eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

 • Oszczędności Polaków znowu rosną. Gdzie je lokować?

  (...) lat 2003-2005 spowolnienie wzrostu w bankach. Łączna ulokowana tam kwota rosła tylko o niecałe 3%, a na lokatach obserwowaliśmy wręcz spadek o prawie 24 mld zł (-9% r/r). Sytuacja zaczęła (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa komisu samochodu, poznaj opinie o Samsung Galaxy S4 Active czy przeglądaj oferty pracy z miasta iłża.


 • Jaki jest HR biznes partner?

  (...) firmę doradczą WNCL „Ogólnopolskiego Badania Kompetencji HR Biznes Partnerów”. To pierwsze tego rodzaju opracowanie w skali naszego kraju. Jego autorzy wzięli pod lupę opinie 300 (...)

 • Ceny benzyny w Polsce, czyli o cudach na rynku

  (...) że w ostatnich dwóch tygodniach się obniżyły. Potwierdzają to również cotygodniowe dane Komisji Europejskiej. Pomiędzy 11 a 25 lutego średni koszt litra benzyny bezołowiowej na krajowych (...)

 • Amortyzacja nieruchomości oddanej w najem otrzymanej w darowiźnie

  (...) W 2005 r. na mocy zawartej z ojcem wnioskodawczyni stała się właścicielką 1/1000 części działki. tutaj nie wystąpił. Następnie, zgodnie z postanowieniem sądu z 2006 r. dokonano (...)

 • Wykazanie w zeznaniu podatkowym 1% podatku dla OPP

  (...) podzielić z dowolną organizacją, a jedynie tą, która znalazła się w odpowiednim wykazie. O tym jakie OPP mogą być ujęte w ww. wykazie oraz o zasadach jego prowadzenia, decydują przepisy (...)

 • Echo Investment zaczyna West 4 Business Hub we Wrocławiu

  (...) Krakowie regionalny rynek biurowy dysponujący ponad 1 mln mkw. biur. Według danych JLL, stolica Dolnego Śląska jest również jedną z kluczowych lokalizacji dla sektora nowoczesnych (BPO/SSC). (...)

 • Złe widoki w polskim przemyśle. Indeks PMI osiągnął minimum

  (...) obniżył swoją wartość z 48,2 do 47,6 punktu, powracając do ustanowionego w grudniu ubiegłego roku minimum. Poziom poniżej 50 punktów sygnalizuje pogarszanie się koniunktury. Styczniowa (...)

 • Rodzina 500 plus. Największy transfer pieniędzy na świecie

  (...) członków rządzącej koalicji, program zostanie rozszerzony – świadczenia będą przysługiwały wszystkim dzieciom do 18. roku życia. Nie będzie żadnego kryterium dochodowego, a to oznacza (...)

 • Polskie firmy: portfel należności IV kw. 2018

  (...) należności polskich przedsiębiorstw” za IV kwartał 2018 r.: wydłużenie średniego okresu przeterminowania z 3 miesięcy i 9 dni do 3 miesięcy i 14 dni; spadek z 26% do 20,5% liczby (...)

 • Jeśli nie aktywizacja zawodowa seniorów, to co?

  (...) naszym kraju stopa zatrudnienia osób pomiędzy 55. a 64. rokiem życia. Wynik dość skromny, jeżeli wziąć pod uwagę wynoszącą 61 proc. średnią dla wszystkich krajów OECD. Jeszcze gorzej (...)

 • Płatności cyfrowe. O tym mówią social media

  (...) Mastercard Digital Payments Study wyraźnie dowodzi, że mają zmieniać nasze życie na lepsze. W minionym roku w social mediach mówiono o tym o 30% częściej niż rok wcześniej. Obecnie już (...)

 • Osiedle Nowy Strzeszyn, czyli między domem a mieszkaniem

  (...) inwestycji już ruszyła. W pierwszym etapie zaplanowano 36 mieszkań o powierzchniach od 31 do 100 mkw. - Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach pragnęliśmy stworzyć innowacyjny (...)

 • Umowy cywilnoprawne. Co może komornik?

  (...) wolna od potrąceń to ta część wynagrodzenia, renty, emerytury czy innego ze świadczeń otrzymywanych przez dłużnika, która nie podlega . Jej wysokość ulega zmianie każdego roku, ponieważ (...)

 • Powierzchnie biurowe w regionach - podsumowanie 2018

  (...) o 512 600 mkw. nowoczesnej powierzchni, a więc o przeszło 55 700 mkw. więcej niż wyniosła nowa podaż z 2017 roku. Największe z ukończonych w analizowanym okresie realizacji to Olivia Star (45 (...)

 • Jak działa assistance w ubezpieczeniu turystycznym?

  (...) o osobach podróżujących poza granice naszego kraju. Jeżeli w czasie pobytu za granicą dotknie nas jakieś nieprzewidziane zdarzenie jak np. choroba, wypadek czy zagubiony bagaż, to wówczas (...)

 • Dolar wspierany przez dane z gospodarki

  (...) jena co jest oczywiście pochodną dobrych nastrojów na giełdach akcyjnych oraz w pierwszym rzędzie wyraźnego podbicia rentowności amerykańskich obligacji skarbowych. Kurs po obronieniu okolic (...)

 • Lenovo Tab V7

  (...) grubości, a waży 195 g. Najwyższej klasy wzornictwo podkreśla metaliczna obwódka. Ma wyświetlacz IPS Full HD o rozdzielczości 1080 x 2160. Ekran o proporcjach 18:9 jest wyższy i ma węższe (...)

 • Obietnice wyborcze PiS będzie trudno sfinansować?

  (...) powtórzenie swoich działań z 2007 roku. Wówczas w szczycie światowej koniunktury rząd PiS uchwalił ustawy, które weszły w życie w trakcie spowolnienia w 2008 i 2009 roku, zwiększając (...)

 • Aktywność ekonomiczna ludności IV kw. 2018

  (...) 15 lat i więcej według BAEL Jak wynika z danych GUS, w IV kwartale 2018 roku liczba ludności aktywnej zawodowo w wieku 15 lat i więcej wyniosła 17058 tys. osób, z tego 16409 tys. to pracujący (...)

 • Umowa ubezpieczenia i jej znaczenie dla przedsiębiorców

  (...) przepisy prawa obligują do posiadania ubezpieczenia np. architekt, notariusz, rzeczoznawca majątkowy. Omówmy jednak tutaj aspekt ubezpieczeń dobrowolnych. Ryzykowna gra? Największym ryzykiem (...)

 • 10 lat na rynku magazynowym w Polsce

  (...) cały szereg przemian, w efekcie których z rozwijającego się sektora stał się sektorem dojrzałym ze stabilną perspektywą wzrostu na nadchodzące lata. Oto 10 najistotniejszych elementów (...)

 • Ford Edge 2019

  (...) ale zdecydowanie widoczne. Reflektory mają teraz inny kształt, podobnie jak grill, który został przeprojektowany i zmniejszony. Z kolei zderzak wydaje się jeszcze bardziej masywny (...)

 • Ascen Sp. z o.o. - Dystrybutor firmy Ascential Software w Polsce. Oferuje narzędzia do integracji, analiz, czyszczenia, przetwarzania i zarządzania danymi.

  Czytaj więcej: Firmy


strony : [ 1 ]
 
1
marzec 2019

marzec 2019
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3079
CHF 3,7907
USD 3,7920
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.