszystkim w branży farmaceutycznej. W lutym stanowiły one 44 proc. (...)

 • Perspektywy zatrudnienia II kw. 2019

  (...) wskazuje, że w kolejnych trzech miesiącach osoby poszukujące pracy nie powinny zamartwiać się o jej brak. Odpowiedzi udzielone przez ankietowanych pracodawców dowodzą, że posiada 14% z nich, (...)

 • Najdłuższe połączenia lotnicze świata

  (...) najdłuższy lot minionego roku trwał 18 godzin i 25 minut. Tyle potrzebował pilot, aby przemierzyć trasę prowadzącą z Singapuru do Nowego Jorku. Myli się jednak ten, kto myśli, że to (...)

 • Funt będzie szybować czy pikować?

  (...) i szefa Komisji Europejskiej Junckera osiągnięto przełom. Według nowych, prawnie wiążących zapisów UE nie może w nieskończoność zatrzymać Wielkiej Brytanii w mechanizmie backstopu (...)

 • Zamknąłeś firmę? Sprawdź czy nie masz nadpłaty w ZUS

  (...) ZUS nie powinien nam zwrócić jakichś pieniędzy. - Apelujemy do tych przedsiębiorców, którzy zakończyli działalność i zamknęli swoje firmy żeby sprawdzili konta w ZUS gdyż po pięciu (...)

 • Naciera złośliwe oprogramowanie mobilne

  (...) dziś jednym z wiodących trendów jest mobilność, co obrazuje m.in. dynamicznie rosnące znaczenie smartfonów i to zarówno w użytku codziennym, jak i biznesowym. Ta tendencja nie umyka (...)

 • Monitor Philips 252B9

  (...) o rozdzielczości 1920 x 1200 (format 16:10) oraz matrycę IPS. Taka konfiguracja zapewnia szerokie kąty widzenia (do 178 stopni w pionie i poziomie) oraz bardzo dobre odwzorowanie kolorów. W (...)

 • Akademia Analiz 2019 - konkurs dla studentów

  (...) studentów chcących zmierzyć się z codziennymi zadaniami analityka rynkowego. Konkurs podzielony jest na dwa etapy, w których udział biorą dwuosobowe zespoły. Pierwszy dotyczy zagadnienia (...)

 • Wynagrodzenia testerów oprogramowania w 2018 roku

  (...) całkowitych testerów oprogramowania wyniosła 5 400 PLN brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 4 210 PLN do 7 081 PLN brutto. W tabeli poniżej prezentujemy jak kształtowały się w (...)

 • Citroen SpaceTourer 2.0 BlueHDi EAT8 Rip Curl

  (...) mogą ewoluować, bo ograniczają je względy praktyczne. Sylwetka francuskiego auta jest więc dokładnie taka sama, jak wszystkich konkurentów. Krótka maska, pochylona przednia szyba, płaski (...)

 • Wydawnictwo Medyczne Górnicki - Publikuje czasopisma i książki z zakresu medycyny, także księgarnia online. Siedziba we Wrocławiu.

  Czytaj więcej: Medycyna


strony : [ 1 ]
 
12
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2976
CHF 3,7813
USD 3,8116
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.